Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener antrenament - București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener antrenament - București

    Salut,

    Dupa cum sugereaza si titlul, sunt in cautarea unor persoane cu care pot juca tenis de masă in București.
    Nu am participat la competitii si nu as putea spune ce nivel am, dar cred ca sunt detul de bun pt un amator. Sunt nou in București si nu am cu cine sa joc, deci m-am gandit ca poate pe forum este un loc bun sa gasesc parteneri de antrenament.

  • #2
    Depinde unde locuiesti(in ce cartier),deoarece sunt sali unde-ti poti gasi tot felul de parteneri.Vin cu o sugestie.....simbata este un concurs de amatur-isti la Toptenis-Arena care este in incinta Sema-Parc si ai putea chiar sa participi si pe urma sa dai si de partenerul ideal........Bafta la cautari dar,nu numai.........

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de tudor229 Vezi post
      Salut,

      Dupa cum sugereaza si titlul, sunt in cautarea unor persoane cu care pot juca tenis de masă in București.
      Nu am participat la competitii si nu as putea spune ce nivel am, dar cred ca sunt detul de bun pt un amator. Sunt nou in București si nu am cu cine sa joc, deci m-am gandit ca poate pe forum este un loc bun sa gasesc parteneri de antrenament.

      sal
      daca stai in partea de sud a Bucureștiului poti veni la Viva Sport pe sos. oltenitei 103 (Metrou Piata Sudului) unde poti cunoaste o multime de jucatori cu o gramada de stiluri; mai ales ca sunt si turnee in fiecare luni si miercuri(intrea e doar 10 lei(eu zic ca se merita )

      Comentariu


      • #4
        Sunama si ne facem un program,eu unu pot mai ales in weekend de la 12-7 dar mai bn vb prin tel sau pe mail;0726040714 sau mihai_recoba96(at)yahoo.com

        Comentariu


        • #5
          As dori si eu sa merg regulat, de vreo 3 ori pe saptamana. Da un email sau un numar de telefon la care te pot contacta. Si eu sunt in București de un an si ceva si as vrea sa merg regulat.

          Comentariu


          • #6
            salut si eu as dori sa joc sunt la nivel mediu dar merge de joc 0725590001 Radu viva sport sau idm

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X