Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS TENIS DE MASA - IDM CUP (sambata 27.09 / 10:00) - o ora antrenament gratuit

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CONCURS TENIS DE MASA - IDM CUP (sambata 27.09 / 10:00) - o ora antrenament gratuit

    Vino de la ora 9:00 si ai o ora la dispozitie sa te antrenezi gratuit, sa-ti bei cafeaua sau sa stai la o tigara si-o vorba cu ceilalti participanti --- nu incurajam fumatul insa pentru cei care m-au intrebat, exista la mica distanta de mesele de tenis un fumoar unde se pot arde plamani

    A doua etapa a concursului de tenis de masă va avea loc sambata 27.09, ora 10:00, in cadrul IDM CLUB - Splaiul Independentei 319B. Concursul este destinat amatorilor (jucatorilor de nivel mediu, exclus jucatori profesionisti), avand ca principal scop buna dispozitie si socializarea... ceea ce nu inseamna ca nu veti varsa stropi de transpiratie pentru a castiga a 2-a cupa IDM.

    Taxa de participare: 25 lei.
    Antrenament gratuit 9:00-10:00

    Sistemul de joc este acela de grupe (4/8/16), urmat de piramida simpla eliminatorie. In cadrul grupelor se va juca in sistemul 3 seturi din 5 si se califica primii 2 sau 4 clasati (in functie de nr. grupelor si al participantilor). Primii 8 clasati - cupe, medalii, diplome.

    Pentru detalii si pentru a fi la curent cu noile concursuri, toate informatiile nou aparute, regulamentul complet al concursului, hai sa fim prieteni pe facebook:
    https://www.facebook.com/TenisDeMasa.EchipaDeJoc - contul nostru de friend
    https://www.facebook.com/Concurstenisdemasa - contul dedicat unde acceptam un like din partea voastra

    Vino si tu sambata la IDM CUP - TENIS DE MASA sa faci sport, sa te distrezi si nu in ultimul rand sa-ti faci prieteni!
    Ultima editare de EchipaDeJoc; 24.sep.2014, 13:58.

  • #2
    Oare cine va pune mana pe cupa si medalii la a doua editie a concursului IDM CUP - TENIS DE MASA? Ramane de vazut... sambata ora 10:00!

    Comentariu


    • #3
      Este un lucru frumos ce vrei sa faci, dar trebuia sa adaugi si tu o suma modica de 10 ron , si poate asa mai mai venea cineva la acest Concurs...

      Comentariu


      • #4
        Multumesc, leo33! Fiind din Lipova, te inteleg intr-o oarecare masura... insa, ce te face sa crezi ca am disputat singur prima editie a concursului? Nu-ti voi spune cati am fost ca sa nu hulesti in continuare. Te astept in capitala sa jucam 4-5 ore de tenis de masă pe 10 lei... insa platesti tu

        Comentariu


        • #5
          Uite aici:
          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...PORT-ORA-18-30

          In fiecare luni si miercuri. Acelasi sistem: grupe plus eliminatorii.
          15 lei din care 5 lei o bautura.

          Si e in București.
          Se poate deci...
          Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

          Comentariu


          • #6
            Haters gonna hate! Din cate observ, acel concurs era acum 1 an. Intre timp observ ca taxa este 20.

            Am sa incetez sa raspund la astfel de mesaje si v-as ruga respectuos sa va abtineti si voi. Am sa repet faptul ca IDM nu este clubul meu... daca vrea cineva sa priceapa bine, daca nu... sunteti liberi sa continuati flecareala specifica romanului.

            N-am vrut sa deranjez pe nimeni postand pe acest forum dar daca este nevoie nu o voi mai face. Nu e nicio problema.

            In rest, sa auzim numai de bine

            Comentariu


            • #7
              Salutare,
              V-am dat un exemplu din prezent, nu de acu' un an.
              Acel aconcurs a-nceput acum un an (cu 10 lei), dar se tine si astazi (da, azi, 24 sept 2014, ca e miercuri). Cu 10+5 lei.
              Iar sambata, in București, mai e un concurs la 20-j de lei. Apa plata inclusa.

              Nu este cazu sa vedeti inamici peste tot. Pe mine nu ma deranjati.

              Pa
              Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Draga EchipaDeJoc, daca nu stiai, acest forum este facut sa protejeze interesele circuitului fara personalitate juridica Amatur. Toate eforturile tale vor fi apreciate doar de cei ce vor sa joace in conditii bune. Apropo, care este tariful pe ora intr-o sala de tenis de masă?

                Comentariu


                • #9
                  Nu cunosc interesele acestui forum si nici nu mi-am propus sa le aflu. Eu n-am vrut sa deranjez pe nimeni. Ba mai mult, am contactat Viva Club cu care n-am avut niciun interes sa ma suprapun cu cele doua concursuri din aceasta luna. Am luat legatura cu dansii pt. ca nu mi s-a parut fair play sa organizez concursuri in aceeasi zi. In acelasi timp credeam si inca sper ca acest forum este dedicat sportului numit tenis de masă nicidecum diferendelor de acest gen. In continuare voi fi aici sa raspund tuturor celor care doresc orice fel de informatii legate de concurs. Pt. divertisment, ne putem ocari cu mare placere intr-un topic off-topic pe care-l putem deschide intr-o zona permisibila a forumului Tarifele in București difera in functie de interval orar si zilele din cursul saptamanii, respectiv weekend... fiind cuprinse intre 7.5 si 25 lei.
                  Am uitat sa specific in postarea initiala faptul ca inscrierea si concursul propriu-zis se desfasura in partea dreapta cum intrati in club (zona dedicata nefumatorilor). Nu de alta... dar sambata trecuta au fost cativa care "au bantuit" cateva minute in cealalta parte Ne intalnim la 9:00. Concursul incepe la 10:00. Toti cei care isi dedica noaptea de vineri Centrului Vechi si se strunesc mai greu sambata dimineata, ma pot suna la nr. de tel din anunt pt. a-mi confirma intarzierea si pt. a-i trece pe liste.
                  Numai bine,

                  Comentariu


                  • #10
                    Echipa de joc-Daca citesti regulamentul Amatur si ai bunul simt sa urmaresti activitatea de pe site ul asta,sa vezi cine este in conducerea circuitului, calendarul competitional, sa pui cateva intrebari pertinente inainte,poate te lamuresti cum sta treaba pe aici.Dar tu continua cu palavrageala ta si lamentari de doi bani daca simplul tau scop este sa provoci oameni si sa faci valuri.

                    Comentariu


                    • #11
                      E posibil... sa va rog respectuos... inca o data... sa discutam in acest topic doar despre concursurile marca Echipa de Joc? Am zis eu ceva legat de Amatur? Crede-ma ca habar nu am cine e Amatur asta... cu ce se ocupa? Si da, sunt o persoana cu bun simt.
                      Va multumesc anticipat!

                      Comentariu


                      • #12
                        Noroc. Pentru copii este vreo reducere?
                        Blade: Timo Boll ALC
                        Fh:Palio AK 47 Red
                        Bh:Palio AK 47 Red

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut COSTI. Momentan nu este nicio reducere insa o putem inventa
                          Pentru cei pana in 18 ani, taxa de participare este 15 lei fata de 25 pentru adulti. Inscrierile se fac pe baza carnetului si verificarea notelor scolare... fara rezultate bune la scoala nu acceptam (glumesc)

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X