Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Facebook Amatur Romania ?!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Facebook Amatur Romania ?!

    Am vazut,chiar am dat si accept pe pagina de fb a Amatur Romania (cel putin asa scrie) ,insa as dori sa stiu daca aceasta pagina este administrata de cineva din Amatur ,sau pur si simplu a fost deschisa de catre altcineva care nu-i de prin zona Amatur( la intrebarea mea referitore la cine administreaza acea pagina de fb,administratorl mi-a raspuns ca deocamdata doreste sa fie anonim,cu intentii bune..vezi comentariul mai jos
    copy-paste de pe FB
    Postat în original de FB AmaTur Romania Vezi post
    Vali Suta Salutare, intrebare: cine administreaza aceasta pagina a AmaTur Romania ? Multumesc !
    AmaTur Romania momentan doresc sa raman anonim
    Vali Suta pai nu prea-i in regula..
    AmaTur Romania sunt de acord cu tine, dar momentan doresc sa ramana asa. Te asigur ca nu am decat intentii bune.
    Victor Foca Subscriu la parerea lui Vali.
    Nu este o idee rea,dimpotriva,dar o pagina adminsitrata de catre altcineva decat cei pe care-i stim aici folosind numele Amatur ,cam ciudat,sa nu spun altfel.

  • #2
    Intentile sunt bune si chiar laudabile ca ne face cunoscuti si pe fb,cu timpul speram sa aflam si gestionarul acestei pagini !
    P.S.Pana acum au aparut doar lucruri frumoase!

    Comentariu


    • #3
      Subscriu, sustin initiativa.
      Macar Florinbn ar fi corect sa fie co-moderator al paginii, exista posibilitatea de permite si altora sa modereze subpagina.
      Like & Imi place mesajul.
      TsE

      Comentariu


      • #4
        dau și eu un pronostic: Dan Bodeanu.

        Comentariu


        • #5
          Sau....celalalt!
          Sper sa nu moara forumul cu aparitia facebookului.
          Blade-Darker speed 90
          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
          Bh- Testing

          Comentariu


          • #6
            Deci : Florin Apian nu este,Clau nu este,Dan Bodeanu nu este 100%-niciodata nu ar fi scris Apian cu litere mici..

            sursa FB :
            Postat în original de AmaTur Romania Vezi post
            daca cineva din amatur se ofera sa ajute la administrarea paginii, gen florin apian, se rezolva imediat cu drepturi de administrare.

            Comentariu


            • #7
              Nu vad care e problema..facebook ul nu poate suplini forumul.Eu cred ca va fi benefic,se vor incarca mai multe poze..habar n am cine e adminul,chiar nu ma intereseaza..bafta!
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #8
                nu conteaza cine e admin-ul fb..important e ca exista..si ca e din amatur
                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                Pe spate: Tenergy 80
                Pe fata.: Tenergy 64

                Comentariu


                • #9
                  dacă e pentru fotografii, și eu zic că e o idee bună.
                  și în plus ne putem strânge acolo toți ca prieteni.
                  ce „varză” e pe facebookul meu... chiar aș fi vrut să am ceva separat doar cu amaturiști.
                  de fapt, poate un grup era mai bun decât un „user”. dar și așa e bine.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de adimucu Vezi post
                    dacă e pentru fotografii, și eu zic că e o idee bună.
                    și în plus ne putem strânge acolo toți ca prieteni.
                    ce „varză” e pe facebookul meu... chiar aș fi vrut să am ceva separat doar cu amaturiști.
                    de fapt, poate un grup era mai bun decât un „user”. dar și așa e bine.
                    Poti sa-ti selectezi un grup propriu, iar cand postezi ceva mai ai de selectat cine sa vada postul acela.
                    O persoana poate face parte din mai multe grupuri.
                    Spor la bifat.
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      Ideea este frumoasa, dar de ce e asa secretos creatorul paginii pe facebook asta nu o inteleg si mintea incepe sa lunece...
                      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                      Comentariu


                      • #12
                        Pronosticul meu se indreapta spre : Dan Petrov( dantim). daca da, atunci da o bere la turneul final, daca nu dau eu.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                          Pronosticul meu se indreapta spre : Dan Petrov( dantim). daca da, atunci da o bere la turneul final, daca nu dau eu.
                          La informatiile generale ale respectivei pagini,scrie:nascut-6 iunie 1980.Petrov la acea vreme isi dadea licenta la "TimisoreAna"devenind "Berov".
                          In rest....omne ignotum pro magnifico est.
                          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                          Comentariu


                          • #14
                            Daniel-e cu siguranta o figura emblematica a Amaturului.Cred ca va avea statuie in catva ani.
                            Daniel Berov-bust din bronz, cu paleta in mana stanga si halba de bere in mana dreapta.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                              Pronosticul meu se indreapta spre : Dan Petrov( dantim). daca da, atunci da o bere la turneul final, daca nu dau eu.
                              dumneavoastră ați dat acest pronostic cu siguranță doar pentru că doriți o bere...

                              - - - Actualizat - - -

                              Postat în original de noro Vezi post
                              La informatiile generale ale respectivei pagini,scrie:nascut-6 iunie 1980.Petrov la acea vreme isi dadea licenta la "TimisoreAna"devenind "Berov".
                              In rest....omne ignotum pro magnifico est.
                              raționamentul în sine e amuzant și... corect.

                              cu o singură „hibă”: informațiile de pe Facebook (indiferent că-s alea generale, de profil sau altele) sunt absolut toate false. pentru că noi, cei care le punem acolo, putem să le punem cum vrem facebook e o lume virtuală pe care noi înșine o „fabricăm” cu fiecare deschidere de cont acolo și cu fiecare postare pe care o adăugăm.

                              dacă acolo scrie „nascut-6 iunie 1980”, asta nu ?nseamnă că cel care a deschis contul s-a născut la 6 iunie 1980. ?nseamnă doar că el a scris așa. la 6 iunie 1980 s-au născut milioane de oameni

                              când deschizi un cont de facebook, acesta se face direct legat de adresa ta de email. când deschizi un cont de email, acolo introduci tu adresa ta de naștere. contul de facebook preia direct de pe emailul tău adresa de naștere. dacă n-o introduci corect, să corespundă, nu poți să deschizi contul de facebook.

                              eu făcusem la un moment dat vreo 2 conturi de facebook cu nume de sportivi celebri. normal, și adresele de email le-am creat de la „zero” și am avut grijă să introduc acolo data de naștere reală a respectivului. vreau să-ți spun Noro că aveam la un moment dat mai mulți prieteni pe contul ”Abebe Bikila” decât pe contul meu real
                              bineînțeles că am avut bun simț și nu am interacționat cu ei. în sensul că nu le răspundeam la mesaje. pur și simplu doar acceptam cererile de prietenie.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                                Pronosticul meu se indreapta spre : Dan Petrov( dantim). daca da, atunci da o bere la turneul final, daca nu dau eu.
                                Imy ,sa vi cu berea si cu o palinca

                                - - - Actualizat - - -

                                Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                Daniel-e cu siguranta o figura emblematica a Amaturului.Cred ca va avea statuie in catva ani.
                                Daniel Berov-bust din bronz, cu paleta in mana stanga si halba de bere in mana dreapta.
                                Ce romantic esti tu ,scirba mica

                                - - - Actualizat - - -

                                Memorial nu vrei

                                Comentariu


                                • #17
                                  "Memorial nu vrei ".

                                  Daniele memorial da.Dar peste vreo 50 de ani.Mai avem nevoie de tine in Amatur.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    [QUOTE=dantim;224109]Imy ,sa vi cu berea si cu o palinca

                                    - - - Actualizat - - -


                                    Ok, la turneul final ne intalnim si ma achit de obligatii.

                                    - - - Actualizat - - -
                                    Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 12.sep.2014, 12:16.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Sa vedeti ce romantic era Daniel la un A+ la Targoviște;
                                      cu bidonul de vin la picioare in tribuna ma astepta sa ies din grupa inferioara unde jucam (si o luam de la toti in freza );
                                      zicea "hai ba incoa la un pahar de vin ca nu joci nimica!!!"

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Belea curata fratilor!!!Servire la hotel de 5 stele.

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X