Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand materiale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand materiale

    Vand copie (clona) dupa Butterfly Viscaria Fl, are aceeasi compozitie cu Arylate-Carbon,sare asemanator cu originalul,in stare impecabila -150 ron,negociabil


  • #2
    Ai un MP.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de jhonyqz Vezi post
      Vand copie (clona) dupa Butterfly Viscaria Fl, are aceeasi compozitie cu Arylate-Carbon,sare asemanator cu originalul,in stare impecabila -150 ron,negociabil



      Cel din poza e clona ... ?


      "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de clickofmind Vezi post
        Cel din poza e clona ... ?


        http://www.aliexpress.com/item/Free-...733813190.html
        Da, asa este...,este acelasi tip de lemn cu cel de mai sus.Asa arata si cel vechi(doar ca s-a "lucrat" mai apoi la maner si s-a slefuit partea dinspre lama,intr-un unghi cara sa scoata in evidenta si ultimul strat de lemn(acel gri petrol) peste cel alb(penultim),iar in urma slefuirii s-a "produs" si acea "arcuire" a stratului albastru.
        Este o clona foarte reusita si la pretul "inaintat" de chinezi este foarte tentant in a fi cumparat.
        Felicitari baiatului care-l vinde pentru sinceritatea lui.
        FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Vandut.

          Comentariu


          • #6
            acuma sa vedem cine il cumpara la pretul unuia original ....cine stie prin cate maini va merge -
            Cati dintre cei care l vor vinde o sa mai specifice ca e clona ? Traim totusi niste vremuri vitrege ...si eu care caut acum un viscaria ..cred ca o sa mi schimb optiunea.

            - - - Actualizat - - -

            cine a facut acest lemn ?..
            E ca si cum;; eu as vrea sa schimb valuta si vreau mai putin pe euro ca recunosc --is falsi ..
            Dar introduc bancnotele n circuit...ia le urma
            Ultima editare de catalin mazy; 27.iun.2014, 07:19.
            OVTCHAROV CARBOSPEED
            BLUEFIRE M1
            BLUEFIRE M1

            Comentariu


            • #7
              V-ati trezit sa comentati ce?!? Aberatii?!? Cautati viscaria in continuare si lasati-i pe fiecare sa-si vada de treaba. Nu poluati forumul aiurea!

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X