Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Evidenta meselor Amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
    La vorbe sunteti primul, mai ales la vorbe dure. La fapte mai putin, mai ales ca ati avut ocazia sa faceti ceva avand niste mese pe mana de la amatur... si nu prea ati facut ba din contra.
    Ma doare enorm cand vad oameni care au facut enorm ptr amatur atacati in felul asta.
    Eu nu am nimic personal cu Sorin. L-am apreciat intotdeauna pentru ceea ce a facut, dar cind un om greseste si nu ii atragi atentia, poti fi considerat ca si dusmanul lui.

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de mateidumitru Vezi post
      Eu nu am nimic personal cu Sorin. L-am apreciat intotdeauna pentru ceea ce a facut, dar cind un om greseste si nu ii atragi atentia, poti fi considerat ca si dusmanul lui.
      Aveti dreptate si am observat dealungul timpului ca nu sunteti rau intentionat, dar cuvintele alese sunt prea dure ptr a exprima ceea ce doriti.

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
        Aveti dreptate si am observat dealungul timpului ca nu sunteti rau intentionat, dar cuvintele alese sunt prea dure ptr a exprima ceea ce doriti.
        Asa este,asta e una din greselile mele pe care, pina acum, nu am reusit sa o corectez. Atentionari de genul asta au darul sa ma mai domoleasca putin, macar o perioada. Multumesc !

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X