Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sugestie competitie membri Forum.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sugestie competitie membri Forum.

    Am mentionat oarecum subtil ideea pe care o am de mai multe vreme si vreau sa insist pe ea pentru ca mi se pare destul de buna: S-ar putea organiza un sistem de liga pentru membri ai forumului si nu numai, pe mai multe divizii eventual regiuni, cu tot tacamul: etape, retrogradari, etc..(microbistii cunosc mai bine ). Astfel daca nu ar fi sacrificiul prea mare s-ar intalni undeva la mijlocul distantei 2 jucatori, eventual un "arbitru" care sa oficieze meciul, postate rezultatele, facute clasamentele, samd. Bineinteles ca ar fi mult mai usor de analizat posiblitatea unei astfel de miscari daca membrii si-ar completa locatia.
    Sper ca nu m-am obosit degeaba, si cu cat mai multe idei cu atat mai bine.

    PS: Va multumesc pentru rabdare

  • #2
    Vad ca esti din Brașov,concitadin cu maestrul clasamentelor,Popovici,vezi poate ei lergatura cu dansul

    Comentariu


    • #3
      Ori sunt eu necuscator ori am inteles gresit. N-am gasit nici un Popovici pe forum. Este aici? Cum il gasesc?

      Comentariu


      • #4
        Cred ca a fost un sfat enigmatic pe care nu l-ai interpretat cum trebuie ! Cel mai bine e sa astepti lamuriri .......... de la sursa

        Comentariu


        • #5
          ok

          Comentariu


          • #6
            Nu e nici o enigma,Aurel Popovici,este omul care face clasamentele la tenis de masă,are peste 80 de ani dar se misca foarte sprintar,Andiy si Petrescu va pot comfirma

            Comentariu


            • #7
              Google ajuta. Am descoperit (si eu) cine e Aurel Popovici. Problema e ca nu e atat de important cine face calasamentele ci daca chiar va lua cineva in serios sugestia mea. Chiar nu ar strica o astfel de informatie in forum. Si astfel sentimentul de competitie va propulsa intalniri intre membri.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X