Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Divizia B - Sezonul 2014/2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Divizia B - Sezonul 2014/2015

    Seria I
    1. CSS Ilfov
    2. CS Mureșul Ludus
    3. CS Farul Constanța
    4. ACSM Dunarea Giurgiu
    5. ASC Sport Kombat București
    6. CS TTT București
    7. CS Electrica Sf.Gheorghe
    8. CSM Iași


    Seria II
    1. CSS Slatina
    2. CSS Odorheiul Secuiesc
    3. CS Muncitorul Resita
    4. CSTA București
    5. CS Unirea Alba Iulia
    6. CS Vointa Satu Mare
    7. CS Top Arena Topoloveni
    8. CS Somuz Fălticeni



    CSS ILFOV BUFTEA:
    DUMITRA David, BOGDAN Cristian, MANESCU Mihai, POSTOLEA Aurel,
    VARDI Dan, ALBESCU Bogdan, POSTOLE Luca, DUMITRACHE Costel, PRISECARU Romeo

    CS MURESUL LUDUS:
    CIRPACI-SZANTO Alex, ANCA Octavian, MATHE Mihai, FODOR Adrian Raul

    CS FARUL CONSTANTA:
    CARTUNA Mihai, DANILOV Ioan, ALBU Vlad, SIMION Bogan

    ACSM DUNAREA GIURGIU:
    SORICA Cristian, ILIE Ciprian, ANGHEL Calin, PATULAN Gabriel, DONCEA Catalin, VIRBANESCU Petrica

    ACS CS KOMBAT BUC.:
    MOTOROI C-tin, BOCANIALA Norocel, NAVACIOIU Marian, CONSTANTINESCU M, CRAIOVEANU Mihai

    CS TTT BUCURESTI:
    SULU Daniel, MACARENCO Mario, TUDORACHE Viorel, GHETU Gabriel, MACARENCO Ion

    CS ELECTRICA SF GHE II:
    BALASZ Cergo, VASILACHE Sebastian, KOCSIS Bal?zs, BEDO Norbert, MORARU Mircea, ONOFREI Rares

    CSM IASI:
    ANGHEL Alexandru, CIOLAN Vlad, DAVID Dorin, CALIN Mihai, LITOVCENCO Gheorghe, BULARDA Iulian, IPATE Giovani

    CSS SLATINA:
    PATRASCU Alin, POPESCU Dragos, RADOI MARIUS, ACATRINEI Daniel

    CSS OD SECUIESC II:
    SANDULY Levente, PUJA Atilla Tamas, CIOCHIR Alexandru

    CS MUNCITORUL RESITA:
    PIRVU Nicolae, IGNAT Cristian, FRANT Petru Nicusor, PARFENIE Ctin, SORESCU Deian

    CSTA BUCURESTI:
    GHINEA Stefan, POPESCU Dan, DINCA Nicolae, FRASINEANU Adrian, BORDEA Mihnea, VISAN Tudor, ALEXANDRU Ctin

    CS UNIREA ALBA IULIA:
    CORBUREAN Ioan, RUS Traian Aurelian, SUFLETEL Radu Mircea, SUFLETEL Emil Gelu, ISPAS Ctin Emil, URIAN Nicusor

    CS VOINTA SATU MARE:
    MICU Daniel, SZILAGY Zoltan, SERBAN Adrian, CHIVARI Raul, PISCHIS Casian, ADRIAN Mihai

    TOP ARENA TOPOLOVENI:
    TRAISTARU Marius Iulian, VADUVA Gabriel, VALCEANU Daniel, DRAGAN Valentin, LEPADATU Marius, PARVAN Radu

    CS SOMUZ Fălticeni:
    ROMAN Iulian, MOSNEAGU Marius, COZMA Catalin, CARPOVICI Boris




    SPORT KOMBAT ureaza succes tuturor jucatorilor amatori. Celorlalti, multa bafta!
    Ultima editare de costinmotoroi; 22.sep.2014, 22:28.

  • #2
    Electrica - SK 3 - 5

    Vasilache - Navacioiu 3 - 0
    Bedo - Motoroi 1 - 3
    Balazs - Bocaniala 2 - 3
    Bedo - Navacioiu 3 - 1
    Vasilache - Bocaniala 1 - 3
    Balazs - Motoroi 0 - 3
    Bedo - Bocaniala 3 - 0
    Balazs - Navacioiu. 2 - 3
    Ultima editare de costinmotoroi; 27.sep.2014, 13:38.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de costinmotoroi Vezi post
      Electrica - SK 3 - 5

      Vasilache - Navacioiu 3 - 0
      Bedo - Motoroi 1 - 3
      Balazs - Bocaniala 2 - 3
      Bedo - Navacioiu 3 - 1
      Vasilache - Bocaniala 1 - 3
      Balazs - Motoroi 0 - 3
      Bedo - Bocaniala 3 - 0
      Balazs - Navacioiu. 2 - 3
      Bravo strimbacilor

      Comentariu


      • #4
        Din pacate la Divizia B organizata la Bistrița s-a intamplat si un lucru negativ. Mi-a fost furata o husa Xiom argintie cu 2 palete din tribuna: un Butterfly Korbel SK7 si Un DHS PF4-4 (lemn unicat in Romania). Nu vreau sa acuz pe nimeni, dar in sala nu erau decat jucatorii de Divizia B si copii de la Centrul Olimpic, spectatori nu au fost nici macar 5 din afara fenomenului.

        Fac apel la Amaturisti (in special cei din Bistrița) daca primesc vreo propunere de a cumpara asa ceva sa imi spuna pe mesaj privat sau telefonic (0723.336.455).
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          SK - Ilfov 0 - 5
          Iași - Constanța 5 - 4
          Giurgiu - Ludus 5 - 0

          - - - Actualizat - - -

          Electrica - TTT 5 - 3

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
            Din pacate la Divizia B organizata la Bistrița s-a intamplat si un lucru negativ. Mi-a fost furata o husa Xiom argintie cu 2 palete din tribuna: un Butterfly Korbel SK7 si Un DHS PF4-4 (lemn unicat in Romania). Nu vreau sa acuz pe nimeni, dar in sala nu erau decat jucatorii de Divizia B si copii de la Centrul Olimpic, spectatori nu au fost nici macar 5 din afara fenomenului.

            Fac apel la Amaturisti (in special cei din Bistrița) daca primesc vreo propunere de a cumpara asa ceva sa imi spuna pe mesaj privat sau telefonic (0723.336.455).
            Un gest total nesportiv sa-l lasi pe un combatant fara principala arma cu care sa-si apere culorile clubului !
            Regretabil acest gest,poate totusi primesti vreo informatie,ori a fost luat din greseala ?

            Comentariu


            • #7
              Deoarece rezultatele le gasiti pe site-ul oficial al FRTM si din alte surse care le copiaza tot de acolo, voi incerca sa va spun cate ceva din cele petrecute in sala.

              -nr. spectatori: media zilnica de 3
              -implicare organizatori: mai mult spre 0: in prima zi, lumina era buna doar in jumatate de sala din care alta jumatate era ocupata de 2 mese de antrenament; am jucat in a treia zi cu mingii din prima zi ( erau aproape gri ); nu s-a aprobat cererea tuturor echipelor de a se juca duminica cele 2 sesiuni una dupa cealalta ( din aceasta cauza, cei care au plecat spre București au ajuns dupa ora 23:00 )
              -prestatia jucatorilor care provin din Amatur: EXCELENTA
              -prestatia jucatorilor SK: obiectiv atins de 2 victorii
              -prestatia lui Noro: aici sunt mai multe de spus:

              1. batalia dintre arbitrii pentru a putea sta masa unde juca Noro
              2. batalia dintre antrenori pentru al sfatui pe Noro ( inclusiv indicatii din partea antrenorului adversarului; la un moment dat acesta dadea indicatii ambilor combatanti )
              3. spiritul amator introdus prin buna dispozitie atat la victorie cat, mai ales, la infrangere
              4. nume grele trecute pe raboj: Vasilache, Litovcenco, Tudorache

              Comentariu


              • #8
                ReceNzie:
                Am vizitat Bistrița pentru prima data si am realizat ca este unul din cele mai frumoase orase din tara.Aici am reintalnit multi prieteni din amatur si mi-am facut alti prieteni noi.Ce poate fi mai frumos?
                La masa de joc nu am fost bun,o stiti si voi,dar am reusit sa incurc multi dintre jucatorii foarte buni castigand si meciuri.Infrangerea pentru mine nu a fost altceva decat educatie iar ca echipa,noi,Sport Kombat am fost singura care s-a bucurat la fel indiferent de rezultat.Dincolo de atmosfera placuta as vrea sa adaug multumiri
                lui M(C)otoroi pentru ca nu a ratat o groapa fiind soferul meu preFerit,colegului meu de camera Marian ca nu a sforait si ca mi-a purtat tricoul cu numele la meciuri,tricou pe care l-am spalat de 3 ori si miroase la fel,baietilor de la Iași care au preferat sa faca si cateva cutii Murfatlar cu mine la o masa incinsa,domnului Stelian pentru un meci demonstrativ in fata intregii sali,meci-duel dintre un stil perfect a tenisului de masa,acumulat in 50 de ani de munca si opusul acestui gen ,meci care dupa un 2-2 si 10 -10 am ajuns la concluzia ca iubirea trebuie sa invinga orice.Domnul Stelica iubeste tenisul mai mult decat mine.
                De asemeni,as vrea sa-i multumim cu totii lui Sulu pentru ca a indraznit sa puna 10.000 lei ca nu-i iau set;iar pe aceasta cale as vrea sa donez toti banii copiilor din circuitul amatur cu conditia ca el sa se tina de promisiune si sa vii ofere intr-un cont.
                Asadar,pentru orice realizare primul pas este curajul.Sunt indraznet si fericit pentru sunt sanatos.Victoria mea este prietenia voastra.Multumesc Bistrița!
                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X