Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Antrenament -bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antrenament -bucuresti

    Ofer antrenament-robot -returboard-plasa colectoare sala 14m x 5m masa joola zona parc libertati intre orele 16-21 cu programare la telefon 0724040494 costel

  • #2
    Multumesc este foarte o.k.

    Comentariu


    • #3
      Ps.-sala este prevazuta cu incalzire si ventilatie

      - - - Actualizat - - -

      PRET ANTRENAMENT 15 RON-60MIN SAU 20 RON-90MIN
      BONUS UN MECI 3 DIN 5 DUPA TERMINAREA ANTRENAMENTULUI

      Comentariu


      • #4
        Subiect inchis

        Comentariu


        • #5
          Din pacate robotul a fost vandut. Pana la achizitionarea altuia se vor face antrenamente la cutie si returboard noile preturi -10 ron ora returboard sau 15 ron ora cutie

          Comentariu


          • #6
            Rog programare telefonica pentru alegerea zilelor si orelor de antrenament momentan mai sunt disponibile urmatoarele zile si ore luni 17-22 miercuri 15-18 joi 16-22 vineri 17-22 sambata 16-22

            Comentariu


            • #7
              unde este sala mai exact? tre sa fie f. aproape de mine
              Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Datorita cereri prea mari de antrenamente programarile se suspenda pana pe data de 20-06-2014 va multumim pentru intelegere si va asteptam cu noile programari incepand cu data de mai sus

                - - - Actualizat - - -

                PS- ANTRENAMENTELE SUNT NUMAI PENTRU JUCATORI INCEPATORI DEOARECE PENTRU CEI MAI VECHI SUNT MAI GREU DE CORECTAT LOVITURILE

                Comentariu


                • #9
                  Incepand cu data de 30-03-2015 vor incepe noile serii de antrenament pentru cei ce doresc sa invete acest sport cat si pentru cei cel cunosc mai putin. Antrenamentele se vor face : La cutie, si returboard , momentan pana la achizitionarea sau inchirierea unui robot profesionist deoarece primul a tinut foarte putin nefiind profesional.preturile la fel ca anul trecut : 150 ron ora dupa care bonus 15 minute antrenament serve. Noul program este: Luni- vineri 10-19.va asteptam cu noile programari la 0724040494 sau mp.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de moraruconstantin Vezi post
                    Incepand cu data de 30-03-2015 vor incepe noile serii de antrenament pentru cei ce doresc sa invete acest sport cat si pentru cei cel cunosc mai putin. Antrenamentele se vor face : La cutie, si returboard , momentan pana la achizitionarea sau inchirierea unui robot profesionist deoarece primul a tinut foarte putin nefiind profesional.preturile la fel ca anul trecut : 150 ron ora dupa care bonus 15 minute antrenament serve. Noul program este: Luni- vineri 10-19.va asteptam cu noile programari la 0724040494 sau mp.
                    150ron ora.... ce mai include pachetul?
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      A vrut sa spuna 15 lei...mai mult ca sigur
                      TIMO BOLL ALC
                      tenergy 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Imi cer mii de scuze - 15 ron ora- . Locatia sali este pe str. Candianu popescu .

                        - - - Actualizat - - -

                        Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                        150ron ora.... ce mai include pachetul?
                        IUTE MAI ESTI LA RASPUNS, SI ORCUM PACHETUL ESTE MAI BUN DECAT CEL UNDE TE ANTRENEZI DL. MAESTRU . ITI OFER PRIMUL ANTRENAMENT GRATIS . PS . SA AI LA TINE CATEVA TRICOURI .

                        Comentariu


                        • #13
                          Sala este foarte OK. M.am antrenat cu dl. Moraru C. o buna perioada de timp si mi.a prins f. bine.
                          Recomand cu incredere!!))
                          blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de gpopescu Vezi post
                            sala este foarte ok. M.am antrenat cu dl. Moraru c. O buna perioada de timp si mi.a prins f. Bine.
                            Recomand cu incredere!!))
                            va multumesc pentru incredere si va astept la [ munca ].

                            - - - Actualizat - - -

                            Aceasta este sala de antrenament


                            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	13032015143.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	35,5 KB 
ID:	772169

                            - - - Actualizat - - -

                            INCEPAND CU DATA DE 19 -03-2015 VA ASTEPTAM PENTRU PROGRAMARI . VA RUGAM PENTRU PROGRAMARI ZIUA SI ORA DATI TELEFON 0724 040 494 SAU MP. MULTUMIM. PROGRAM 10-19, CU MICI MODIFICARI. TARIF= 15 RON = 60 MIN SAU 20 RON = 90 MIN

                            Comentariu


                            • #15
                              Va rugam nu mai faceti programari pentru parteneriat de joc. Cum spune si titlul la aceasta sala se fac numai antrenamente tenis de masă, pentru cei avizati este o mare diferenta intre un antrenament si un joc de 3-5-7-8 etc meciuri. Multe mesaje si telefoane sunt de genul: Ora 15,=[ buna, doresc o programare la ora 18 pentru a juca cateva meciuri ]. La fel am patit anul trecut cand am fost obligati sa oprim programarile si apoi sa ne trezim ca din 20 de solicitari 14 erau doar pentru a juca cateva meciuri, eventual sa le punem si cateva beri la dispozitie, iar pentru cei care intradevar poate au vrut un antrenament nu au mai fost locuri si cand am incercat sa-i programam din nou ne-au cam dat cu tifla.va multumim pentru incelegere si va asteptam la antrenamente

                              Comentariu


                              • #16
                                Mai este de actualitate? Mulțumesc!

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X