Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intrebare: acest lemn e Yasaka sau e pacaleala ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Intrebare: acest lemn e Yasaka sau e pacaleala ?

    Buna ziua !
    In parcul in care joc a venit un om care mai vinde mingi, lemne, fețe, palete facute de el si mi-a cerut 50 lei pentru o paleta. Fetzele erau chinezesti si foarte uzate, mai mult de aruncat, lemnul parea reparat la maner. Interesant mi s-a parut lemnul care era Yasaka Sweeper, cand am dat jos fețele am inceput sa am dubii, mi se pare ca manerul nu a fost reparat, a fost luat de la un lemn Yasaka si pus pe un lemn ordinar din comert. Ce parere aveti ?
    Fișiere atașate

  • #2
    ai dreptate,doar praselele par originale,pai tu cumperi de la oricine materiale de tdm??l-ai facut pe ala cu 50 ron pe un lemn bun de scobitori??daca te mai intalnesti cu specimenu ia-l de gat si cere-i banii inapoi,mai pui ceva bani si iti cumperi materiale sh sau noi de la persoane de incredere de pe forum sau din magazinele specializate.....
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru raspuns, data care vine pun si eu mai multa minte cand cumpar ceva.
      Cu stima.
      Ultima editare de ioneiane; 23.aug.2014, 10:36.

      Comentariu


      • #4
        He- he! Jucam asa ceva acum 20 de ani in curtea scolii cu mingea de fotbal pe masa de ping-pong din beton cu fileu de tabla. Aveam turnee adevarate! Dadeam cu piciorul cu capul si cu umarul!E un sport foarte fain, chiar ma mir de ce nu a continuat nimeni in tara sportul asta! Poate pentru ca nu mai gasesti mese de ping-pong de beton!
        solitairewithbuddies.com

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X