Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand/schimb Butterfly Timo Boll ZLF FL + Tenergy 05 si Tenergy 64

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand/schimb Butterfly Timo Boll ZLF FL + Tenergy 05 si Tenergy 64

    Vand paleta formata din:

    1. Butterfly Timo Boll ZLF, maner FL, 87 grame, lacuit, impecabil, fara lovituri, aschieri, fisuri, etc.
    2. Butterfly Tenergy 05 negru, max, impecabila din toate punctele de vedere, dimensiuni 156/150.
    3. Butterfly Tenergy 64 rosu, max, impecabila din toate punctele de vedere, dimensiuni 156/150.


    Paleta se vinde intreaga, sau pe bucăți, dacă se găsesc mai mult cumpărători care sa cumpere fiecare cate ceva.
    Schimb lemnul Timo Boll ZLF cu un Timo Boll ALC ST, pana in 90g in condiții asemănătoare

    Pretul paletei este de 750 lei, transport inclus prin posta romana, in cazul in care plata se face in cont. In alte cazuri, transportul este suportat de cumparator. Pretul nu este negociabil, si nici nu doresc alte schimburi.
    Fotografii cu paleta am sa adaug in cel mai scurt timp posibil.

    Relatii la telefon 0722731800, sau pe forum.

    Ultima editare de Claudiu84; 06.aug.2014, 13:26.

  • #2
    In continuare de vanzare! Nu am reusit sa fac fotografii cu paleta asamblata, saptamana asta am sa le atasez!

    Comentariu


    • #3
      D-le CLAUDIU sunteti un om de mare caracter si de cuvant ,va multumesc pentru ajutor. Recomand tuturor sa cumpere,. totul este exact ca in poze. Din partea mea calificativ maxim nota 10 ++.

      Comentariu


      • #4
        Valabil in continuare!
        De asemenea, schimb cu BTY TB ALC, maner ST, pana in 90g, in conditii asemanatoare!

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X