Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener antrenament - nivel mediu - București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener antrenament - nivel mediu - București

    Salutare,

    Caut un partener de antrenament de orice nivel (eu sunt la nivel mediu)
    Eu mai am cativa prieteni cu care mai ies dar nu au timp sa iasa de cate ori as avea eu chef sa joc
    Sunt foarte flexibil cu timpu (in principiu seara dupa 6) si in weekend, daca nu sunt la munca pot sa ies la un meci chiar si la 12 noaptea
    De obicei joc la o sala pe langa Afi Palace sau in Mall la Grand Arena (au preturi destul de mici, e un aspect important pentru mine)
    Tel: 0721 259 297

  • #2
    Postat în original de lolteanu24 Vezi post
    Salutare,

    Caut un partener de antrenament de orice nivel (eu sunt la nivel mediu)
    Eu mai am cativa prieteni cu care mai ies dar nu au timp sa iasa de cate ori as avea eu chef sa joc
    Sunt foarte flexibil cu timpu (in principiu seara dupa 6) si in weekend, daca nu sunt la munca pot sa ies la un meci chiar si la 12 noaptea
    De obicei joc la o sala pe langa Afi Palace sau in Mall la Grand Arena (au preturi destul de mici, e un aspect important pentru mine)
    Tel: 0721 259 297
    - - - Actualizat - - -

    Salut !
    Daca te intereseaza sa schimbam cateva mingi, contacteaza-ma pe mail.(roscasorin2000(at)yahoo.com)
    blade:butterfly korbel SK 7
    FH:victas limber
    BH:rakza 7 soft

    Comentariu


    • #3
      Salut!As fi interesat si eu sa jucam cateva seturi.Sunt destul de des in bucuresti si joc cu un prieten,dar atat.Cand incepe facultatea am cu cine dar acum e mai greu.Apropo de preturi,cat de mici sunt?

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de wizard0350 Vezi post
        Salut!As fi interesat si eu sa jucam cateva seturi.Sunt destul de des in bucuresti si joc cu un prieten,dar atat.Cand incepe facultatea am cu cine dar acum e mai greu.Apropo de preturi,cat de mici sunt?
        - - - Actualizat - - -

        salut !
        da-mi un mail sau telefon daca te intereseaza sa facem cateva seturi,la top arena langa regie,preturile pleaca de la 10-16lei/h, in funcie de intervalul orar
        blade:butterfly korbel SK 7
        FH:victas limber
        BH:rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          As vrea să schimb câteva mingi, Sâmbăta și/sau Duminica dimineața, cu cine e interesat.
          Dacă e să mă autoevaluez, cred că sunt începător spre avansat, dar vreau să progresez.
          Nu am practicat cu antrenor.

          Am masă și sală fără bani.

          0725.914.012

          Comentariu


          • #6
            am vrut să spun: începător, spre mediu.

            Comentariu


            • #7
              Salutare și eu as dori sa mai joc nivel spre Mediu după orele 18.00 072590001

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X