Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs B Cocorastii Mislii 17.05.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de mironliviu Vezi post
    Jucam Petre sa-ti ridic moralul!!!

    - - - Actualizat - - -

    Joc cu softul!
    Iar eu o sa joc cu iarba pe rever

    Comentariu


    • #27
      Promiti?

      Comentariu


      • #28
        Asta e si mai buna!!!Dom Petrica v ati pus iarba?Foarte tare domnule
        Bine ati venit in randul nostru -in randul aricilor!!!!

        Comentariu


        • #29
          Joci cu paleta mea si eu cu a ta, dar folosesti materialul?

          - - - Actualizat - - -

          Am pus pe ambele si trag cu ele, sa te vad Petre!!

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de mironliviu Vezi post
            Promiti?
            Cu ce crezi ca am castigat la Valeni?

            - - - Actualizat - - -

            Daca nu te bat la masa de tenis ,ma straduiesc sa te bat la masa de sprit

            Comentariu


            • #31
              Isi conserva energia pentru faza finala a turneului-spritul si bufeturile reci.
              Acolo promite sa faca un meci impecabil.

              Comentariu


              • #32
                Felicitari, eu am avut paleta acasa?

                Comentariu


                • #33
                  E medaliat la Valenii de Munte -nu e gluma.

                  Comentariu


                  • #34
                    Felicitari!!!

                    Comentariu


                    • #35
                      BAFTA multa sa aveti un turneu cat mai frumos!!!

                      Comentariu


                      • #36
                        Cum vrei Burlea,...

                        - - - Actualizat - - -

                        Scuze Brulea.

                        - - - Actualizat - - -

                        Dai bn mmroglobalnet cu zimtii?

                        Comentariu


                        • #37
                          Eu zic ca de suficiente ori plesnesc mingea cu reverul -cu tzepii-de n o mai vede nimeni.
                          Pe langa asta ma apar cu iarba la topspin aproape perfect.Al doilea topspin nu mai atinge masa.Din tzepii aia sboara aiurea in aer.
                          Iar draiful meu a ramas draif-ce cade pe masa minge lunga e jale.

                          - - - Actualizat - - -

                          Bafta Liviule-cand vei intra la masa de joc cu Petrica Brulea.Stii tu vorba romanului.Buturuga mica rastoarna carul mare.

                          Comentariu


                          • #38
                            Jucam si pe masa din sufragerie, o deschideam cand pleca tata la serviciu,masa construita la Caragiale...

                            - - - Actualizat - - -

                            Bine anii 80,....

                            Comentariu


                            • #39
                              Erau paletele alea verzi chinezesti Gold Cup de 45 de lei-cu zimti pe ambele fete si burete.
                              Si acum o mai am.Piesa de muzeu.

                              - - - Actualizat - - -

                              Deci am revenit la iarba dupa o absenta indelungata -se poate spune

                              Comentariu


                              • #40
                                Meteor am avut 2 palete mai am una stare impecabila mai joc prin casa cand ma plictisesc,face parte din mn!!!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Vezi!!!Ti am zis eu!!!Tu ai fost softist!!! Eu sunt ierbarul adevarat

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Bine am 2 palete din traforaj facute in clasa a 5-a

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Un lucru e cert:nu ne mai vindecam niciodata de boala asta a tenisului de masa.Nu exista tratament.E incurabila.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Erau palete chinezesti cu fete fara burete,fete cu zimti pe ambele si aveau un pret de aproximativ 3 lei.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Se retrage din Breaza
                                          Abaza Ioana
                                          Popescu Alexandru

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Din Campina
                                          Pop Alexandru
                                          BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                                          Blade: Huieson V1 ALL+
                                          FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Din Campina-Andrei Suditu

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Din Ploiești, Ciobanu Daniel

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Campina - Ioana Costin. Multumesc!

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Pana acum s-au inscris:

                                                  Inscrieri Amatori - on 5/14/2014 at 7:42:10 PM

                                                  1. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 34 - 22.54 - O
                                                  2. Soare Valentin, Valenii De Munte, 44 - 21.93 - O
                                                  3. Mostovoi Andrei, Campina, 64 - 20.12 - OW
                                                  4. Miron Liviu, Campina, 82 - 18.91 - O
                                                  5. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 87 - 18.51 - OW
                                                  6. Bozga Lucian, Baicoi, 88 - 22.24 - O
                                                  7. Darmaz Ion, Targoviște, 127 - 15.46 - AW
                                                  8. Mihaila Nicolae, Breaza, 155 - 16.64 - A
                                                  9. Miron Andrei, Campina, 167 - 14.38 - A
                                                  10. Ivan Valentin, Campina, 178 - 16.24 - A
                                                  11. Rusea Gheorghe, Breaza, 220 - 13.67 - A
                                                  12. Iancu George, Ploiești, 230 - 19.42 - OW
                                                  13. Brulea Petre, Ploiești, 291 - 11.01 - A
                                                  14. Cucu Cristin, Targoviște, 292 - 11.16 - AW
                                                  15. Mos Florin, Filipesti Targ, 298 - 17.5 - AW
                                                  16. Draganescu Viorel, Ploiești, 344 - 17.37 - A
                                                  17. Dinu Adrian, Darmanesti, 374 - 11 - A
                                                  18. Ene Dragos, Ploiești, 382 - 13.26 - A
                                                  19. Bozga Razvan, Baicoi, 407 - 15.42 - A
                                                  20. Ion Cristian, Cocorasti, 458 - 9.25 - A
                                                  21. Panait Genu, Teisani, 507 - 19.33 - O
                                                  22. Popescu Adrian, Valcanesti, 544 - 10.78 - A
                                                  23. Bruchiu Doru, Ploiești, 548 - 17.33 - A
                                                  24. Parvu Nicolae, Cornu, 551 - 10.83 - A
                                                  25. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 575 - 8.43 - A
                                                  26. Marin Iulian, Campina, 593 - 10.16 - A
                                                  27. Mircea Ionel, Ploiești, 616 - 9.03 - A
                                                  28. Manta Viorel, Baicoi, 629 - 11.55 - A
                                                  29. Margescu Bogdan, Campina, 651 - 11.75 - A
                                                  30. Sarbu Dan, Ploiești, 658 - 7.83 - AW
                                                  31. Grigore Marian, Cocorasti, 889 - 12 - A
                                                  32. David Stefan, Ploiești, 915 - 8.33 - AW
                                                  33. Neacsu Gabriel, Cocorasti, 1068 - 6.33 - A
                                                  34. Preda Gheorghe, Cocorasti, 1188 - 7.5 - A
                                                  35. Ion Dumitru, Cocorasti, 1190 - 7 - A
                                                  36. Trif Florin, Cocorasti, 1210 - 12 - A
                                                  37. Olaru Viorel, Cocorasti, 1269 - 7 - A
                                                  38. Sorescu Mircea, Paulesti, 1274 - 5.5 - A
                                                  39. Moise Alexandru, Ploiești, 1279 - 5 - A
                                                  40. Preda Daniel, Cocorasti, 1512 - 5 - AJ
                                                  41. Pop Alexandru, Campina, 1599 - 9 - A
                                                  42. Bogdan Marian, Ploiești, 2859 - 0 - A
                                                  --------------------------------------
                                                  Lista de asteptare:
                                                  1. Suditu Andrei, Campina
                                                  2. Ciobanu Daniel, Ploiești
                                                  3. Ioana Costin, Campina
                                                  Ultima editare de Dan2; 14.mai.2014, 18:42.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Multumim domnule Dan pentru actualizare
                                                    BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                                                    Blade: Huieson V1 ALL+
                                                    FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X