Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs B Cocorastii Mislii 17.05.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lucian Bozga vs Liviu Miron Set 1 (Finala)

    Lucian Bozga vs Liviu Miron Set 2 (Finala)

    Lucian Bozga vs Liviu Miron Set 3 (Finala)

    Lucian Bozga vs Liviu Miron Set 4(Finala)

    Lucian Bozga vs Liviu Miron Set5 (Finala)

    Premiere (urmata de ospat)
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Felicitari Luci,felicitari Miron si felicitari colegilor din brasov pentu prestatia buna.
      Data viitoare v-a fi si mai buna!

      Comentariu


      • Felicitari Liviu.

        Comentariu


        • Frumos....mi-ar fi placut sa fiu acolo cu toti cunoscutii si prietenii pe care i-am revazut cu ajutorul imagi ilor si scurtelor metraje oferite de Gelu ,dar viata ne surprinde mereu si nu intotdeauna putem face ceea ce vrem.Felicit pe toti cei ce au facut posibila aceasta zi la Cocorastii Mislii,organizatori,participanti si nu in ultimul rand Dlui primar Daniel Alexandru.
          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
          FH - TENERGY 64
          BH - XIOM VEGA EUROPE

          Comentariu


          • Finala de infart pentru amandoi!!!

            - - - Actualizat - - -

            scuze infarct

            Comentariu


            • In primul rand vreau sa multumesc gazdelor noastre( in special lui Gabi Neacsu cel care este motorul acestei miscari) pentru ospitalitatea cu care ne-au primit de fiecare data si cu care de altfel ne-au obisnuit Cupa Stejarul fiind la a treia editie.Multumim dl-ui primar Daniel Alexandru care de fiecare data a fost alaturi de noi si ne-a onorat cu prezenta.Multumesc tuturor celor prezenti pentru conduita sportiva si fair play.In nume personal va multumesc tuturor pentru felicitari dar inainte de faptul ca suntem castigatori sau nu ramanem o mana de oameni ( din ce in ce mai multi spre bucuria mea) care trebuie sa promovam in primul rand prietenia si onestitatea.Multumesc dl-ui Dan Bodeanu;Adi Lazaroiu;Gelu Vladoiu care au pus umarul la buna desfasurare a acestei sarbatori 'tenisul de masa".Era sa uit; VICTORACHE, sincer chiar ti-am simtit lipsa, toata lumea m-a intrebat de tine,oricum stiu ca ai fost alaturi de noi.Felicitari tuturor celor prezenti, a fost o sambata foarte frumoasa.

              Comentariu


              • Postat în original de mironliviu Vezi post
                Finala de infart pentru amandoi!!!

                - - - Actualizat - - -

                scuze infarct
                bine ca nu l-am facut ca mai avem treaba

                Comentariu


                • Postat în original de nekhy Vezi post
                  Un turneu frumos din toate punctele de vedere...felicitari organizatoriilor si tuturor participantiilor...cred ca am avut noroc din nou O sa revin cu placere la Cocorastii Mislii...Sa ne vedem cu bine

                  Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk
                  Sincer , nu cred ca ai avut noroc,ai jucat foarte bine,felicitari

                  Comentariu


                  • Petre, de ce zici, ca ai jucat si tu bine?

                    Comentariu


                    • Postat în original de mironliviu Vezi post
                      Petre, de ce zici, ca ai jucat si tu bine?
                      Nu pot spune ca am jucat bine ,dar cred ca m-am descurcat bine la spritul final

                      Comentariu


                      • SUntem onorati de frumoasele aprecieri facute la adresa noastra a Cocorastenilor. Multumesc Lucian pentru sprijinul deosebit pe care ni-l oferi in fiecare an, multumesc domnului Dan Bodeanu, multumesc Adrian Lazaroiu, multumesc Gelu Vladoiu, multuemsc domnului Primar Daniel Alexandru si nu in ultimul rand baietilor mei de la TC Stejarul, mai ales pentru activitatea depusa inainte si dupa turneu (organizatorii stiu de ce. In rest, sa ne vedem cu bine sanatosi si la anul!

                        PS Multumim Victorache ca nu ne uiti niciodata!

                        Comentariu


                        • Cam tarziu scriu acest mesaj ! La Cocorasti m-am simtit excelent inca de la intrarea in localitate( SAT ROMANESC,BINE INTOCMIT,CU ABSOLUT TOATE STRAZILE ASFALTATE,CU O BAZA SPORTIVA DE EXCEPTIE,PEISAJE DE BASM SI...O COMUNITATE LOCALA GREU DE EGALAT), nu am crezut niciodata ca in centrul Romaniei se afla un sat 100% european.Doresc sa-i multumesc lui Gabi Neacsu,care mi-a dat ocazia sa petrec cea mai frumoasa zi de sambata de cand sunt in Amatur.Invit pe aceasta cale,toti amaturisti si nu numai,sa treaca macar in vizita prin aceasta localitate.Poetul spunea,,nemurirea s-a nascut la tara" eu completez-si tot la tara traieste.Daca doriti o iesire la iarba verde unde sa gasiti liniste nu ezitati sa mergeti la Cocorastii Mislii(PH) si nu veti regreta!

                          Comentariu


                          • Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                            Nu pot spune ca am jucat bine ,dar cred ca m-am descurcat bine la spritul final
                            Adica la spritzuiala finala ati ocupat un loc bun?Felicitari!!Sunteti tare.

                            Eu la bautura nici nu ies din grupa inferioara,dupa 3 beri ma aduni cu farasul de pe jos.

                            Comentariu


                            • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                              Adica la spritzuiala finala ati ocupat un loc bun?Felicitari!!Sunteti tare.

                              Eu la bautura nici nu ies din grupa inferioara,dupa 3 beri ma aduni cu farasul de pe jos.
                              Schimba-ti antrenorul......, ia-l pe Petrica Brulea! Te invata de toate!

                              Comentariu


                              • Secvente din timpul competitiei

                                http://www.youtube.com/watch?v=hRNMOdY2KjM&sns=em
                                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                George Bernard Shaw

                                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                Comentariu


                                • Felicitari Liviu Miron si Andrei Suditu ! Acum vad ce ati facut pe acolo !
                                  Despre Lucian nu ma mir, s-a razbunat pentru Baicoi !

                                  Comentariu


                                  • Nu s-a razbunat , a fost cel mai bun!!!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                      Nu s-a razbunat , a fost cel mai bun!!!
                                      Multumesc Liviu daca tu spui asta chiar ma simt onorat .....chapeau

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de GRAMA MIHAI Vezi post
                                        Felicitari Liviu Miron si Andrei Suditu ! Acum vad ce ati facut pe acolo !
                                        Despre Lucian nu ma mir, s-a razbunat pentru Baicoi !
                                        Bine ca n-a venit Boro....

                                        Comentariu


                                        • I-ai luat frica lui Boro,Luci?

                                          Comentariu


                                          • Pe cand un turneu la Campina mai Liviu????

                                            Comentariu


                                            • Am vrut sa organizam la Campina:ne lua sa inchiriem sala 80 ron/ora,la o scoala generala.Chiar nu avem unde organiza, sunt si foarte putini pasionati de tenis...

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                                Am vrut sa organizam la Campina:ne lua sa inchiriem sala 80 ron/ora,la o scoala generala.Chiar nu avem unde organiza, sunt si foarte putini pasionati de tenis...
                                                Putini,dar buni

                                                Comentariu


                                                • Si o sa jucam mult mai bine!!!

                                                  Comentariu


                                                  • Batausilor !!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X