Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mese pentru Amatur la Valenii de Munte

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mese pentru Amatur la Valenii de Munte

    Vreau sa multumesc pe aceasta cale AMATUR ROMANIA,pentru sprijinul acordat la solicitarea personala a mea,deoarece am gasit deschidere din partea oficialitatilor din orasul Valenii de Munte sa promovam tenisul de masa in randul copiilor.Acest proiect al meu a stat la naftalina vreme de 3 ani,si acum pot sa va spun ca se va realiza,lucru imposibil de facut fara mese de tenis de masă.Am primit 2 mese Donic Waldner 25 Clasic din partea Amatur. Inca o data multumesc AMATUR ROMANIA!
    YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

  • #2
    SA FIE INTR-UN CEAS BUN ,sa aveti copii care sa le placa acest frumos sport,sa aveti succese si sa va bucurati de ele.Sa va tina dumnezeu sanatos.
    FELICIT pe aceasta cale AMATUR ROMANIA pentru ajutorul acordat ,pentru promovarea tenisului de masa in randul celor mici.
    VA SALUT CU STIMA SI MULT RESPECT
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Ben Vezi post
        Firu Marian - Vatra Dornei
        Ben,l-ai inscris si pe Firu Marian -Vatra Dornei pe lista de asteptare pentru o masa de la Amatur! Sau e o gresala

        Comentariu


        • #5
          Lasa asa poate e cu noroc si VATRA DORNEI are nevoie dar nu-i mai ajunge randul.
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de marcu vasile Vezi post
            Lasa asa poate e cu noroc si VATRA DORNEI are nevoie dar nu-i mai ajunge randul.
            Nea Vasile,deschide matale o lista de asteptare,ca poate pica din cer cred ca nu mai functioneaza in secolul asta.

            Comentariu


            • #7
              Poate se uita cineva din cer ca si la VATRA DORNEI ESTE UN CENTRU DE COPII DE VREO DOI ANIsi nu unul oarecare ce de vreo 40 si ceva de copiii.ANUL ASTA PE 24 APRILIE FACEM DOI ANISORI.
              POATE ,desi se stie tot de atata timp,dar este departe si se aude greu.
              Despre lista de asteptare sa facut odata dar cred ca mi-a sarit randul
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Imi cer scuze, am vrut sa`l inscriu la turneul de la Vatra Dornei si am incurcat borcanele...)
                Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                BH : Tenergy 05Fx
                FH : Tenergy 05Fx

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de marcu vasile Vezi post
                  Poate se uita cineva din cer ca si la VATRA DORNEI ESTE UN CENTRU DE COPII DE VREO DOI ANIsi nu unul oarecare ce de vreo 40 si ceva de copiii.ANUL ASTA PE 24 APRILIE FACEM DOI ANISORI.
                  POATE ,desi se stie tot de atata timp,dar este departe si se aude greu.
                  Despre lista de asteptare sa facut odata dar cred ca mi-a sarit randul
                  Pe 23-25 aprilie este la Victoria un turneu special de copii,si sti matale ce patesc trupele faine de copii.Se pare ca si anul asta va pica ceva la VictoriaMosu trece cu caruta prin zona Carpatiilor si mai ramine agatat citeodata

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X