Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vrea cineva sa vada cum se joaca la nationale ???

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vrea cineva sa vada cum se joaca la nationale ???

    Daca vretzi va pot pune in share pe dc niste meciuri de-ale mele

  • #2
    besthub.gotdns.com:1411 ; 213.251.139.10:1200

    intratzi pe huburile astea . Am nick Andiy !! Daca vretzi sa intru pe alt hub din Romania , ca sa copieze mai bine , LASATZI AICI ADRESA !! (sa nu fie hub de metropolitana !! )

    Comentariu


    • #3
      ok ... sa incercam
      blade> Butterfly - Schlager Carbon
      FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
      BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

      Comentariu


      • #4
        In ce perioade a zilei esti conectat pe DC++ si daca nick-ul e simplu, Andiy, sau mai are si altceva inainte (tara, oras, ISP)?
        Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
        FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
        BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

        Comentariu


        • #5
          daca asa se joaca la nationale eu ma las de sportu asta.
          aveam mai multe pretentii la nivel national.
          am tras vreo 20 sec dintr-un meci de-al lui andy dar ce am vazut nu m-a impresionat deloc.
          parerea mea
          Butterfly M. Maze Carbon
          Butterfly Bryce- Fx

          Comentariu


          • #6
            Nu stiu ce sa zic despre asta. Depinde si cu cine a jucat ( eu zic ca un adversar mai bun te pune si pe tine in valoare ). Eu l-am vazut pe andiy jucand sambata trecuta cu adversari mai mari si mai bine cotati si juca excelent. Am vazut si campionul si vice-campionul national la juniori jucand.....

            Ideea de baza e : bogdane, nu te lasa de tenis de masă !

            Comentariu


            • #7
              Nick`ul e Andiy ! simplu . Daca intru pe vreun hub care restrictzii in privintza numelui imi schimb in [RO][AG][INT-ISP]Andiy .
              Asa.....Bogdane hai sa te lamuresc . Daca te referi la meciul cu tipul ala inalt (Labo) sa shtii ca era cam 8 seara . Meciul ala se disputa pt locul 8-9 la natzionale shi se jucasera anterior 3 (diminetaza) + 2 + 7 meciuri (seara ) . Baiatul ala a fost acum doi ani om de baza la nationala. Daca te uiti atent , la modul cum joaca vei vedea ca era obosit shi fara chef de joc . Sper ca te-am lamurit. Ia alte meciuri shi vei vedea intr-adevar cum se joaca . Pot sa mai pun ceva meciuri sa-mi spui ce parere ai cand ii zdrobesc pe altii. O sa zici la fel .....e o nimika toata pt ca nu ai ce sa vezi (2 -3 mingi la un punct , nimik spectaculos ). Viteza la filmare este incetinita cu 34.8 % (pt informatia ta)

              Comentariu


              • #8
                Andiy,te referi probabil la nebunia din iarna de la Mediaș cand datorita "bunei organizari"s-a jucat pana dupa ora 2,au fost multi sportivi care au mancat pranzul cu cina sau cina cu micul dejun,chiar voi a-ti fost printre ultimii care au terminat,corect.Raportat la Labo nu a fost om de baza la lot niciodata,echipa a fost Ionescu, Voinea rezerva Sargu

                Comentariu


                • #9
                  Ai fost la Mediaș atunci ?? Labo a fost vicecampion national shi locul I la top 12 in ultimul an de cadetzi . Anul trecut sau acum doi ani

                  Comentariu


                  • #10
                    gresit din nou andiy,afost 3 la nationale si 1 la top

                    Comentariu


                    • #11
                      in fine 3 . Dar u ai zis ca nu a fost ! u cine esti ? Ai jucat , esti antrenor , sau joci acum ?? vad ca te pricepi. Sau ai buletinul informativ in fata ??

                      Comentariu


                      • #12
                        Lotul e din 3 nu din 2 !! N-avea cum sa fie ionescu shi cu voinea doar !! pe sargu l-au luat anu` trecut necinstit la lot. trebuia sa-l ia pe zamfirescu de la slatina . nu??

                        Comentariu


                        • #13
                          la cadeti lotul e din doi,zamfirescu merita dar al patrulea jucatoreste la latitudinea antrenorului,intreabal pe tatal tau daca nu crezi,dar asta nu e o problema ,oricine ar fi mers nu ar fi facut nimic pentru ca asta e valoarea baietilor.

                          Comentariu


                          • #14
                            andyi vezi ca le cam umfli cu ce joci,baietii au sa te creada ca esti vreun creanga,dar distanta e mult mai mare decit de la pitesti la cimpulung,asta ca sa-ti dai seama ca te cunosc,apropo vii la memorialul angelescu?

                            Comentariu


                            • #15
                              pingpong daca stii de ceva turnee pune-le din timp pe forum sa stim si noi de ele, te rugam frumos!

                              Comentariu


                              • #16
                                17-19 decembrie memorialul angelescu la bucuresti,probabil sala bnr,categorii de virsta cadeti,juniori,seniori,veterani,revin cu date mai exacte repede

                                Comentariu


                                • #17
                                  eh ....

                                  umflu cu ce joc ?? nu inteleg ... poate cu cine joc.......te referi la alea ce am jucat in vara trecuta ?? poti verifica nestingherit .... a fost un turneu ungaria - cehia - slovacia. Intereseaza-te shi apoi mai spune-mi . Asa o fi la cadetzi lotu` din 2...cine esti mey ca tare sunt curios !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    ba e greu rau ?? sunt 2 categorii de jucatori . amatori si profesionisti da ?? nelegitimatzi shi legitimatzi ! ba nu sunt eu kreanga, dar dupa cum vorbesti tu , te pomenesti ca oi fi (tu) Faci niste critici , dupa cum spunea un coleg, ACIDE .

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X