Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

3 palete configurate Nittaku, Butterfly, Andro

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS 3 palete configurate Nittaku, Butterfly, Andro

    Toate produsele s-au vandut. Nu mai am nimic disponibil. Multumesc pentru gazduirea anunturilor. Topicul se poate inchide.

    Vand urmatoarele palete configurate:

    Paleta noua cu lemn Nittaku Torua si fete Xiom Musa max. Paleta este cu folii de protectie, nejucata. La acest setup ofer gratuit o fata Nittaku Nodias in caz ca doriti sa aveti o fata mai ofensiva decat Musa. Nodias este doar probata, practic noua.
    Paleta cu lemn nou Andro Super Core Cell Off- si fata Xiom Omega IV Elite 2.0 jucata + fata Nittaku Nodias 2.0 aproape noua.
    Paleta formata din lemn Butterfly Timo Boll All+ si fata noua Yasaka Mark V + fata noua Donic Desto F3 Big Slam

    Imagini cu lemnul Butterfly Timo Boll.




    - - - Actualizat - - -
    Ultima editare de husarul; 06.oct.2014, 22:26.

  • #2
    Astept orice oferte prin mesaj privat.

    Comentariu


    • #3
      Ma intreseaza grosimea, marimea fetei si cit este de jucat,Xiom omega 4 elit culoare neagra

      Comentariu


      • #4
        Grosimea 2.0, marimea nu este mare, a fost pusa pe un Xiom Stradivarius: 163 x 149mm. Are aproximativ 15 ore jucate.

        Comentariu


        • #5
          Fata rosie Xiom Omega IV ELite a fost vanduta. Mai am una neagra, pret 50 ron.

          Alte produse de vanzare:

          -fata BTY Flextra 50 ron
          -lemn BTY Timo Boll All+ cu fete Nittaku Nodias (similare J.O. Waldner sau Coppa) - 250 ron. Separat, fetele 70 ron bucata, lemnul 130 ron.
          -fata Donic Acuda S3 neagra 50 ron

          - - - Actualizat - - -

          Am editat primul post care contine oferta actuala.

          Comentariu


          • #6
            Sriverele g 3 le iau eu daca nu deranjez !
            OVTCHAROV CARBOSPEED
            BLUEFIRE M1
            BLUEFIRE M1

            Comentariu


            • #7
              Imi pare rau, s-au dat. Maine trebuie sa le trimit.

              Comentariu


              • #8
                Salut ma intereseaza fața neagra Xiom niste dimensiuni te rog.

                Comentariu


                • #9
                  Buna! Fata neagra Xiom are dimensiunile de 157 X 151. Atasat am pus si 2 poze.

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut. Ma intereseaza ce dimensiuni au fetele Donic Acuda S3 daca se poate. As vrea sa le pun pe un lemn Andrej Grubba All+.
                    FH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS

                    Comentariu


                    • #11
                      Asa cum sunt scoase acum, am dimensiunile de 155x150. Se poate ca la lipit sa mai castigi 2 mm, dar nu garantez.

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna ziua , as dorii o pozamai clara cu fața daca se poate ms.

                        Comentariu


                        • #13
                          Pot sa va fac dar tot nu o sa va lamuriti. Daca doriti o pot trimite prin curier, daca va place o platiti, daca nu o trimiteti inapoi. Imi puteti da prin mesaj privat adresa. Costul este de 10 lei pentru transport (daca o cumparati). Daca nu o cumparati, nu va costa nimic. E ok asa sau vreti sa mai incerc niste poze?

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna ziua,
                            Se poate niste foto cu fetele Nittaku Nodias si lemnul BTY Timo Boll ALL+?
                            Multumesc.

                            Comentariu


                            • #15
                              Buna Mihai,

                              Poze cu fetele Nodias sunt chiar in primul post, este actualizat. Fetele sunt absolut perfecte, ca noi (practic sunt noi), fara nici o urma de uzura, doar le-am probat intr-un joc si mi s-au parut prea rapide. Sunt niste fete excelente, foarte rezistente. Lemnul Timo Boll, la fel, este aproape nou. Din pacate am niste fete pe el si nu le-as da jos decat daca este cazul sa il vand. Daca cumva doresti fetele si lemnul, pot sa montez eu paleta sau sa iti trimit separat si atunci ai avea si ocazia sa il inspectezi. Eu am jucat putin cu el. Lemnul l-am cumparat de la Butterfly Romania, am factura si cutia. La fel si pentru fetele Nodias.

                              Comentariu


                              • #16
                                Daca nu ai dat fata omega4 Elite suna ma la telefon 0762669761.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Salut,
                                  As vrea totusi niste foto cu lemnul. Ce fete sunt pe lemn?
                                  Multumesc.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Pe lemn acum sunt 2 fete Yasaka Razka 7 Soft. Daca vrei ti-l pot da cu ele. Fetele tocmai le-am pus, de aia ezit sa le dau jos ca nu stiu daca pot sa dau lipiciul de pe ele. Din pacate doar pentru poze nu le dezlipesc, imi pare rau.

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Sunt disponibile din nou.

                                    Postat în original de catalin mazy Vezi post
                                    Sriverele g 3 le iau eu daca nu deranjez !

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Pe 22, 23 si 24 septembrie voi fi pe drum de la Suceava la București si inapoi. Daca cineva doreste sa vada vreo fata/vreun lemn, sunt dispus sa ma opresc pe traseu.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        ma intereseaza pe mine lemnul stradivarius
                                        cezar 0743122796 sunt din Suceava
                                        sper ca are manerul ST
                                        da-mi un beep sau un tel si vb

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Manerul este FL, nu este drept! Miercuri seara voi fi inapoi in Suceava. Vezi ca ai si tu numarul meu, O741272O94

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Lemnul Stradivarius s-a dat, la fel si fata Flextra si Desto. Oferta actuala este in primul post.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Si fetele Sriver G3 s-au vandut. Oferta actuala in primul post.

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Oferta: toate fetele (2 Acuda S3, 1 Xiom Omega IV ELite si 2 Nittaku Nodias) + Lemn Butterfly Timo Boll All + le dau pe toate cu 300 ron, transport inclus prin curier.

                                            Daca cineva este interesat de tot pachetul sa ma contacteze la telefon sau pm.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se adauga la vanzare o paleta noua cu lemn Nittaku Torua si fete Xiom Musa. Paleta este cu folii de protectie, nejucata. Pret 360 ron.
                                              Paleta formata din lemn Butterfly Timo Boll All+ si fata noua Yasaka Mark V + fata noua Donic Desto F3 Big Slam = 320 ron.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Maine o sa pun bani in cont pentru cele doua acuda s3
                                                Blade: kiso hinoki VII
                                                Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                                                tel.0741118700

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de petre poli Vezi post
                                                  Maine o sa pun bani in cont pentru cele doua acuda s3
                                                  Si eu le pun la curier maine.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X