Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

imi poate zice cineva pretul la o paleta?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • imi poate zice cineva pretul la o paleta?

    imi poate spune cineva la ce pret gasesc lemnul "slager carbon off- " si fata "butterfly silver fx " ma poate ajuta cu un pret .As vrea sa stiu cam cat m-ar costa...in romania unde se gasesc magazine de genu asta?
    vreau sa-mi achizitionez paleta cat mai repede

  • #2
    Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

    magazin BUZAU comanda si vei primi; paleta lemn 2,5 mil ....fata 1,2 mil totul cu aprox. ,vezi ca ai un baiat in Cluj care are asa ceva il cheama Rusu Stefan

    Comentariu


    • #3
      Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

      Sorryn, nu exista "Schlager Carbon OFF-" cum nu exista nici Butterfly "Silver" FX.
      Am o vaga banuiala ca Schlager Carbon Off+, chiar si cu Sriver FX pe el, este mult prea rapid pt ce-ti trebuie.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #4
        Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

        cred ca ar avea nevoie de un schlager inspire off cu fete yasaka mark v sau nimbus, parerea mea, dupa cum spune si visco, mult prea rapida off plus si controlul.....
        Yasaka Ma lin carbon
        FH -Butterfly Tackiness
        BH- Donic Desto F3

        Comentariu


        • #5
          Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

          Schlager inspire, Schlager precision, Kreanga Aeros, Primorac Classic OFF-, Grubba Carbon, Timo Boll All+, astea-s lame bune. Schlager carbon, Primorac Carbon si altele ca ele, sunt lemne pt oameni care s-au antrenat foarte multi ani.
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #6
            Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

            Trimeteti-l domne' la mine , ca-i dau eu , am si lemne moi si bune de la Yasaka , am si Sriver FX la oferta la 75lei/buc . Am si primorac clasic off -... am mai multe .
            Si daca nu vrea ii dam Tibhar tricarbon sa ne pomeneasca !! Cel mai tare lemn , mult peste bty tricarbon peste primorac off + si altele , cred ca e cel mai tare gasit de mine pina acum !
            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
            Fete de palete tenis de masa
            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

            Comentariu


            • #7
              Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

              Lasa-l mai ca noi vrem sa-i facem un bine. Poate un Primorac OFF- daca vrea de la tine cu Sriver FX de la oferta. Dar vad ca a fugit, nu mai scrie nimic!
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                Poate se refera la Schlager Carbon Light dar nici asta nu e off- ,este off...

                Comentariu


                • #9
                  Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                  Exact
                  Lemn- Bty Viscaria
                  FH - TENERGY 05
                  BH - TENERGY 80

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                    nu am fugit nicaieri doar k am fost plecat si nu am avut timp sa mai intru
                    deci sa inteleg nu exista "slager carbon off-" am auzit k e o combinatie foarte buna cu silver fx
                    cu cine am vb a zis k exista si k e o combinatie foarte folosita si ca are de toate
                    nici nu mai stiu ce sa fac...

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                      Una la mana NU exista silver fx ,exista Butterfly SRIVER FX
                      Poate Primorac off- + Sriver FX
                      Sau Schlager Light dar nu e asa intalnit
                      Schlager Carbon off- nu exista
                      Cauta pe google ca gasesti toate informatiile si nu mai lua totu dupa ureche

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                        Poate ti-a zis Schlager Precision ca asta e off-

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                          Postat în original de sorryn
                          nu am fugit nicaieri doar k am fost plecat si nu am avut timp sa mai intru
                          deci sa inteleg nu exista "slager carbon off-" am auzit k e o combinatie foarte buna cu silver fx
                          cu cine am vb a zis k exista si k e o combinatie foarte folosita si ca are de toate
                          nici nu mai stiu ce sa fac...
                          Daca acel cineva ti-a zis ca exista "Schlager Carbon OFF-" si ca in combinatie cu "silver fx" da o combinatie f buna, renunta la sfaturile sale!
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                            atunci am gasit altceva ce mi-ati zis voi "Butterfly Primorac off-" da acum o alta problema cu ce fete ma ajutati?
                            e adevarat k fetele "silver G" de orice tip nu se lipesc foarte bine si nu stau lipite ...?

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                              Trebuie sa ma repet nu exista SILVER G (decat la DONIC exista coppa Silver)
                              Nu exista fața care sa nu se lipeasca bine decat daca nu stii sa o lipesti calumea.
                              Sa zicem ca alea china sunt mai pretentioase nitel ca sunt mai tari si se curbeaza dar nu sunt probleme.
                              Sriver G2 si G2 fx fete la care cred ca te referi tu se lipesc ff bine si fara probleme,conteaza si lemnu pe care lipesti daca e lucios se dezlipesc f usor cand vrei sa le dai jos dar in timpul jocului nu sunt probleme.
                              Daca vrei fete ia de la valigti, daca vii la concursuri o sa dai de el,are fete garla,toate sunt bune

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                scuye am gresit cand am scris....
                                sriver nu silver
                                deci cu lemnul "Butterfly Primorac off-" ce fete as putea folosi? oare ceva sriver fx; G2; G2 fx ; sau G3 sau ce altceva sa am un control bun da si viteza care ar fi mai indicata?

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                  Toate sunt bune numai ca FX, G2 si G2 FX, necesita relipire ca sa poti juca bine cu ele. Doar G3 (generatia a treia sriver) poate fi jucata fara relipire, fiind conceputa special in acest scop.
                                  Lemn- Bty Viscaria
                                  FH - TENERGY 05
                                  BH - TENERGY 80

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                    in aceeasi situatie ca tine eram si eu acum o luna, dar dupa ce am schimbat vreo 4 lemne si 4 perechi de fete mi-am dat seama ca nu are rost un lemn rapid cu fere rapide, nici macar nu poti sa inveti sa lovesti corect cu ele, asa ca mi-am schimbat viziunea, nu ai nevoie la inceput de viteza, viteza are orice fata si orice lemn, invata pe o fata moale si abia dupa ce lovesti corect poti cere viteza.
                                    Yasaka Ma lin carbon
                                    FH -Butterfly Tackiness
                                    BH- Donic Desto F3

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                      Tibhar Smash cu Sriver FX cum vi se pare pt un incepator?
                                      FH: Butterfly Sriver FX
                                      Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
                                      BH: Butterfly Sriver FX
                                      Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                        Cred ca e prea lent Tibhar Smashu . Sriver FX e ok
                                        In locu tau mi-as lua un Samsonov Alpha
                                        Blade DHS PG 2
                                        FH: DHS Hurricane 3
                                        BH: Stiga Airoc Astro M

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                          lemnul "Butterfly Primorac off-" cu fata "sriver fx" ce ziceti dupa parerea mea e destul de bun lemnul da nush dak e buna combinatia....

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                            Este foarte buna combinatia.
                                            Lemn- Bty Viscaria
                                            FH - TENERGY 05
                                            BH - TENERGY 80

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                              dak cumpar paleta ziceti k nu am probleme sa nu stea lipita...k nu vreau sa lipesc foarte des (nu dupa fiecare meci)
                                              de la buzau cam cat m-ar costa transportu?
                                              sau din alta parte k imi trebuie cat mai repede k sa pot sa ma obisnuiesc cu ea

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                                Cand fetele sunt noi, trebuie le "primezi" cu doua-trei straturi de adeziv, pentru a nu avea probleme cu lipitul lor de paleta. Cauta in subiectele mai vechi, unde VISCO descrie foarte bine cum trebuiesc taiate, cum sunt finisate taieturile si procesul de "primare" cu lipici. E un pic mai complicat cand iti cumperi fete noi, dar daca vrei sa iti iasa o paleta perfecta, e bine sa te documentezi in prealabil.
                                                Blade : Nitakku Septear (OFF)
                                                FH>Joola Express Two
                                                BH>Butterfly Speedy PO

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: imi poate zice cineva pretul la o paleta?

                                                  stiu pe cineva care o sa ma ajute sa tai fetele si sa le si lipesc...
                                                  asta am vrut sa stiu ce sa-mi comnd
                                                  cat m-ar costa transportu de la buzau k am auzit k e mult
                                                  sau din alta parte stiti de unde? k vreau cat mai repede dak se poate

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X