Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand asics

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand asics

    Vand pantofi sport pentru sala,marca Asics,marimea 42,noi in cutie. Pret fix 200 ron.Accept schimburi.
    Ultima editare de radu; 21.dec.2014, 20:32.

  • #2
    Postat în original de radu Vezi post
    Vand pantofi sport pentru sala,marca Asics,marimea 42,noi in cutie. Pret fix 200 ron.Fara schimburi.

    Sigur sunt marimea 42!!!Daca da ii cumpar eu tel.0723566984.

    Comentariu


    • #3
      Sigur sunt 42,eu am aceasta marime si mai am o pereche identica. La Asics,43 1/2 este 42.

      Comentariu


      • #4
        Eu am o pereche de asics cu eticheta identica (27.5 cm, 9 1/2 us, 43.5) si port 43. Si-mi sunt perfecti.

        Comentariu


        • #5
          Asa o fi, cert este ca mai am trei perechi de Asics running(GT2170,Kayano19,Landreth7),toate sunt 43 1/2 si-mi sunt perfecti.

          Comentariu


          • #6
            Valabil

            Comentariu


            • #7
              Pentru TICU SORIN, mai ales
              Poza demonstreaza ca sigur NU sunt marimea 42.
              In alta ordine de idei, in MP doreati sa cumparati si perechea mea, marimea 41. Astept raspuns public daca ramane valabila intelegerea... si adresa din MP.

              - - - Actualizat - - -

              Postat în original de ticu sorin Vezi post
              Sigur sunt marimea 42!!!Daca da ii cumpar eu tel.0723566984.
              Ultima editare de new old boy; 08.oct.2014, 14:20.

              Comentariu


              • #8
                Pentru necunoscatori, la incaltamintea ASICS, numerele sunt decalate cu un numar-un numar jumatate.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de radu Vezi post
                  Pentru necunoscatori, la incaltamintea ASICS, numerele sunt decalate cu un numar-un numar jumatate.
                  In plus sau in minus? Pana la urma acesti adidasi pe care scrie marimea EUR 43.5 sunt de fapt marimea 42 ?
                  Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    In plus. Cine a purtat sau poarta Asics,stie despre ce vorbesc

                    Comentariu


                    • #11
                      Valabil

                      Comentariu


                      • #12
                        mai e valabil anuntul?

                        Comentariu


                        • #13
                          Da, e valabil

                          Comentariu


                          • #14
                            o sa revin cu o decizie
                            Ultima editare de Cheseilucian; 07.feb.2015, 10:05.

                            Comentariu


                            • #15
                              Accept schimb cu lemn Butterfly +/- diferenta

                              Comentariu


                              • #16
                                Dl Radu, postez aici si nu pe MP pentru ca e in interesul tuturor atat a dumneavoastra (sunt sigur ca sunteti bine intentionat si vreti sa vindeti adidasii cat mai repede) cat si a potentialilor cumparatori:

                                V-am rugat sa masurati cu un metru//rigla talpa adidasului si ati confirmat care 28 cm ceea ce inseamna marimea 44 EU. Deci adidasii sunt marimea 44 sau admitem ca ar putea fi si 43.5 EU (e mica diferenta intre cele doua marimi) si nu 42. Mult succes la vanzare. Eu din pacate cautam marimea 42 (26.5 cm) iar la 28 de cm imi sunt mult, mult prea mari.
                                Stima multa!

                                PS. Oricum sunt foarte faini adidasii ...Chiar imi pare rau ca imi sunt mari.

                                Tabel marimi adidasi asics:
                                http://www.asicsamerica.com/shoe-size-guide
                                Ultima editare de CornelTT; 18.feb.2015, 12:22.
                                Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de CornelTT Vezi post
                                  Dl Radu, postez aici si nu pe MP pentru ca e in interesul tuturor atat a dumneavoastra (sunt sigur ca sunteti bine intentionat si vreti sa vindeti adidasii cat mai repede) cat si a potentialilor cumparatori:

                                  V-am rugat sa masurati cu un metru//rigla talpa adidasului si ati confirmat care 28 cm ceea ce inseamna marimea 44 EU. Deci adidasii sunt marimea 44 sau admitem ca ar putea fi si 43.5 EU (e mica diferenta intre cele doua marimi) si nu 42. Mult succes la vanzare. Eu din pacate cautam marimea 42 (26.5 cm) iar la 28 de cm imi sunt mult, mult prea mari.

                                  PS. Oricum sunt foarte faini adidasii ...Chiar imi pare rau ca imi sunt mari.

                                  Tabel marimi adidasi asics:
                                  http://www.asicsamerica.com/shoe-size-guide


                                  Cornel, eu a mai cumparat ceva de la dl.Radu, pot sa spun ca este un domn, ca mi-a trimis sa incerc si adidasi, am platit eu transportul... pot sa-ti spun ca sunt un 42 dar depinde cum ai piciorul,ca pe mine ma cam strangea adidasul, l-am incercat cateva secunde... poate din cauza ca eu port 43, si ma gadeam ca poate sa-mi fie bun daca nr. lor era 44,,, vorbeste cu el...


                                  Sanatate dl. Radu!
                                  Ultima editare de leo33; 18.feb.2015, 12:55.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Nu ma indoiesc ca dl Radu este un adevarat domn chiar am mentionat tot respectul pentru el. Dar nu m-a mai interesat ce marime au trecuta pe ei ci am cerut dlui Radu sa mi-i masoare. Daca au 28 cm masurati cu rigla/metrul de croitorie pe talpa inseamna ca INTR-ADEVAR SUNT MARIMEA 42 EU. La postarea anterioara am fost intr-o eroare, acolo era vorba de marimea piciorului si nu de marimea adidasului. Daca marimea adidasului este 28 cm atunci intr-adevar este marimea 42 EU.
                                    Asta am aflat si eu abia dupa ce m-am saturat de cautat pe net
                                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	dimensiuni.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	101,1 KB 
ID:	772071
                                    Scuze dl Radu de eroare. Pana la urma aveti perfecta dreptate.
                                    Sanatate dl Radu! Discutam detalii pe MP. Toata stima!
                                    Ultima editare de CornelTT; 18.feb.2015, 15:29.
                                    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Vandut

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X