Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Amatur-Plymouth-UK

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Amatur-Plymouth-UK

    Uite ca daca-n Amatur Romania nu am reusit sa luam nici o medalie,acilea In Plymouth-UK,am reusit ca la concursul organizat de Primarie in sala Life Centre,doi din fostii jucatori ai Amatur Romania(eu cu Mirela Matei Tomacsek-Deva),sa castigam argintul la echipe si cum altfel putea sa se numeasca echipa decat : Amatur Romania
    Cui sa ne laudam si noi decat voua..

    Ultima editare de Vali Suta; 08.iul.2014, 01:30.

  • #2
    sistemul de joc de aici :
    http://www.plymouth.gov.uk/table_tennis_rules.pdf

    Comentariu


    • #3
      Ai fost foarte aproape să te califici și la golf.

      The winning team will be invited to the Presentation Evening on Wednesday 23 July at Boringdon Park Golf Club.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Mi se pare cam suspect;pe aici prin Amatur o iei urat de la pinguinii napraznici din grupele inferioare,care te sfarteca cu ciocurile de te fac ferfenitza,,te speli de sange te cureti
        zbori in Anglia si acolo prin turneele lor rupi totul frate;roscovanii bogati cu burtile umflate de bere,danseaza balet clasic pe langa masa si sunt total inofensivi.Nu te asteapta decat sa termini setul si sa ti atarne medalia de gat.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
          Mi se pare cam suspect;pe aici prin Amatur o iei urat de la pinguinii napraznici din grupele inferioare,care te sfarteca cu ciocurile de te fac ferfenitza,,te speli de sange te cureti
          zbori in Anglia si acolo prin turneele lor rupi totul frate;roscovanii bogati cu burtile umflate de bere,danseaza balet clasic pe langa masa si sunt total inofensivi.Nu te asteapta decat sa termini setul si sa ti atarne medalia de gat.
          Gresit ! Intotdeauna "am luat-o" frumos chiar si-n grupele superioare,de cateva ori si-n eliminatorii,o data si-n finala mica,insa mai putin ma interesa acest aspect ci mai mult reintalnirea cu prietenii.
          Cat despre burti pline cu bere,crede-ma ca am antrenament destul facut in Romania sa pot juca finala chiar in superliga profesionista de bere in Anglia ! (cumva sunt acasa in acest domeniu ..si asta fara sa fac burta !
          Numai bine !

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Vali 100% Vezi post
            Uite ca daca-n Amatur Romania nu am reusit sa luam nici o medalie,acilea In Plymouth-UK,am reusit ca la concursul organizat de Primarie in sala Life Centre,doi din fostii jucatori ai Amatur Romania(eu cu Mirela Matei Tomacsek-Deva),sa castigam argintul la echipe si cum altfel putea sa se numeasca echipa decat : Amatur Romania
            Cui sa ne laudam si noi decat voua..


            OOOOOOOOOOOO...!... Ce veste minunata...Se vede treaba ca am antrenat-o bine pe Mirela. Ma bucur mult sa aud ca ne reprezentati atit de frumos pe meleaguri straine. Asteptam mai multe poze si filme cu aventurile voastre.
            Va pup pe toti !

            Comentariu


            • #7
              Meridian School of English

              "Check out our International Sales Manager Mirela wearing her silver medal won last night at Plymouth Games in the Table Tennis. If anyone wants to see if they can beat her they can try on our table in Plymouth"

              Comentariu


              • #8

                Comentariu


                • #9
                  Felicitari Vali!
                  Inteligenta,profesionalismul si pasiunea ta pentru tenisul de masa te-au promovat ca un demn reprezentant al Romaniei la acest eveniment...iar umorul tau sec a fost la el acasa in acele tinuturi!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Vali 100% Vezi post
                    Vali, fața aia neagră este iarbă?
                    E omologată LARC?

                    LE: Felicitări, oricum. Mîndri...
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                      Vali, fața aia neagră este iarbă?
                      E omologată LARC?

                      LE: Felicitări, oricum. Mîndri...
                      Exact ! ce ochi ai... Am jucat cu paleta lui Iannis ( iarba),este prima data cand joc si parca nu le vedea la cativa sa creada ca o serva asa banala poate fi imposibil de scos decat in traiectorii greu de imaginat, ilogice si afara
                      Ultima editare de Vali Suta; 09.iul.2014, 12:43.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de csabazedler Vezi post
                        Felicitari Vali!
                        Inteligenta,profesionalismul si pasiunea ta pentru tenisul de masa te-au promovat ca un demn reprezentant al Romaniei la acest eveniment...iar umorul tau sec a fost la el acasa in acele tinuturi!
                        Eu cred ca daca nu juca Vali echipa ar fi luat locul1

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de dantim Vezi post
                          Eu cred ca daca nu juca Vali echipa ar fi luat locul1
                          Greu la locul 1,dar se aude un zvon caci curand ne vom completa echipa cu un Elicopter ...si atunci clar locul 1.
                          Insa este adevarat ca nivelul este mult,mult mai slab fata de ceea ce este in Amatur,cei care au luat locul 1 sunt un fel de divizionari A aici,si dupa cateva mingi prelungite jucate de mine au venit si m-au intrebat "joci cumva in superliga ? " ...pe bune nu am grestit topicul(hai sa ne-nveselim putin), asta-i realitate (sunt jucator bun
                          Pinguinule Dantim,am luat decat o bataie din 8 meciuri si-aia la mustata,si asta caci inca nu m-am adaptat cu condusul pe stanga !

                          Comentariu


                          • #14
                            Noroc Berov !

                            Postat în original de dantim Vezi post
                            Eu cred ca daca nu juca Vali echipa ar fi luat locul1

                            Comentariu


                            • #15
                              Superliga de bere

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de dantim Vezi post
                                Superliga de bere
                                Exact asa le-am spus insa si aici iau argintul recunosc,esti mai bun !

                                Comentariu


                                • #17
                                  Pe Daniel n ai cum sa l intreci la bere ,Vali.
                                  E urias,e cu un cap peste noi.

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X