Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Alexandria, 30 august 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de Brulea Petre Vezi post
    Felicitari pt Avram Nicolae, merita mai mult, in 4 saptamani a mers la Brăila ,Brașov ,Bistrița si Alexandria.
    Multumesc pentru aprecieri Petrica si imi pare tare rau ca nu ai putut sa fii alaturi de noi,prahovenii,la Alexandria.Un turneu reusit organizat de oameni carora se vede de departe ca le place tenisul de masa si care au facut tot ce le a stat in putinta sa faca pe plac tuturor participantilor.Sper ca in viitorul apropiat cei 3 organizatori ai acestui turneu sa gaseasca sprijinul financiar necesar sa poata organiza un turneu A,l ar merita din plin!
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • #52

      Comentariu


      • #53
        si pentrul deliciul tuturor, voi posta paleta care a dat cosmaruri unor jucatori din turneu!!!

        ghiciti cine e proprietarul?!

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de grizly1973 Vezi post
          si pentrul deliciul tuturor, voi posta paleta care a dat cosmaruri unor jucatori din turneu!!!

          ghiciti cine e proprietarul?!
          Este faimoasa paleta tip ''METRO'' a domnului Baluta?
          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • #55
            In mod sigur este iarba cea rea a Titusului cu care pedepseste jucatorii care nu i se supun.

            Amin!!! Faca se voia ta Tituse!!!!!Vie imparatia ta!!

            - - - Actualizat - - -

            Si alt lucru ciudat, se pare:din 11 meciuri consecutive campionul nu a pierdut nici macar unul.

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de ADN Vezi post
              ghiciti cine e proprietarul?!



              Este faimoasa paleta tip ''METRO'' a domnului Baluta?
              .. se vede sigla pe maner.., are fetele lipite.. fata rosie pare ca a fost tinuta in cuptorul cu microunde.. sau poate gresesc

              Comentariu


              • #57
                Adica e vreo iarba prefabricata???Smecherita prin fel de fel de tehnologii?

                Jeane - nu ne mai fierbe la foc mic.Spune ne a cui e paleta.

                Comentariu


                • #58
                  paleta prezentata apartine d-lui dobre TITUS si are pe rosu o iarba ox tibhar grass d-tec iar negru yasaka rakza7...iar lemnul e un nitaku din cate retin.deci toate omologate, pe lista ittf!nicio facatura!!!
                  am dat si eu cu ea cateva mingi. lemnul se intelege bine cu ambele genuri de fete deci e un setaj reusit dupa parerea mea umila..din rosu sare ca draq iar pe negru merge atat topspinul cat si taiate.
                  oricum, la urmatoarele turnee cand va apare unchiul in cale, tactica trebuie rapid schimbata. cineva spunea ca are si o a doua paleta, cu un antipower si nu mai stiu ce...
                  indiferent care ar fi rezultatul eu cred ca trebuie sa invatam mult de la acest jucator mai in varsta decat multi dintre noi. are o determinare extraordinara, stabileste tactica in functie de adversar, consecvent, putere mare de concentratre etc.
                  personal, il admir, il respect si ii doresc la cat mai multe mingi pe masa)))))

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X