Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Amatur 2015 - ce este necesar, dorim si putem sa schimbam!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ma întristează să citesc tot mai multe păreri aici conform cărora cei de la Open merită mai puțin condiții bune de joc decât le merită cei care joacă la Amatori.
    Discriminarea nu a făcut bine nimănui niciodată, cu atât mai puțin în Amatur.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • Ai cantarit gresit ,vrem conditii la fel(chestia cu cupele de aceeasi marime cred ca eu am inceput-o de la un turneu de la Baicoi )de atunci imi plac turneele
      organizate de Lucian

      Comentariu


      • Hai sa ne calmăm, noapte bună!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Noapte buna! Ce usor, tu vorbesti
          Acum de-amor
          GEruL Urla ca-n povesti
          Insa e doar de decor.

          Tot din umbra cine stie
          Cei mai vechi ( poate-i de bine! )
          Carmuiesc , dar nu in vrie
          Intrebarea-i: pentru cine?

          DA-N TIMp nitel-napoi
          Si-ai sa aflii cum DAND OI
          A facut o branza buna
          In burduf de caine. Buna?


          PS: Stiti voi unde sa mutati
          Ultima editare de costinmotoroi; 09.dec.2014, 00:11.

          Comentariu


          • Postat în original de dantim Vezi post
            Poti sa le dai dreptate de acum pentru ca eu ce am avut de scris la vreun turneu ce ma deranjat am scris si nu mi-a interzis nici un organizator sa
            particip la alt turneu organizat de el
            Dane eu sper sa mă înșel dar exista un turneu la care tu ești interzis (nu știu dacă e din cadrul Amaturului)

            Comentariu


            • Postat în original de Tibi68 Vezi post
              Dane eu sper sa mă înșel dar exista un turneu la care tu ești interzis (nu știu dacă e din cadrul Amaturului)
              La Lugoj mai am vreo 6 luni de suspendare acolo chiar am scris adevarul dar asta este ,la o persoana nu i-a placut ca am scris dar eu am sa scriu mai departe daca stiu ca am dreptate

              Comentariu


              • Suspendat???De cine??
                Ti a confiscat si paletele???

                Comentariu


                • Postat în original de dantim Vezi post
                  Dane (Bodeanu ) poate vrem sa aflam si noi ce te-a determinat sa nu participi la sedinta finala nu ca nu as intui dar am vrea si noi adevarul
                  In biologie,functia schimba organul,in societate schimba caracterul omului.Domnul Bodeanu stie ca o retragere inteleapta este la fel de glorioasa ca si un atac cutezator.Aici,cautat o fericire imposibila si intre timp a ratat alte fericiri posibile.Acum se antreneaza in a auzi glasul tacerii..pentru linistea sa sufleteasca.Ce e asa greu de inteles!?
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                    Suspendat???De cine??
                    Ti a confiscat si paletele???
                    Si prosopul cu ceas cu tot !

                    Comentariu


                    • Ce nu e ok:
                      Jucator legitimat in Romania nu poate juca la Amatori.
                      Daca e legitimat in Germania China, Grecia Ungaria e ok!
                      Nu va e rusine sa intrati cu MP 0 la Amatori cand jucati in campionatele din alte tari?
                      Eu propun suspendarea pe 3 ani la turnee Amatur a celor care recurg la astfel de tertipuri!
                      Ultima editare de D.D.; 21.feb.2015, 21:12.

                      Comentariu


                      • Vrem o tara ca afara !
                        Dar nu luam nimic'' BUN'' de la eii!

                        Comentariu


                        • Postat în original de D.D. Vezi post
                          Ce nu e ok:
                          Jucator legitimat in Romania nu poate juca la Amatori.
                          Daca e legitimat in Germania China, Grecia Ungaria e ok!
                          Nu va e rusine sa intrati cu MP 0 la Amatori cand jucati in campionatele din alte tari?
                          Eu propun suspendarea pe 3 ani la turnee Amatur a celor care recurg la astfel de tertipuri!

                          Daca orice jucător nou ar intra la primul concurs direct la Open si apoi, in functie de performanță, ar fi repartizat la categoria corespunzătoare, s-ar putea evita aceste situații.
                          Blog de tenis de masă

                          Comentariu


                          • Postat în original de Zosim1
                            Conform Regulamentului in vigoare organizatorul a procedat corect si nu exista interpretare pe acest subiect.
                            In cazul in care persoane legitimate in alte tari decat Romania cu o valoare mult peste nivelul amator vor invada circuitul nostru sigur se va lua o masura regulamentara,dar altfel nu se pune nici macar in discutie daca razlet cineva este nemultumit de acest fapt.Trebuie sa deschizi aceasta discutie la un topic special pt astfel de discutii si sa vezi ce impact are si cati sustinatori vor fii.Eu unul sunt pt prima participare a unor jucatori straini de orice fel sa aiba drept doar la sectiunea OPEN de altfel si denumirea este destinata acestora.

                            Comentariu


                            • Luam bun la Open unde joaca rechinii nu la sardine amatori!
                              Ca asa ne bat si ai nostrii dar macar sa fie regula si la noi si la ei!

                              Comentariu


                              • Bună ziua tututor. In ultimul an am participat la destul de multe turnee în amatur. Toate bune și frumoase. Am o sugestie pentru organizatorii de turnee. Nu știu de ce majoritatea cov?rșitoare a organizatorilor ne pun la dispoziție doar apă carbogazoasă. Mi se pare o greșeală. Părerea mea este că balonează și nu face bine la rinichi. Cred ca apa plată ar fi mult mai bună. Dacă nu mă credeți, oferiți jumate-jumate și vedeți care se termină mai repede. Apa e viață . Vreau să spun că apa e importantă și spre deosebire de sală, lumină, condens și alți factori pe care organizatorii nu-i pot schimba, alegerea apei este ceva foarte la îndem?nă. Vă mulțumesc și vă doresc sănătate!
                                Poți să știi!

                                Comentariu


                                • Postat în original de murian Vezi post
                                  Bună ziua tututor. In ultimul an am participat la destul de multe turnee în amatur. Toate bune și frumoase. Am o sugestie pentru organizatorii de turnee. Nu știu de ce majoritatea cov?rșitoare a organizatorilor ne pun la dispoziție doar apă carbogazoasă. Mi se pare o greșeală. Părerea mea este că balonează și nu face bine la rinichi. Cred ca apa plată ar fi mult mai bună. Dacă nu mă credeți, oferiți jumate-jumate și vedeți care se termină mai repede. Apa e viață . Vreau să spun că apa e importantă și spre deosebire de sală, lumină, condens și alți factori pe care organizatorii nu-i pot schimba, alegerea apei este ceva foarte la îndem?nă. Vă mulțumesc și vă doresc sănătate!
                                  Ai multa dreptate mai ales cu apa carbogazoasa[sifon].
                                  In tara apelor minerale noi bem toate toate facaturile!!!

                                  Comentariu


                                  • Pentru Amatori:Tarcau Tiberiu,Tarcau Andrei,Tarcau Remus toti din Bacău

                                    Comentariu


                                    • ?????

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X