Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar primorac carbon cu fluture negru

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar primorac carbon cu fluture negru

    Ofer 250 lei pe el..astept oferte

  • #2
    ...cu banii astia platesti ...fluturele ala negru si manerul
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      Nu fiti rai ... S au vandut primorace si cu 200--pretul ca si marfa evident
      OVTCHAROV CARBOSPEED
      BLUEFIRE M1
      BLUEFIRE M1

      Comentariu


      • #4
        Nelu mutiu...eu zik sa ti vezi de treaba ta ...daca nu ai de vanzare la banii astia ciocu mik si kanta la alt topik....

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Marian Ilie Vezi post
          Nelu mutiu...eu zik sa ti vezi de treaba ta ...daca nu ai de vanzare la banii astia ciocu mik si kanta la alt topik....
          Va salut!
          Nu stiu de ce v-ati suparat pentru mesajul postat,dar pt. un Butterfly Primorac cu fluture negru cam de la 250 de lei incepe valoarea acelui lemn,daca are un maner cu fluture negru fara lovituri.Tot ce trece de aceasta valoare se va reflecta in aspectul si calitatea lamei lemnului(daca lama arata rau vanzatorul mai adauga cateva zeci de lei pina undeva la 280).Daca se cauta un lemn cu adevarat frumos si de o anumita calitate fara defecte atunci cu siguranta pretul va trece de 350,chiar spre 400 pentru un lemn fara atingeri.Daca doriti doar un lemn Primorac cu fluture negru indiferent de aspectul lemnului o sa gasiti in jurul sumei de 250 de lei,daca in schimb vreti ceva la care ati visat atunci cu siguranta ca va costa mai scump.Nu va cunosc,nu ma cunoasteti dar postarea d-voastra nu va face cinste.Numai bine si atentie la vocabularul folosit pe viitor.
          FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Marian Ilie Vezi post
            Nelu mutiu...eu zik sa ti vezi de treaba ta ...daca nu ai de vanzare la banii astia ciocu mik si kanta la alt topik....


            Aici pe forum fiecare este liber sa sa-si spuna punctul de vedere, indiferent daca uneori ne place sau nu, ami pare rau colegul meu Nelu la prima vedere a spus asa in gluma acele vorbe, si in acea glumă era si o parte de adevar... cel mai trist este si chiar sunt uimit sa vad asa expresie de la om care joaca tenis de masă... ,,, pai ce faci daca cineva spune o gluma, sau spune ceva ce nu-ti place, cand te joci cu el tenis a-i tragi una?... Azi maine o sa ne fie teama sa mai mergem si la Concursuri ca întâlnim asa oameni la masa de tenis...
            Ultima editare de leo33; 14.nov.2014, 22:20.

            Comentariu


            • #7
              Sa fim sinceri Domnul Nelu m a cam luat la misto si a facut o gluma cu o persoana pe care nici nu o cunoaste si nu cred ca este frumos tinand cont varsta pe kare o are...Daca nu i convenea pretul putea sa mi lase ceva pe privat...La asemenea gluma de prost gust a primit tot un raspuns de prost gust....Apropo am cumparat ieri un primorac cu fluture negru cu 200 de lei in stare foarte buna..Cu stima va salut Domnule Leo!!

              - - - Actualizat - - -

              Topic inchis

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X