Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU IN TIMISOARA ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU IN TIMISOARA ?

    am fost rugat de un jucator de tenis din timisoara sa scriu niste randuri.Il cheama Peiov Petru care poate sa organizeze un turneu A in anul 2008 avind circa 14 mese de joc foarte bune.Il rog sa-l contactati pe Petru la numar de telefon 0724-168034, si inca o chestie domnul Petru de mult a incercat sa se inscrie pe forum dar nici un raspuns din partea administratorului sa dea acceptul pe forum.De ce dureaza atita ca sa fi membru pe acest forum?
    MULTUMESC

  • #2
    Ar fi frumos un turneu la Timișoara
    Xi En Ting-X828
    Pryde 30
    Calibra LT Sound

    Comentariu


    • #3
      Ce nume de user a folosit domnul Peiov Petru pentru inscrierea pe forum?

      Multumesc

      Comentariu


      • #4
        http://filo.ro/amatour/Calendar.php
        De preferat sa nu fie deodata cu alt turneu sau de 'Alegeri' (29 nov).
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          turneu A la Timișoara

          Ar fi grozav un turneu acolo! Exista in Amatour un jucator f.bun din Timișoara. Se numeste Liciu Ion.O sa revin cu nr. lui de telefon!
          Blade:M.Maze Off
          FH:Butterfly Sriver FX 2.1
          BH:Butterfly Sriver FX 2.1

          Comentariu


          • #6
            Am vorbit cu domnul Peiov si in principiu vor fi 10-12 mese, conditii f bune, dar data ramane de discutat loco.

            Comentariu


            • #7
              Am onoarea sa va salut pe toti membrii forumului;scriu pentru prima data pe un forum asa ca fiti blanzi cu mine
              Am discutat cu domnul Claudiu si am stabilit pana la urma ca turneul de la Timișoara sa se tina in data de 29 noiembrie 2008(alegerile fiind pe data de 30 noiembrie).Turneul se va tine in sala BANU-SPORT(LINGA STADIONUL LUI POLI),vor fi 10 -12 mese profesionale(in sala mare),4-5 mese suplimentare in alte doua sali,pentru incalzire sau pentru cine mai vrea sa joace in afara concursului. Sunt vestiare, dusuri, sauna,sala este inchiriata pe toata ziua asa ca nu se pune problema de timp.
              Cu informatii privitoare la modul in care trebuie sa se desfasoare concursul,va rog sa ma ajutati,mai ales cei ce au mai organizat asemenea activitati si cunosc mai bine regulamentul Amatour.Voi reveni cu alte informatii cat mai curand(adresa locuri de cazare,e.t.c).Va multumesc si ma bazez pe prezenta a cat mai multi dintre voi;o seara buna.

              Comentariu


              • #8
                O veste foarte buna.
                Xi En Ting-X828
                Pryde 30
                Calibra LT Sound

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X