Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut partener de tenis in bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut partener de tenis in bucuresti

    Salut, caut partener(i) de tenis in bucuresti L-V dupa 19:30 sau sambata dimineata.

    dragospd pe yahoo messenger
    sau 0741174837

    Dragos

  • #2
    In ce zona?
    In ce sala?

    Comentariu


    • #3
      zona

      stau in dristor. dar merg si oriunde ajunge metroul

      singura constrangere este legata de timp dupa cum am specificat

      am fost de cateva ori la idm cu niste colegi - din pacate n-am gasit adversari cat de cat. sper sa nu cad eu in zona cealalta si sa ma fac de ras. merita sa spun ca am jucat destul de mult in liceu si facultate, nu legitimat - dar am participat la cateva concursuri in constanta si prahova - DAR - n-am mai jucat constant de multi ani. asa ca valoarea... e discutabila

      Comentariu


      • #4
        Re: zona

        Postat în original de dragospd
        stau in dristor. dar merg si oriunde ajunge metroul
        singura constrangere este legata de timp dupa cum am specificat
        am fost de cateva ori la idm cu niste colegi - din pacate n-am gasit adversari cat de cat. sper sa nu cad eu in zona cealalta si sa ma fac de ras. merita sa spun ca am jucat destul de mult in liceu si facultate, nu legitimat - dar am participat la cateva concursuri in constanta si prahova - DAR - n-am mai jucat constant de multi ani. asa ca valoarea... e discutabila
        vino la miramar, e pe la Piata delfinului, complexul de sanatate...poti si de luni pana vineri dupa ora 5 si sambata dimineata

        Comentariu


        • #5
          miramar

          ok, banuiesc ca sunteti mai multi pe acolo dupa 5... Dar dupa 7:30? Un numar de contact ceva? Ca nu prea am chef sa o iau din masa in masa fara nici o directie...

          Comentariu


          • #6
            ai mesaj privat

            Comentariu


            • #7
              privat

              Eugen, vad ca nu raspunzi la telefon. Al?ii interesa?i?

              Comentariu


              • #8
                Re: caut partener de tenis in bucuresti

                Salut,
                Eu n-am mai jucat de mult, dar ma tenteaza.
                Daca gasesti un club unde sa poata juca si pustii mei, lasa mesaj.
                YM: etudor2004
                TsE

                Comentariu


                • #9
                  Re: caut partener de tenis in bucuresti

                  Salut!
                  Ai zis ca ai jucat in Prahova...si eu sunt din zona si s-ar putea chiar sa ne cunoastem
                  As juca eu cu tine pentru ca si eu lucrez si,in timpul zilei,n-am cum...
                  Eu joc intr-un fel de onoare in zona judetului Prahova ... dar,probabil la fel ca tine,nu reusesc decat max 2 antrenamente pe saptamana...
                  0727 395 087

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: caut partener de tenis in bucuresti

                    Postat în original de dragospd
                    Salut, caut partener(i) de tenis in bucuresti L-V dupa 19:30 sau sambata dimineata.
                    dragospd pe yahoo messenger
                    sau 0741174837
                    Dragos
                    daca ai gasit parteneri....as fi frumos sa ne facem un grupuletz si sa ne gasim o sala pentru a juca
                    contact me : id: boss_silvinho

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: caut partener de tenis in bucuresti

                      Intre timp, s-a consolidat un grup in care imi face placere sa joc - si nivelul este oarecum omogen. Jucam martea si joia de la 19:00 la tineretului (langa agronomie) si sambata sau duminica dimineata la IDM.
                      Cine vrea sa se alinieze orelor mai sus mentionate (si care au rezultat in urma mai multor incercari) poate sa ma contacteze pe tel: 0741 174 837, mail sau messenger: dragospd(at)yahoo.com. Incercati pe mess, sunt mai tot timpul online

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: caut partener de tenis in bucuresti

                        Postat în original de dragospd
                        Intre timp, s-a consolidat un grup in care imi face placere sa joc - si nivelul este oarecum omogen. Jucam martea si joia de la 19:00 la tineretului (langa agronomie) si sambata sau duminica dimineata la IDM.
                        Cine vrea sa se alinieze orelor mai sus mentionate (si care au rezultat in urma mai multor incercari) poate sa ma contacteze pe tel: 0741 174 837, mail sau messenger: dragospd(at)yahoo.com. Incercati pe mess, sunt mai tot timpul online
                        Vreau sa intru si eu, nivelul de joc la care ma aflu e destul de bun! Trebuie sa ma dezmortzesc putin, dar e OK. Ziceti-mi va rog mai exact unde jucati, nu stiu ce e IDM, (sunt mutat de curand la București), cati sunteti, ce costuri implica in afara de echipament! Multumesc anticipat!
                        Claudiu Duta

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: caut partener de tenis in bucuresti

                          Postat în original de claudiu duta
                          Postat în original de dragospd
                          Intre timp, s-a consolidat un grup in care imi face placere sa joc - si nivelul este oarecum omogen. Jucam martea si joia de la 19:00 la tineretului (langa agronomie) si sambata sau duminica dimineata la IDM.
                          Cine vrea sa se alinieze orelor mai sus mentionate (si care au rezultat in urma mai multor incercari) poate sa ma contacteze pe tel: 0741 174 837, mail sau messenger: dragospd(at)yahoo.com. Incercati pe mess, sunt mai tot timpul online
                          Vreau sa intru si eu, nivelul de joc la care ma aflu e destul de bun! Trebuie sa ma dezmortzesc putin, dar e OK. Ziceti-mi va rog mai exact unde jucati, nu stiu ce e IDM, (sunt mutat de curand la București), cati sunteti, ce costuri implica in afara de echipament! Multumesc anticipat!
                          Claudiu Duta
                          am uitat sa imi las un nr de telefon!
                          0731 / 200 . 407

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: caut partener de tenis in bucuresti

                            salut m-ar interesa si pe mine, 1-2 antrenamente, mai mult de placere ca si hobby de tenis de masă...
                            despre mine, nu am mai jucat de ceva vreme, iar valoarea eu zic ca ar fi acum, destul de scazuta, daca se poate vorbi de asa ceva....
                            plus ca sunt preocupat si de partea financiara deoarece sunt student prin București...
                            Paleta am, nu stiu ce ar mai fi de zis, ne mai auzim prin mesaje private pentru cei interesati
                            D09C - Mizutani ZLC - D09C

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: caut partener de tenis in bucuresti

                              Ma numesc Mihai Ionescu Tautu , nu am mai jucat de ceva vreme , de curand m-am horarat sa fac ceva miscare si doresc sa joc de doua ori pe saptamana pentru inceput cate o ora . Locuiesc in București . Caut parteneri de joc . Prefer sala din incinta Strandului Tineretului / Agronomie , dar sunt deschis si flexibil si la alte variante . In principiu sunt disponibil in timpul saptamanii dupa ora 18:30 . Numarul meu de telefon 0752.21.51.71 , adresa mail : mihaiionescu(at)zappmobile.ro

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                Inca o data: cine vrea sa intre in joc sa ma contacteze pe messenger, mail sau telefon - de preferat in aceasta ordine - este o dovada minima de interes.
                                Referitor la costuri:
                                la tineretului, agronomie jucam in general pe abonament: 13 lei ora
                                la idm, rar pt. ca este aglomerat - dimineata: 7 lei, la pranz 12 lei parca si seara 20 lei / ora
                                Nivelul e bine sa fie mediu/bun la nivel de amatori altfel nu cred ca va puteti integra.
                                Pentru detalii locatii, folositi cu incredere google sau contactati-ma

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                  Revin.. cu ajutorul site-ului am localizat o sala de tenis pe Fizicienilor. Este cea mai apropiata pentru conditiile de trafic de la ora 18.00.
                                  Iar conditiile sunt bune, si oamenii sunt de treaba. E destul de plina, mai ales seara si in weekend. Sistemul de rezervari telefonice si abonament merge si sunt oameni seriosi. Mai au si cite una-alta in magazin, pentru doritori. Inclusiv materiale de specialitate- palete, fete, lemne.
                                  Ca rezultat- in 10 ore mi-am corupt baietii (2) la ping-pong.
                                  Acum am si o paleta corespunzatoare, de la valigti.
                                  Faza urmatoare e sa dau pustii la un prof care sa-i familiarizeze cu tehnicile de joc, iar eu sa-mi gasesc parteneri de joc. Daca sunteti doritor(i) de o partida la fizicienilor, seara, dati MP, va rog.
                                  TsE

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                    Locatia tineretului pe yahoo maps:
                                    http://map.yahoo.com/#mvt=h&lat=44.4...7&q1=bucharest
                                    Intre timp se pare ca ducem lipsa de noi veniti. Cei care s-au manifestat ori sunt sub nivelul de joc acceptat, ori sunt ok, vor sa joace, dar nu sunt suficient de puternici ca sa se smulga din cotidian si sa vina intradevar la sala - vesnica motivatie - nu am timp...
                                    A mai fost si un caz in care nivelul de joc este peste (o mai fi? )
                                    Asteptam noi candidati hotarati si care joaca bine.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                      Salut. M-as baga si eu. Nu stiu cat de bine mai joc, nu am mai jucat de vreo....10 ani dar as putea sa incerc. Eu stau in dristor, e cam departe tineretului/agronomie de mine
                                      Daniel

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                        Anunt inca valabil. Jucam joi seara de la 7 sau in w/e la intelegere. Cautam jucatori care joaca peste medie (chiar si din AMATUR). (din pacate ultimii veniti nu au facut fata de aceea sunt nevoit sa maresc calificativul de baraj de la mediu la bun)

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                          salut
                                          Eu prefer dimineata,dar am timp oricind.Am chiar si masa dar nu mai am unde sa o pun.Locuiesc prin berceni dar pot merge oriunde in buc si pot lua cu mine si parteneri.Daca cineva are unde pune masa si sa aiba si mult timp de joc,o ofer gratis.Tel 0744764557 Adrian P.S. uneori joc si tenis de camp dar mult mai bine joc cel de masa,dar daca sint amatori...

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: caut partener de tenis in bucuresti

                                            Salutare!
                                            Daca sunt amatori de pingpongareala prin Sectorul 4, dati un semn de viata!
                                            ID mess: boresque
                                            tel: 0724.33.33.22
                                            Joc oricand cu oricine.
                                            Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
                                            paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
                                            nivel: petarda spre pocnitoare

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Serban Vezi post
                                              Salutare!
                                              Daca sunt amatori de pingpongareala prin Sectorul 4, dati un semn de viata!
                                              ID mess: boresque
                                              tel: 0724.33.33.22
                                              Si eu sunt amator, nivel mediu, zona Stadion National, Titan dar merg si prin zonele invecinate. Info pe 072.566.7095.

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X