Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ceparu Ioan a plecat dintre noi....

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ceparu Ioan a plecat dintre noi....

    O veste trista pentru noi cei din Călărași dar si pentru multi amaturisti care l-au cunoscut, domnul notar Ceparu Ioan va fi condus astazi pe ultimul drum. A plecat neasteptat dintre noi ,cand credeam ca mai avem multe meciuri de jucat,multe concursuri la care sa mergem impreuna.Un OM deosebit,care a ajutat pe toata lumea din oras,pasionat de tenis de masă,a facut multe pentru noi ,a cumparat mese de tenis ,a ajutat pe toata lumea cu materiale,lemne ,fețe. Sunt sigur ca ar fi vrut sa mai joace alaturi de noi mult timp,pentru ca mereu spunea ca la sala se simte cel mai bine,se relaxeaza mereu...Asta e viata poate acolo unde a plecat ,e o lume mai buna.....
    Condoleante familiei, in sufletul nostru o sa ramaneti mereu domnule Ceparu!
    Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

  • #2
    http://postimg.cc/image/frv63yxcz/
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...nefiinta/page5
    FH: GoldArc 8, 2.1
    STIGA XU XIN
    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

    Comentariu


    • #3
      din pacate boala nu te intreaba daca esti om bun sau rau,tanar sau batran,condoleante familiei si celor care erau apropiati....
      Guaranteed Testking pass4sure preparation with Berklee College of Music online training! Also get free download link for ISM braindumps .

      Comentariu


      • #4
        mi-ați „oferit” întâmplător un fior pe șira spinării...

        acum, când am accesat linkul de mai sus, cu cealaltă temă în care se anunță data decesului domnului Ceparu, am văzut că a plecat în aceeași zi cu mama: 31.07.2014


        cât despre celălalt link, cu fotografia, mi-am amintit că l-am și văzut pe domnul Ceparu de vreo 2 ori anul acesta și arăta foarte bine. îmi pare rău pentru această întâmplare.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X