Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Cluj Napoca Sambata 15 Martie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    buna seara. Va rog daca puteti sa imi spuneti cum ajung de la gara la locul de desfasurare al concursului. Exista autobuz sau alt mijloc de transport in comun?

    Comentariu


    • #52
      iei trolebuzul 5 si te aduce direct oblio cobori la aeroport

      Comentariu


      • #53
        David Zoltan Amatori Cluj
        BTY-----Fx 05

        Comentariu


        • #54
          Din Nasaud la amatori:
          Spaller Tiberiu
          Ott Nistor Ioan
          Oltean Dorel
          Roman Ovidiu- Maieru

          Comentariu


          • #55
            Matei Dumitru - Deva - amatori

            Comentariu


            • #56
              Demi Peter/Cluj/amatori

              Comentariu


              • #57
                RODICA SICOE - OPEN ...voi anunta din timp daca nu voi ajunge,,,,multumesc.

                Comentariu


                • #58
                  Beica Florin-Gherla-amatori
                  Neamțu Adrian-Gherla-amatori

                  Comentariu


                  • #59
                    multumesc frumos ca m-ati indrumat cum sa ajung la dumneavoastra

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de Oblio Vezi post
                      buna seara. Va rog daca puteti sa imi spuneti cum ajung de la gara la locul de desfasurare al concursului. Exista autobuz sau alt mijloc de transport in comun?
                      Eu iti fac o propunere si mai buna,inafara de taxiul de la gara.
                      Iei trenul pana la IASI,te urci in avion ,este cursa directa pana la CLUJ si de la aeroportul din CLUJ,fara pic de efort fizic si mental,doar treci strada cu mare atentie ca nu cumva sa ti se intample ceva,si dai nas in nas cu cladirea unde se desfasoara competitia.Iei liftul cel incapator pana la etajul 2,cobori din el,la iesirea din lift un reprezentant din fieful organizatorilor te va astepta cu un scaun pregatit special pentru tine,unde te vei putea dezbraca,odihni si pregati sa joci chiar la open,deoarece esti o persoana odihnita si dornica de victorie.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de Oblio Vezi post
                        multumesc frumos ca m-ati indrumat cum sa ajung la dumneavoastra
                        Buna seara domnule Oblio

                        cu troleul numarul 5

                        Daca nu va raspund instant nu inseamna ca va ignor poate sunt EXTREM de ocupat, pana la data concursului sigur va inrdumam . sau doriti sa veniti de azi . VA astept cu nerabdare.

                        cu stima Stefan Dobai
                        https://www.facebook.com/pages/Ping-...28761393948325

                        Comentariu


                        • #62
                          In atentia domnului Matei Dumitru

                          Multumesc pentru atentionare!


                          TAXELE SUNT PLATITE !Sper ca va am convins sa veniti
                          Ultima editare de stdobai; 07.mar.2014, 19:22.
                          https://www.facebook.com/pages/Ping-...28761393948325

                          Comentariu


                          • #63
                            Radu Balas-amatori
                            Feraru Marius-amatori
                            Mircea Oprea-amatori

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                              Eu iti fac o propunere si mai buna,inafara de taxiul de la gara.
                              Iei trenul pana la IASI,te urci in avion ,este cursa directa pana la CLUJ si de la aeroportul din CLUJ,fara pic de efort fizic si mental,doar treci strada cu mare atentie ca nu cumva sa ti se intample ceva,si dai nas in nas cu cladirea unde se desfasoara competitia.Iei liftul cel incapator pana la etajul 2,cobori din el,la iesirea din lift un reprezentant din fieful organizatorilor te va astepta cu un scaun pregatit special pentru tine,unde te vei putea dezbraca,odihni si pregati sa joci chiar la open,deoarece esti o persoana odihnita si dornica de victorie.
                              Doctore in ultima vreme esti tare sugubat. Imi place asta...
                              Zhang Jike
                              05
                              05FX

                              Comentariu


                              • #65
                                Hodis andrei ( gherla ) amatori

                                Comentariu


                                • #66
                                  Apian Florin - Bistrița - open
                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de stdobai Vezi post
                                    In atentia domnului Matei Dumitru

                                    Multumesc pentru atentionare!


                                    TAXELE SUNT PLATITE !Sper ca va am convins sa veniti
                                    Imi pare rau daca am gresit dar eu m-am luat dupa evidenta postata de Pali, care spune ca nu ati platit taxele aferente turneelor din 25.01.2014 si 22.02.2014. Daca nu e asa, imi cer scuze. Il rog pe Sorin sa confirme daca s-a platit sau nu.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Da bine mai oameni buni, pun si eu o intrebare ca tot nestiutorul, care nu mai fusei pe meleagurile voastre pana acum si sariti cu totii in cap la mine. Domnule organizator, va multumesc de raspuns. nu eram ironic, raspundeam doar domnului Jacsonn din Alba Iulia care mi-a raspuns la intrebarea initiala. Eu sincer as veni si maine ca oricum ard de nerabdare sa va vizitez. Domnule doctor (Priza tok) ideea cu avionul e buna. dar din pacate imi lipseste parasuta ca sa sar direct din avion. Nu mai fac atata efort pana la sala. Aterizez direct precum Michael Jackson, defunctul, direct pe scena. Sper ca veniti la concurs. O seara buna tuturor si Doamne ajuta.

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Postat în original de jacsonn Vezi post
                                      iei trolebuzul 5 si te aduce direct oblio cobori la aeroport
                                      Multumesc frumos pentru indrumari.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Turneu A Cluj Napoca Sambata 15 Martie 2014

                                        Postat în original de Oblio Vezi post
                                        Da bine mai oameni buni, pun si eu o intrebare ca tot nestiutorul, care nu mai fusei pe meleagurile voastre pana acum si sariti cu totii in cap la mine. Domnule organizator, va multumesc de raspuns. nu eram ironic, raspundeam doar domnului Jacsonn din Alba Iulia care mi-a raspuns la intrebarea initiala. Eu sincer as veni si maine ca oricum ard de nerabdare sa va vizitez. Domnule doctor (Priza tok) ideea cu avionul e buna. dar din pacate imi lipseste parasuta ca sa sar direct din avion. Nu mai fac atata efort pana la sala. Aterizez direct precum Michael Jackson, defunctul, direct pe scena. Sper ca veniti la concurs. O seara buna tuturor si Doamne ajuta.
                                        Domnule Mahu am sa vin cu siguranta la acest concurs,dar nu m-am hotarat la care sectiune sa joc.La amatori alaturi de tine si amicul meu cel tanar Nelu ?Colonelu?din Cluj sau la open alaturi de domnul Apian Florin,care pe unde ma prinde ma repartizeaza in grupa cu el.
                                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Turneu A Cluj Napoca Sambata 15 Martie 2014

                                          Domnule Mahu am sa vin cu siguranta la acest concurs,dar nu m-am hotarat la care sectiune sa joc.La amatori alaturi de tine si amicul meu cel tanar Nelu ?Colonelu?din Cluj sau la open alaturi de domnul Apian Florin,care pe unde ma prinde ma repartizeaza in grupa cu el.
                                          Daca veniti la amatori trebuie sa imi iau casti, ca sa nu imi sune apa in cap prea mult cand ma bateti. Asa ca eu astept sa va urmaresc la Open.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Se inscrie la amatori, din Hunedoara, Diaconu Dan.

                                            Trimis de pe al meu ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange folosind Tapatalk
                                            Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              La Amatori se inscriu:
                                              Fulop Attila - Aiud
                                              Dirlea Ioan, Aiud

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Oblio Vezi post
                                                Da bine mai oameni buni, pun si eu o intrebare ca tot nestiutorul, care nu mai fusei pe meleagurile voastre pana acum si sariti cu totii in cap la mine. Domnule organizator, va multumesc de raspuns. nu eram ironic, raspundeam doar domnului Jacsonn din Alba Iulia care mi-a raspuns la intrebarea initiala. Eu sincer as veni si maine ca oricum ard de nerabdare sa va vizitez. Domnule doctor (Priza tok) ideea cu avionul e buna. dar din pacate imi lipseste parasuta ca sa sar direct din avion. Nu mai fac atata efort pana la sala. Aterizez direct precum Michael Jackson, defunctul, direct pe scena. Sper ca veniti la concurs. O seara buna tuturor si Doamne ajuta.

                                                - - - Actualizat - - -


                                                Multumesc frumos pentru indrumari.
                                                Am vrut sa dau un like si mi-a iesit un multumesc. E rau sa fii batrin

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                                  Am vrut sa dau un like si mi-a iesit un multumesc. E rau sa fii batrin
                                                  Mitica bine ca nu te-ai luat dupa indrumarile lui Emi cel cu degetul !

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    grecu gheorghe-bistrita-amatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X