Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

competitie studenteasca tenis de masa 26-27 noiembrie

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • competitie studenteasca tenis de masa 26-27 noiembrie

    -aceasta competitie este aceeasi cu cea din 14-21 noiembrie, doar decalata din lipsa de sponsori
    -se va tine in sala de sport de la facultatea de drept din cadrul universitatii bucuresti in zilele de sambata 26 si duminica 27 noiembrie (orele vor fi alese ulterior)
    -se pot inscrie studenti de la orice facultate din tara, inclusiv cei de la master
    -eu vreau in acest moment sa fie 64 de participanti, dar in functie de cati vor, nr se poate mari
    -se vor premia primele 3 locuri
    -la inscriere se vor cere: carnetul de student, un act de identitate (BI, CI, carnet de sofer....) si taxa de participare
    -va exista o taxa de participare (de 50 sau 100 de mii de lei de persoana); in functie de taxa de intrare se vor acorda premiile: daca taxa este de 100 de mii, locul 1 = 2 mil, l2= 1 mil, l3 = 500.000; daca taxa e de 50.000, premille vor fi la jumatate
    -taxa va fi aleasa in functie de dorinta voastra: daca sunteti multi de acord cu o anumita suma, aceea va fi aleasa, de aceea va rog sa trimiteti cat mai multe mesaje cu raspunsuri, sugestii si nelamuriri
    -eu va stau la dispozitie pentru orice detalii suplimentare

    stefan OSE (organizatia studentilor din electrotehnica)

  • #2
    si care e sistemul ? primul venit , primul servit ? iti zic eu ca vor fi multi multi
    asta in cazul in care o sa fie promovat in Poli ...daca mai te duci si in alte fac. ...u shall see
    In me the WishMaster
    Blade : 729
    FH : Donic Coppa
    BH : Donic Coppa

    Comentariu


    • #3
      primul venit, primul servit

      da, o sa fie exact cum a spus laurentiu
      pe mine nu asta ma intereseaza acum, oameni: v-am rugat ca toti cei care vedeti acest topic, sa raspundeti la o intrebare simpla: vreti 100 sau 50 de mii taxa de participare???? pt ca in functie de asta se stabilesc premiile
      e chiar asa greu de raspuns????
      raspunsurile se accepta pana joi seara

      Comentariu


      • #4
        100.000 lei ar fi bine, parerea mea...
        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
        Fete de palete tenis de masa
        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

        Comentariu


        • #5
          Despre competitie

          ar fi ok 100 de mii...dar se poate si mai mult...ca sa vina exact cei interesati si cei care stiu sa joace..chiar dc sunt mai putini care vor veni...macar va fi ceva mai valoros...si probabil premiile vor fi aceleasi si cu 150 de mii...dar cu mai putini concurenti...

          Comentariu


          • #6
            Competitie

            Ma intereseaza si pe mine competitia. Unde se va tine mai exact. Ma refer adresa si localizare exacta (puncte de referinta si mijloace de transport). Toata lumea care intra sa poata sa aiba o informatie corecta si exacta.
            Ar fi ceva sa se stranga macar 32 de jucatori. Iar premiile sa fie mai multe ca sa fie mai atractiva competitia. Cel mai categoric castigator la scor, sau 3 mentiuni de 500 de mii. Mult succes si daca vrea cineva sa joace ma gasiti prin IDM deobicei in fiecare duminica de la 9.30-10.00 si in timpul sapt mai pe seara miercuri sau joi.
            Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
            Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
            Oricine se joaca insa putini joaca...

            Comentariu


            • #7
              Facultatea de drept e langa opera romana. Se ajunge usor cu metroul ( se coboara la Statia Eroilor ) sau cu trolebuzul 90 sau 91. E ditamai cladirea...imposibil de ratat. Sala de sport e la subsol, cum intri in facultate prin fata...faci stanga...cobori scarile si acolo jos e sala de sport.
              Sper sa iti fie de ajutor indicatiile astea.

              Comentariu


              • #8
                Info

                Mersi frumos de indicatii si sper sa nu intervina ceva. Abia astept sa vad cum o sa se desfasoare evenimentul. Elefantel_roz vezi ca ti-am dat si invite pe messenger. Poate mai vorbim... Salutare
                Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
                Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
                Oricine se joaca insa putini joaca...

                Comentariu


                • #9
                  taxa

                  Salut.

                  Eu propun ca taxa de inscriere sa fie de 10RON,pentru ca in felul acesta competitia va deveni mai atractiva,de vreme ce toata lumea va fi stimulta de premiile care vor fi mai mari nu?

                  De asemenea,sunt sigur ca va fi mai restransa si ca nu se vor inscrie decat cei care joaca "destul de bine" tenis de masă,si astfel va fi mai dura,mai placuta,mai spectaculoasa...

                  Astept noi detalii cu privire la inscriere,eu sunt primul pe lista,nu conteaza care e taxa...nu ma intelegeti gresit,din partea mea era bine si cu 5 RON,ca oricum nu voi ajunge eu sa castig:P

                  Sper sa fie totusi multi care sa se inscrie,insa ar trebui sa faceti mai multa reclama competitiei.

                  Comentariu


                  • #10
                    inscrieri pt competitie

                    inscrierile se vor face vineri, 18.11 la sediul OSE (organizatia studentilor din electrotehnica) - este in facultatea de electrotehnica, etajul 1 si are un afis mare OSE pe usa--- stie toate lumea din electrotehnica unde e sediul ligii intre orele 12-15 , sambata, 19.11, orele 16-19 tot acolo, iar pt sapt viitoare voi mai pune anunt pe forum.

                    cine doreste sa se inscrie trebuie neaparat sa fie student, sa aiba la el carnet de student, un buletin de identitate sau carnet de sofer si taxa de participare de 100.000 de lei (10 RON), dupa cum s-a decis astazi

                    doresc ca sa se inscrie cat mai multa lume si cat mai bine pregatita

                    contact: stefan --- id de messenger stefbus(at)yahoo.com --- tel 0724384217

                    va astept la sediu

                    Comentariu


                    • #11
                      Am si eu o intrebare: topicul asta nu trebuia sa fie la rubrica "Competitii" ?
                      Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                      FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                      BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                      Comentariu


                      • #12
                        intai uita-te numai cat de putini indivizi acceseaza partea aia a forumului comparativ cu general si o da iti dai seama de ce

                        Comentariu


                        • #13
                          OK, nu ma bag ca nu-s moderator. Dar, totusi, daca orice vrea sa iasa in fata cu un anunt posteaza la rubrica cea mai frecventata, unde ajungem?
                          Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                          FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                          BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                          Comentariu


                          • #14
                            nicaieri

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de stefan
                              nicaieri
                              Am inteles. Hai sa ne destindem putin. Ai zis: "cine doreste sa se inscrie trebuie neaparat sa fie student, sa aiba la el carnet de student, un buletin de identitate sau carnet de sofer si taxa de participare de 100.000 de lei (10 RON), dupa cum s-a decis astazi"

                              Pot sa vin si eu chiar daca carnetul de student nu mai e vizat de 10 ani? Il mai am inca!
                              Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                              FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                              BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                              Comentariu


                              • #16
                                eu cand citesc ce s-a mai scris dau la " mesaje care s-au scris de la ultima vizita"
                                asa ca orice subiect nou il citesc oriunde ar fi scris.
                                Butterfly M. Maze Carbon
                                Butterfly Bryce- Fx

                                Comentariu


                                • #17
                                  gata in sfarsit au inceput sa se inscrie oamenii )

                                  va astept in continuare

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    inscrierile de saptamana aceasta pentru competitie

                                    pentru cei care nu pot veni in sediul OSE sa se inscrie pt competitie (din motiv ca nu stiu unde este), se fac inscrieri si in caminele din regie: in P7, camera 309, P24 camera 017, oricand in timpul zilei, dar in special seara dupa 8, iar in sediul OSE aproape oricand in timpul zilei (dar pana la 8 seara ca se termina orele).

                                    SUNTETI BINE-VENITI (SI IN NUMAR CAT MAI MARE )

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      si daca nu puteti sa va inscrieti pana vineri sera, puteti la o adik sa veniti mai devreme sambata, pe la 9, si va inscrieti atunci.
                                      bafta

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        sa nu uit... fiecare cu paletele lui....

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          misto ca exista astfel de competitii!

                                          (
                                          vreau si eeeeu!
                                          data viitoare...
                                          succes tuturor si... have fun!
                                          Dani

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            desfasurarea competitiei

                                            locul de desfasurare - facultatea de drept---- sala de sport

                                            orele de desfasurare:
                                            sambata - intre 10-18
                                            duminica - intre 10-14 (asta daca mai sunt meciuri de jucat)

                                            premiile:
                                            locul 1 - 2 mil
                                            locul 2 - 1 mil
                                            2 locuri 3 de cate 500.000 fiecare
                                            (asta daca sunt cel putin 64 de participanti)

                                            daca sunt 32 sau mai putin, premiile se reduc la jumatate

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              oameni buni... o sa facem intalnirea la 9-9 30 in fata facultatii de drept....si atunci se mai pot inscrie doritorii...

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                need help!!!

                                                oameni buni, am aflat azi, spre marea mea stupoare, ca marsavul de babalac de prof de la drept o sa imi bage pe gat o gramada de papagali de studenti de la el din facultate, pe MOCA...

                                                asa ca vreau sustinerea voastra maine dimineata, pt ca e posibil sa iasa un mare tambalau....

                                                in concluzie.... se pare ca o sa fie 2 competitii distincte... asta daca nu isi platesc si aia intrarea.... sa vedem ce o sa iasa... o sa vb cu mosneagul azi la telefon

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  ...si, cum s-a desfasurat concursul?
                                                  Sau mai bine zis ,cine a custigat studentii sau profesorii?
                                                  Cred ca era mai bine venit un fight pe tema asta...
                                                  Mizutani SZLC
                                                  Dignics 05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X