Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De vanzare: 2 lemne Viscaria si un Nittaku Barwell Fleet asamblate cu diverse

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De vanzare: 2 lemne Viscaria si un Nittaku Barwell Fleet asamblate cu diverse

    Buna ziua,

    Vand dupa cum urmeaza:

    Butterfly Viscaria 91 grame echipat. Lemnul are foarte mici semne de uzura pe margine. Vezi video slideshow.
    Forehand: DHS Hurricane 3 National, burete portocaliu cumparat din China de pe prott.cc. Este folosit cca 6 luni, dar mai are viata in el.
    Backhand: Xiom Vega Japan jucat cca 2 ore (deci nou).

    Pret : 200 Euro

    Apoi mai vand:

    Butterfly Viscaria peste 90 de grame (nu mai stiu cat si nu mai dau jos fetele pentru a-l cantari).
    Forehand: DHS Hurricane 3 Neo, Provincial (burete albastru), cumparat din China, de pe prott.cc jucat timp de 3 zile (deci nou).
    Backhand: Tenergy 05 jucat mult vreo 6 luni. Lemnul are lovituri pe margine, dar nimic foarte grav care sa afecteze integritatea paletei. Eu le-am facut exersand servicii gen Ma Lin. Vezi foto.
    Pret: 200 Euro.

    Apoi mai vand:

    Nittaku Barewell Fleet (nou). Testat de vreo 3 ori.
    Forehand: DHS Hurricane 3 Neo, versiune comerciala, nou nouta, taiata pe acest lemn ieri.
    Bachand: Yasaka Rakza 7 folosita. O propun cadou pentru testare. Gasesc ca se potriveste excelent cu lemnul. Am mai incercat Tenergy si Evolution si nu merg asa bine ca Rakza.
    Pret: 180 Euro.

    Paletele le vand asamblate. Lemnele fara fete ar fi cam asa. Cele 2 Viscaria 130 Euro fiecare. Nittaku Barewell Fleet 160 Euro. Nu locuiesc in Romania. Dar voi fi acolo in vacanta de Pasti. Deci intre 20 si 28 aprilie. Daca sunteti cu adevarat interesati ne putem vedea la un club in București unde puteti testa materialele.

    Va rog sa nu-mi propuneti schimburi. Scopul meu este de a mai face loc in dulap . Merci.

    Ultima editare de murian; 05.mar.2014, 17:40.
    Poți să știi!
Who has read this thread:
Procesare...
X