Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand INCA UN LEMN Kreanga Carbon tamca ulc

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand INCA UN LEMN Kreanga Carbon tamca ulc

    Pentru cei interesati astept mp sau mail la adresa boromizamarian(at)yahoo.com



    ADAUG LA VANZARE INCA UN LEMN KREANGA ULC-PRET 450 RON
    Lemnul este tot flared,nu l-am cantarit inca!
    L-am cumparat de la dl Gelu(cel cu magazinul Xiom de langa sala Top Tenis) in urma cu o luna.
    Lemnul este intr-o stare foarte buna,nu are lovituri sau nici macar atingeri.

    Defectele lemnului sunt:
    -manerul este ciupit usor la baza manerului in doua locuri-pe care le arat cu degetul in poze;
    -din cate imi dau seama aproape sigur a fost vopsit pe cant!(de aceea si arata atat de bine);
    -pare a avea o foarte usoara asimetrie intre dimensiunile partilor stanga si dreapta ale manerului(arat asta in poze);poate mi se pare mie!
    -mi s-a transmis de catre dl Stancalie Doru(care a vrut sa-l cumpere si de aceea i l-am trimis sa-l vada) ca e posibil ca lemnul sa nu fi fost vopsit doar pe cant ci chiar pe toata suprafata, iar inscriptiile de pe lama lemnului sa fie abtibilde lipite dupa vopsire si apoi lacuit peste; eu nu stiu ce sa zic! as zice ca arata asa de la vechime dar nu pot sa-mi dau seama sigur! ce pot spune sigur este ca cel putin pe cant a fost vopsit.
    De asemenea pot spune sigur, pentru ca am jucat o luna cu acest lemn, ca merge la fel ca lemnul kreanga carbon ulc pe care l-am cumparat de la dl mimusrem; prin 'merge la fel' inteleg urmatoarele caracteristici:
    -viteza imprimata mingii;
    -rigiditate;
    -vibratii;
    -spin imprimat mingii;

    Date fiind toate acestea si pentru ca toate aceste defecte nu pot fi apreciate decat daca lemnul este tinut in mana de cumparator sunt dispus sa trimit lemnul prin posta unui cumparator sincer interesat sa se uite la el, sa l testeze cu fete si abia apoi,daca inca mai vrea sa-l cumpere, sa-mi puna banii in cont. Realizez ca aceasta este foarte riscant pentru mine dar vreau sa vada omul clar ce cumpara inainte sa plateasca vreun ban!
    La cum arata lemnul cred ca ar merita mai mult de 450 Ron dar, date fiind "problemele" specificate mai sus, am hotarat sa-l vand mult mai ieftin desi arata foarte bine(vroiam sa cer initial 550-600 ron pe el).

    Imi cer scuze tuturor pentru acest post foarte lung dar am vrut sa ma asigur ca pun toate cartile pe fata inca de la inceput.Va multumesc anticipat pentru intelegere!



    LEMNUL ARE 90 g.
    Il vand doar pentru ca mai am inca un kreanga ulc( care arata la fel de bine) pe care l-am cumparat de la dl. mimusrem si cu care joc acum.

    POZE:
    http://postimg.cc/gallery/1pt13706/
    Ultima editare de Boromiza Marian; 29.aug.2014, 13:01.

  • #2
    Hei
    Schimb faceti cu un lemn butterfly Mazunov Off +?

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de zek Vezi post
      Hei
      Schimb faceti cu un lemn butterfly Mazunov Off +?
      salut,
      pentru moment incerc sa vand lemnul si de aceea nu ma intereseaza schimburi.
      mersi oricum pentru oferta!salut

      - - - Actualizat - - -

      valabil

      Comentariu


      • #4
        valabil

        lemnul a fost trimis pentru testare si, eventual, cumparare la Craiova dlui Stancalie Doru(nu ii stiu userul ca m-a contactat prin mail).

        Comentariu


        • #5
          valabil
          anuntul pentru cel de-al doilea lemn kreanga(cel la 450 ron);
          lemnul la 350 ron a fost vandut!

          - - - Actualizat - - -

          valabil

          Comentariu


          • #6
            (inca) valabil

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X