Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

O alta moarte prematura in AMATuR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O alta moarte prematura in AMATuR

    Moartea isi ia din nou tributul dintre membrii AMATuR-ului, Balaj Stelian din Oradea a murit ieri cazand in timp ce lucra la tara. Multe detalii nu cunosc nici eu si va voi anunta cand le voi cunoaste.
    Pentru toti cei ce l-au cunoscut cu siguranta ca pierderea este grea. Condoleante familiei din partea noastra a tuturor.

  • #2
    Re: O alta moarte prematura in AMATuR

    A fost un om deosebit, cu o pasiune nemarginita pentru acest sport. Nu am mai vazut pe cineva sa puna atat suflet in fiecare meci. Chiar si cu starea sanatatii putin subrezita era nelipsit la concursuri si antrenamente. Stelu o sa fie mereu alaturi de cei care l-au cunoscut si i-au fost prieteni. Condoleante familiei!
    TBS/T05

    Comentariu


    • #3
      Re: O alta moarte prematura in AMATuR

      Eu am postat vestea despre disparitia lui la concursul unde l-am intalnit ultima oara la Alesd si imi aduc aminte ce reactie de bucurie a avut cand a castigat unul din hard-urile oferite de Filo, s-a bucurat ca un copil desi era un ditamai omul. Era un tip volubil, sufletist si un amator pasionat (avea o masa de tenis la locuinta de la tara unde juca cu prietenii)
      Din cate stiu a murit aseara la tara, a cazut si s-a lovit la cap.
      Dumnezeu sa-l odihneasca !

      Comentariu


      • #4
        Re: O alta moarte prematura in AMATuR

        Postat în original de BM
        Eu am postat vestea despre disparitia lui la concursul unde l-am intalnit ultima oara la Alesd si imi aduc aminte ce reactie de bucurie a avut cand a castigat unul din hard-urile oferite de Filo, s-a bucurat ca un copil desi era un ditamai omul. Era un tip volubil, sufletist si un amator pasionat (avea o masa de tenis la locuinta de la tara unde juca cu prietenii)
        Din cate stiu a murit aseara la tara, a cazut si s-a lovit la cap.
        Dumnezeu sa-l odihneasca !
        Vad ca stii multe despre Stelu. Hardul ala care l-a castigat el este la mine de cand am fost la Cluj (l-am dat la cativa sa-si copieze de pe el) si imi zicea ca mai bine il tin eu sa-l dau la cine doreste sa-si copieze ca el nu prea poate participa. Stiu insa ca isi dorea sa participe la concursul de la Timișoara. Caracterizarea pe care i-ai facut-o este exacta. Pacat de el ca era un om deosebit. Dumnezeu sa il odihneasca.

        Comentariu


        • #5
          Re: O alta moarte prematura in AMATuR

          Un om deosebit, l-am cunoscut la turneul de la Bors apoi ne-am reintalnit la Alesd. Lovitura lui cu mana stanga nu o voi uita. Dumnezeu sa-l odihneasca. AMATURII din Reghin.

          Comentariu


          • #6
            Re: O alta moarte prematura in AMATuR

            nu am avut placerea de al cunoastea pe domnul Stelian,dar D-zeu sa-l odihneasca in pace!!! Cred ca de aceiasi parere sunt si restu amatorilor brasoveni
            Butterfly Matsushita Power Defence
            FH:Yasaka Rakza Soft
            BH:Hallmark Phoenix Ox

            Comentariu


            • #7
              Re: O alta moarte prematura in AMATuR

              A fost un om cu care mi-a facut intotdeauna placere sa stau de vorba, avea un umor deosebit, juca intens si traia fiecare minge.
              Dumnezeu sa il odihneasca !

              Comentariu


              • #8
                Re: O alta moarte prematura in AMATuR

                DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA....pune-ti o poza cu el

                Comentariu


                • #9
                  Re: O alta moarte prematura in AMATuR

                  DUMNEZEU SA-L ODIHNEASC?,SA-I DEA VIAT? VE?NIC? ACOLO UNDE NU ESTE DURERE.MULTA PUTERE S? DEA FAMILIEI;SUNTEM MAI S?RACI F?R? EL

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: O alta moarte prematura in AMATuR

                    la alesd l-am cunoscut si eu; am si jucat amindoi si m-a batut,dupa care am mers impreuna in oras si ne-am cumparat niste bere. atunci am discutat cu el vreo 15 minute si mi-a placut tare mult felul lui de-a fi (om deschis,jovial,optimist)
                    pacat, mare pacat ca nu o sa-l mai intilnim niciodata.
                    dumnezeu sa-l odihneasca !

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X