Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener/antrenor tenis - targoviste

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener/antrenor tenis - targoviste

    Salut , sunt nou pe aici si ma intrebam daca stie cineva un antrenor/partener care ma poate antrena si pe mine in targoviste... Daca stiti pe cineva , lasati-mi si mie detaliile si un mod de al contacta pe respectivul antrenor/partener.... Inca ceva , am o paleta de tenis Butterfly Korbel MagicHand OFF si vreau sa va intreb daca sa o tin pe asta sau sa-mi iau alta. Tin sa precizez ca's foarte incepator , dar sportul acesta ma pasioneaza

  • #2
    Postat în original de cosminr7 Vezi post
    Salut , sunt nou pe aici si ma intrebam daca stie cineva un antrenor/partener care ma poate antrena si pe mine in targoviste... Daca stiti pe cineva , lasati-mi si mie detaliile si un mod de al contacta pe respectivul antrenor/partener.... Inca ceva , am o paleta de tenis Butterfly Korbel MagicHand OFF si vreau sa va intreb daca sa o tin pe asta sau sa-mi iau alta. Tin sa precizez ca's foarte incepator , dar sportul acesta ma pasioneaza
    Salut, nu sunt antrenor dar am experienta de 5 ani si te pot invata cam ce vrei in acest domeniu, fixam anumite zile si dam cateva meciuri.

    Comentariu


    • #3
      salut. caut partener pt tenis de masă in targoviste (sa jucam la zoom sau la sindicate sau....oriunde mai este prin oras...) . sa jucam de 2-3 ori pe saptamana. -
      NIVEL MEDIU AVANSAT (asa cred eu dar poate ma insel...) oricum mediu spre avansat . nu am mai jucat in ultimul timp dar sunt dornic sa reincep sa joc nu pt a castiga ci pt placere ! . astept partener sau parteneri !

      - - - Actualizat - - -

      am uitat sa zic : la sau mes : costgv sau lasati mesaj aici !

      Comentariu


      • #4
        Asta cu nivel mediu-avansat e interesanta...

        Ia legatura cu Alex, 0723581585.

        Comentariu


        • #5
          Caut. Partener. Antrenament/joc In Eforie. Sud unde sunt. Cazat
          Poate fi și. Eforie. Nord, chiar Mangalia
          Nivel mediu /avansat
          Tel 0748236296

          Comentariu


          • #6
            Nu-i cam departe Eforie de Targoviște?

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X