Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Dakiro" ed.II 03.05.2014 O+ A + J

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ma retrag de la acest concurs , as fi venit cu placere dar trebuie sa ma ocup de altceva.
    Bafta tuturor
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de raresschirila Vezi post
      Din Botoșani-Rares CHIRILA clasele I-IV. Va multumesc.
      Daca vine Rares vin si eu deci din Botoșani Mehmet SENGOZ la clasele 48
      Dane daca apare ceva surpriza te anunt inainte incep la munca sper ca nu dar cine stie ?
      Succes vou si tuturor. ( Am scris corect ?.. )

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de mehmet Vezi post
        Succes vou si tuturor. ( Am scris corect ?.. )
        Corect ai scris ...
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #29
          MODIFICARE DE PROGRAM !!!

          Datorina numarului mic de inscrisi, numar mare de mese puse la dispozitie, posibilitatii de petrecere a timpului liber de dupa turneu in mod agreabil turneul de Open va incepe la aceeasi ora cu cel de la amatori si copii. Deci :

          Program incepere Open 09. 00 !!!

          Voi anunta din timp telefonic toti jucatorii inscrisi pana acum . Pentru piscina acoperita pentru participantii la turneu si insotitorii acestora am obtinut o reducere . Pret 1 intrare/ program 20 lei fata de 35 lei normal. Doritorii trebuie sa ma contacteze pentru a achizitiona biletele cu pret redus.
          Dan Chirap
          www.sportdakiro.com
          email: contact@sportdakiro.com

          Comentariu


          • #30
            Din Botoșani Colesniuc Romeo amatori.

            Comentariu


            • #31
              Hai sa dam cu totii sfoara-n tara pentru a mari numarul de participanti la turneu!
              Gazdele au fost intotdeauna deosebite, locatia este excelenta pentru minivacanta de 1 mai.
              Este pur si simplu pacat, sa se umbreasca organizarea, din cauza numarului mic de participanti.

              Comentariu


              • #32
                Asa este domnule!!!Nu va cunosc personal,dar imi permit sa fac o remarca:
                daca dumneavoastra din dragoste pentru tenis de masă mergeti la turnee,chiar si departe,in tara,va sacrificati timp,bani,in loc sa stati cu familia,sau sa munciti pentru casa dumneavoastra,
                ALTII DE CE NU AU RESPECT sa vina la turneele pe care le organizati pe plan local?De ce nu se se deplaseaza si ei cum ati facut o si dumneavostra?
                Aveti de la mine toata consideratia si cinstea ,mergeti pana la cap cu turneul,orice s ar intampla,iesiti cu fruntea sus cu demnitate.
                Considerati ma prezent pe mine la turneul dumneavoastra -CHIAR SI VIRTUAL-o sa urmaresc pe calculator ce se intampla!!!Succes!!!!

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                  Asa este domnule!!!Nu va cunosc personal,dar imi permit sa fac o remarca:
                  daca dumneavoastra din dragoste pentru tenis de masă mergeti la turnee,chiar si departe,in tara,va sacrificati timp,bani,in loc sa stati cu familia,sau sa munciti pentru casa dumneavoastra,
                  ALTII DE CE NU AU RESPECT sa vina la turneele pe care le organizati pe plan local?De ce nu se se deplaseaza si ei cum ati facut o si dumneavostra?
                  Aveti de la mine toata consideratia si cinstea ,mergeti pana la cap cu turneul,orice s ar intampla,iesiti cu fruntea sus cu demnitate.
                  Considerati ma prezent pe mine la turneul dumneavoastra -CHIAR SI VIRTUAL-o sa urmaresc pe calculator ce se intampla!!!Succes!!!!
                  O remarca imi permit si eu sa fac in cunostiinta de cauza.Cunosc f bine aceasta locatie,il cunosc f bine pe Dan,si cred ca nr redus de inscrieri (din punctul dumneavoastra,dar din al meu sunt deja spre 50 inscrisi)se datoreaza nu lipsei de respect fata de organizator,eu cred ca este unul din cei mai indragiti , si respectati organizatori de turnee din tara,eu cred ca este o conjunctura mai putin favorabila desfasurari acestui turneu.In momentul cind am stat cu Dan de vorba inaintea postarii turneului,am analizat rapid situatia si am stiut amindoi ca este un pic prea tarziu si aglomerarea turneelor din aceasta perioada o sa tina o mare parte din participanti departe prin simplu fapt,SATURATIE,si OBLIGATII FAMILIALE.

                  Credeti ca Turneul B de la Arad nu s-a desfasurat din lipsa de respect fata de Bogdan,eu cred ca nu ,daca ma uit ca ,cu citeva saptamini inainte s-au strans din toate colturile tarii,si la fel ca si Dan ,Bogdan este unul din cei mai indragiti organizator din zona.

                  Fiind si un turneu de copii ,intrebatii pe antrenori din zona(Marcu,Adi,etc) cite munci de lamurire duc cu parintii si autoritatiile s-a ii deplaseze pe copii.Planurile acestora sunt pe termen lung,si de aceea va invit la Gura Humorului in iulie sa vedeti adevaratul respect al participantilor care dej de pe acuma si-au programat cu mic cu mare sa vina(peste 150)

                  Organizatori au nevoie de mai multa conlucrare si intelegere reciproca pentru a programa aceste turnee asa fel incat sa nu apara saturatie intr-o anumita zona.

                  EMI
                  Ultima editare de Zosim1; 01.mai.2014, 11:00.

                  Comentariu


                  • #34
                    Majeru Gabriel - Rădăuți - Amatori
                    Majeru Adrian - Rădăuți - copii cl. V-VIII

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Nicu Constantin Vezi post
                      Hai sa dam cu totii sfoara-n tara pentru a mari numarul de participanti la turneu!
                      Gazdele au fost intotdeauna deosebite, locatia este excelenta pentru minivacanta de 1 mai.
                      Este pur si simplu pacat, sa se umbreasca organizarea, din cauza numarului mic de participanti.
                      Este prima oara cand nu vad la un turneu nici un inscris nou,oare nu povestim in cercul nostru de cunoscuti ce facem sambata de sambata,oare nu-i intereseaza o mica experienta sportiva."Sfoara-n tara" cred ca este una din cele mai eficiente reclame la noi in tara,si pretutindeni este ceea mai benefica deoarece se bazeaza pe respectul reciproc dintre client si furnizor,daca sunt multumit de servici zic mai departe,daca nu ,nu.Numarul de noi denota implicarea tuturor in a atrag membri noi in aceasta comunitate.

                      Comentariu


                      • #36
                        Bună seara! Cred ca e o conjuctura usor nefavorabila pentru amaturistii familisti si nu numai.Sunt convins ca pana m?ine seara unii vor scapa de cartonase ,si vom fi mai multi.De fiecare dată vin cu placere la Humor si cu sotia.E o destinatie deosebita .Asa mai spăl din pacate.Organizarea turneelor de aici poate constitui un reper pt ceilalti organizatori.

                        Comentariu


                        • #37
                          florea ionut vatra dornei (amatori)

                          Comentariu


                          • #38
                            marius volostiuc..sv..amatori
                            FH:Tenergy 05
                            BLADE: Timo boll Spirit
                            BH: Tenergi 05

                            Comentariu


                            • #39
                              din Rădăuți:Avram Gabriel-Open
                              Blade: Balsa Carbo x5
                              FH : Sriver G3 Fx
                              BH : Sriver G3 Fx

                              Comentariu


                              • #40
                                Din Suceava Toporas Cosmin amatori si clasele V-Vll daca se poate.Multumesc.
                                Blade: Butterfly Primorac
                                FH: Butterfly Sriver G3
                                BH: Butterfly Roundell

                                Comentariu


                                • #41
                                  Ungureanu Florin sv-amatori
                                  Ianos Valentin sv-amatori
                                  Cotoara Toader sv-amatori

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de daviris Vezi post
                                    Bună seara! Cred ca e o conjuctura usor nefavorabila pentru amaturistii familisti si nu numai.Sunt convins ca pana m?ine seara unii vor scapa de cartonase ,si vom fi mai multi.De fiecare dată vin cu placere la Humor si cu sotia.E o destinatie deosebita .Asa mai spăl din pacate.Organizarea turneelor de aici poate constitui un reper pt ceilalti organizatori.
                                    Eu, pentru ca toata familia sa fie multumita si nu numai, ii iau pe toti la Humor, mai ales ca sunt atatea posibilitati de petrecere in mod placut, a minivacantei de 1 mai.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Lucic Corneliu sv-amatori

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        asa.haideti mai multi. nea Dan ne asteapta, si sigur ne asteapta cu bratele deschis.cum a facut o mereu
                                        Ultima editare de Catalin Albu; 01.mai.2014, 13:45.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Ureche Ioan din Botoșani la amatori.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Rusti Catalin open
                                            Blade: Butterfly Timo Boll Alc
                                            FH: tenergy 05
                                            BH: tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Din Botoșani Robu Valentin - amatori.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de cosmintoporas Vezi post
                                                Din Suceava Toporas Cosmin amatori si clasele V-Vll daca se poate.Multumesc.
                                                Din pacate trebuie sa- ti alegi o categorie.
                                                Dan Chirap
                                                www.sportdakiro.com
                                                email: contact@sportdakiro.com

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Carausu Ciprian, Serban Daniel din București la Amatori ! Normal sunt cumnatii mei si au venit in vizita in aceasta mini vacanta. Asa ca... la tenis cu ei
                                                  Pogorevici Mircea, Tatarau Tudor din Gura Humorului - amatori si inca doua persoane din Onesti inca nu le stiu numele dar am sa le notez cu Onesti 1 si Onesti 2.
                                                  Se retrage Ciobanu Gabriel.
                                                  Ultima editare de Dakiro; 01.mai.2014, 22:44.
                                                  Dan Chirap
                                                  www.sportdakiro.com
                                                  email: contact@sportdakiro.com

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Multumesc tuturor pentru aprecieri, multumesc participantilor, si celor care urmaresc acest post. Probabil ca numarul inscrisilor este relativ mic deoarece am anuntat tarziu acest turneu iar multe persoane aveau deja facut un alt plan de 1 Mai. Acestora le doresc petrecere frumoasa. Am initiat acest turneu pentru a va bucura alaturi de mine de achizitionarea a inca 4 mese Jolla de la EMI - TT ( cu aceasta ocazie ii multumesc si ii doresc succes mai departe). De acum inainte veti avea permanent la Gura Humorului parte de 16 mese ITTF .
                                                    HAI AI NOSTRI !
                                                    Dan Chirap
                                                    www.sportdakiro.com
                                                    email: contact@sportdakiro.com

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X