Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Simona Halep

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • S-a retras din cauza accidantari de care sufera de mai mult timp.

    Comentariu


    • Asta e.Cat sa te duca fizicul sa joci mereu impecabil?

      Comentariu


      • Simona a reușit,iată,să-și ?mplinească visul!
        Performanța ei este cu atât mai mare cu cât aceasta a fost obținută de o manieră incontestabilă în fața celei mai titrate jucatoare din istoria modernă a tenisului!
        Mulțumim Simona!
        A fost cel mai frumos cadou pe care fiul meu cel mic Paul l-a primit la aniversarea celor 35 de ani de viață!
        I love table tennis !

        Comentariu


        • ..din păcate, Serena Williams mai e titrată doar...cu titlurile din trecut.
          Dar Simona Halep a avut meciuri grele la acest turneu și le-a jucat pe toate foarte bine.
          Și-a permis chiar să facă un meci de casă cu Buzărnescu, căreia i-a cedat un set din spirit patriotic.

          ?n momentul ăsta și la nivelul ăsta Simona a confirmat tot ce era de confirmat!
          De-acum pot să vină un milion de c?rcotași să găsească lipsuri....cel puțin în viziunea mea vor vorbi către văzduh :P

          Să mănînci căpșuni cu frișcă în templul tenisului, de pe platoul cu numele campionilor inscripționate pe el,
          să te aplaude familia regală britanică, să r?dă la glumele tale cei mai serioși spectatori din lume....
          chiar după ce le-ai luat cel mai mare premiu în bani,
          ?nseamnă că ai ajuns pe Muntele Olimp al acestui sport și ai un loc meritat la masă, alături de ceilalți zei!

          Ilie Năstase...Gheorghe Gruia...Nadia Comăneci...Ivan Patzaichin...Gheorghe Hagi...Cristina Neagu...și acum Simona Halep.
          Acolo, sus, pe Olimpul Sportului, se vorbește deja bine de tot românește!
          Simona, eu mai visez un singur lucru: să-ți pună coroana de laur pe frunte vestalele de la Jocurile Olimpice! Hai, că se poate!!!

          Comentariu


          • All my respect, Simona !







            Comentariu


            • recunoasterea suprema

              Comentariu


              • Dimineata la ora 6 pe digisport 2 revine SIMONA.

                - - - Actualizat - - -

                Din pacate ieri a inceput bine,dar azi a recidivat !
                Staful medical care i-a dat unda verde,oare la dorinta ei,ori e o problema mai seriosa ?

                Comentariu


                • La multi ani SIMONA

                  Comentariu


                  • Helep Simona

                    Bravo Simona
                    Nu se dezmite prima partida o castiga.
                    Restul vine de la sine !

                    Comentariu


                    • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                      Ma scuzati! Oare presedintele (actual) al Romaniei este (re)cunoscator al tenisului?

                      - - - Actualizat - - -

                      Postat în original de Antal Denes Vezi post
                      Bravo Simona
                      Nu se dezmite prima partida o castiga.
                      Restul vine de la sine !
                      Apreciez elanul si sustinerea dvs, dar cred ca va faceti sperante desarte in privinta Simonei Halep, a pozitiei (reale) din clasamentul mondial si a capacitatii ei de joc. Lasati rezultatele din Turneul campioanelor sa vorbeasca!

                      Comentariu


                      • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                        Ma scuzati! Oare presedintele (actual) al Romaniei este (re)cunoscator al tenisului?

                        - - - Actualizat - - -



                        Apreciez elanul si sustinerea dvs, dar cred ca va faceti sperante desarte in privinta Simonei Halep, a pozitiei (reale) din clasamentul mondial si a capacitatii ei de joc. Lasati rezultatele din Turneul campioanelor sa vorbeasca!
                        Imi pare rau ca trebuie sa va spun: Am (avut) dreptate! Pozitia fruntasa din clasamentul ATP a fost una artificial obtinuta, iar cata vreme Smona Halep nu bate (de multa vreme) nici o jucatoare din top 20, nu poate emite pretentii serioase la castigarea nici unui turneu major. Ce sa mai vorbim de Turneul Campioanelor? Vise frumoase, dar neimplinite.

                        Comentariu


                        • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                          Imi pare rau ca trebuie sa va spun: Am (avut) dreptate! Pozitia fruntasa din clasamentul ATP a fost una artificial obtinuta, iar cata vreme Smona Halep nu bate (de multa vreme) nici o jucatoare din top 20, nu poate emite pretentii serioase la castigarea nici unui turneu major. Ce sa mai vorbim de Turneul Campioanelor? Vise frumoase, dar neimplinite.
                          Si mie "imi pare rau s-o spun": Ce califica pe un neica nimeni, sa emită judecati de valoare in privinta unui sportiv roman, care nu a emis vreodata nuș' ce pretentii? Este modest(ă), a reprezentat cu cinste tara sa, a adus plus de imagine tarii. Simona nu trebuie sa demonstreze nimanui nimic. Este absolut ok asa cum este. Hai sa ne alaturam si noi cohortei de de neispraviti detractori, care pun o presiune inutila pe biata fata... De aceasta data, domnule Rusu, iata ca egoul dvs marunt, a avut dreptate. Bucurati-va!
                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                          Comentariu


                          • Este foarte greu sa ajungi in varful piramidei, dar si mai greu sa te mentii.
                            Efortul fizic si psihic este cel mai greu,ori ce mica accidentare poate duce la dezastru.
                            N-au timp de recuperare totala,ce a ce duce la agravarea acestora.
                            Concomitent cu timpul de pregatire.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Liuian Vezi post
                              Si mie "imi pare rau s-o spun": Ce califica pe un neica nimeni, sa emită judecati de valoare in privinta unui sportiv roman, care nu a emis vreodata nuș' ce pretentii? Este modest(ă), a reprezentat cu cinste tara sa, a adus plus de imagine tarii. Simona nu trebuie sa demonstreze nimanui nimic. Este absolut ok asa cum este. Hai sa ne alaturam si noi cohortei de de neispraviti detractori, care pun o presiune inutila pe biata fata... De aceasta data, domnule Rusu, iata ca egoul dvs marunt, a avut dreptate. Bucurati-va!
                              Omul este realist. Nu visează cai verzi pe pereți.

                              Comentariu


                              • N-amNn

                                Comentariu


                                • După am?narea Euro 2020 pentru 2021 și turneul de la Roland Garros se am?nă pentru 20 Septembrie - 4 Octombrie 2020.
                                  Urmează Wimbledon?
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X