Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

China Superleague 2008

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • China Superleague 2008

    Urmaresc,cand am timp meciuri din superliga chineza,inregistrate si difuzate pe siteul www.mytabletenis.net
    Vad acolo niste jucatori cvasianonimi care bat uneori staruri precum Ma Lin,Wang Hao,Wang Liqin,Oh Sang Eun,Ma Long. Joaca exceptional,si judecand dupa fetele lor,cred ca au intre 16-22 ani
    Numele lorâspicuiesc cateva:Lei Zenhua,Xu Xin,Xu Ke,Chen Qing,Zhang Jike,Zhang Chao,Wang Tian Xian.Motivul pentru care nu sant in top 30?Nu reusesc sa prinda lotul national.Nu e de mirare ca,in disperare de cauza,multi emigreaza,jucand pentru alte tari(acest lucru va fi limitat drastic de la anul).Si inca ceva: joaca in fata unor sali pline-ochi,lucru ce are darul sa te motiveze puternic.Ma uitam la campionatele mondiale de la Liege,din toamna asta,ce sali dezolant de goale erau,desi la masa se desfasura elita mondiala.Ce sa mai zici
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Re: China Superleague 2008

    referitor la asta
    dati un search pe youtube china super league si gasitit acolo rezumate sau meciuri complete in care unii dintre galonatii campioni chinezi se chinuie serios sau chier pierd in fata unor mari talente
    Wood : LKT Instinct +
    FH: LKT XT PRO 2.0
    BH: Butterfly Tackfire Drive 2.1/Armstrong Attack 8 1.5

    Comentariu


    • #3
      Re: China Superleague 2008

      Numele sunt necunoscute pentru marea majoritate a amatorilor sportului dar nu si pentru impatimiti...

      Comentariu


      • #4
        Re: China Superleague 2008

        am vazut si eu pe youtube rezumat la cateva meciuri din china, sunt extraordinare meciurile... cel mai mult m'a surprins cat de bine juca Wang Liqin (l'a batut si pe Ma Lin). n'ai zice ca e in scadere de forma
        BL: Butterfly Primorac OFF-
        FH: Donic Desto F1
        BH: Donic Desto F2

        "Just play. Have fun. Enjoy the game."

        Comentariu


        • #5
          Re: China Superleague 2008

          O fi castigat el in meciul cu ma lin, dar a pierdut altele foarte usor la jucatori realmente necunoscuti
          Wood : LKT Instinct +
          FH: LKT XT PRO 2.0
          BH: Butterfly Tackfire Drive 2.1/Armstrong Attack 8 1.5

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X