Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Cupa "Arena" Sibiu 24 Mai 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Adi , am vazut ceva interesant in clasamentul dat de tine , in cele 4 grupe superioare ai doar 2 locuri 3 si 6 locuri 4 ( aritmetica mea spune altceva , sau mai e vreun artificiu de calcul sub acoperire ) .

    Comentariu


    • #52
      Sandu nu a jucat

      au fost 6 grupe superiare ca si nr de grupe inferioare

      - - - Actualizat - - -

      Turneu Cupa ARENA
      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie1976.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,2 KB 
ID:	770801

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de cule Vezi post
        Mitzea Sandu...nu a jucat?
        a jucat la organizatori...

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de marius1964 Vezi post
          Adi , am vazut ceva interesant in clasamentul dat de tine , in cele 4 grupe superioare ai doar 2 locuri 3 si 6 locuri 4 ( aritmetica mea spune altceva , sau mai e vreun artificiu de calcul sub acoperire ) .
          s-au calificat primii 4 de pe locul 3 din grupele superioare..deci 6-4=2

          Comentariu


          • #55
            Noi va multumim,super organizare ,mare noroc au avut cei de pe locurile fruntase,a trebuit sa ma grabesc la <<votare>>!?! Am vazut meciuri spectaculoase, stiluri frumoase,oameni frumosi si veseli,ba chiar si unul mai trist !!Ca-n viata ! Din punctul meu de vedere(oricum am stigmatism la ochiul drept,cam rastoarna imaginile!) ,se pare ca am iesit pe primul loc,destul de onorant pentru prima participare..Nu ma grabesc nicaieri,bunicii mei au murit dupa 90 de ani,am gene longevive, va rog sa nu mai fiti indulgenti cu mine data viitoare! Eu chiar vreau sa ajung,cam asa ca dl Dordea Lucian,m-a incantat cu stilul sau ! Pe curand !
            MAZUNOV-FL-109GR.
            DONIC BLUEFIRE M2
            DONIC BLUEFIRE M2

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X