Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta Timo Boll ZLF 80 grame si Tenergy 80 si 25, fete ca noi

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand paleta Timo Boll ZLF 80 grame si Tenergy 80 si 25, fete ca noi

    Atentie, doar produsele din acest post sunt valabile!

    Vand lemn Timo Boll ZLF, 80 grame, jucat foarte putin, este practic nou, dar din pacate lovit putin la maner (exact pe cantul manerului, nu deranjeaza la joc sau cand il tii in mana, doar estetic se vede adancitura). Vedeti in poze mai jos. Pret lemn 500 ron negociabil.
    Vand Tenergy 25, cumparata de putin timp, taiata si probata doar, 157x150, grosime 1.9, culoare neagra. Pret 160 ron

    Transport gratuit pentru plata in cont, ramburs va costa 15 ron si trimit prin curier.

    Fata a fost achizitionate de la Butterfly cu factura, cumparatorului voi oferi facturile sau copii dupa ele.

    Vand Nittaku Violin, lemn neatins, maner drept si fete Xiom Vega Pro si Xiom Vega Europe, grosime 2.0, stare fete foarte buna. 500 ron transport inclus.



    Imagini

    Ultima editare de husarul; 08.feb.2015, 23:48.

  • #2
    Adaug la vanzare fata Xiom Yanus DF, fata hibrid, extra off, Deffensive, o fata foarte interesanta care incurca adeversarul (100 ron)
    Fata noua Yasaka Mark V, patrata (65 ron)
    Pereche de fete Yasaka Razka 7 soft, patrate, 200 ron, grosime 1.8.
    Fata patrata Nimbus soft, 2.0, 65 ron, rosie.
    Fata taiata Nimbus soft, neagra, noua, dat o fata in minge cu ea, 55 ron.
    Fata patrata Joola Energy Xtra, 65 ron.
    Fata Xiom Veg pro, 100 ron, noua dar taiata.

    Dimensiunile sunt generoase, au fost taiate pentru Butterfly Primorac Off-, prin urmare merg lipite pe orice lemn de la All+ in sus.
    Pentru transport prin curier se mai adauga 13 ron/ transport, sau daca puneti banii in cont ING, trimit gratuit.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de husarul Vezi post
      Xiom Yanus DF, fata hibrid, extra off, Deffensive, o fata foarte interesanta care incurca adeversarul (100 ron)
      care sunt dimensiunile, culoarea si grosimea buretelui?

      Comentariu


      • #4
        158 x 150 sunt toate fetele (puse pe lemn Butterfly Primorac Off- japonez). Culoarea neagra, 2.0.

        - - - Actualizat - - -

        Pentru cateva zile voi fi in București, respectiv pe drumul Suceava-București si inapoi. Daca cineva este interesat de anumite fete, le pot lua cu mine.

        Comentariu


        • #5
          Astazi este ultima zi in care sunt in București. Dupa masa voi fi pe traseul spre Suceava (Focșani, Buzău, Bacău, Roman, Adjud, Ramnicu Sarat, Fălticeni etc). Daca cineva vrea sa vada vreo fata, trimiteti un sms. In jurul orei 16.30 voi fi la sala din Sema Parc (Top Tenis Arena).

          Comentariu


          • #6
            Fata taiata Rzka 7 soft rosie s-a vandut. Mai este cea neagra si perechea netaiate.

            Comentariu


            • #7
              Oferta actualizata in prima postare!

              Comentariu


              • #8
                Am si eu o intrebare... In pretul paletelor dvs intra si pomul de craciun (cu instalatii, globuri, beteala si saloane)? Mie imi dau mai scumpe cu 1-200 lei fata de orice magazin... scz dar nu ma puteam abtine ) ...Sarbatori fericite si spor la vanzare
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • #9
                  Preturile sunt negociabile si includ transport prin curier (in afara de Primorac Off- care este varianta japoneza, nu se gaseste la noi si care este mai scumpa afara, in caz ca ati comparat cu pretul de la Primorac off- care se gaseste la noi. Diferenta este insa foarte mare. Am incercat sa o iau din Europa si dura 6 luni, asa ca am comandat-o din SUA, cu livrare acolo si cineva mi-a trimis-o. Fetele sunt luate cu factura dela Butterfly: 520 + 280 lemnul= 800 Pretul este mai mult decat ok pentru cineva care vrea setupul asta, cine nu, exista multe alte oferte in alta parte). La celelalte, vi se pare ca ar fi preturi mari, dar daca refaceti calculele, o sa vedeti ca sunt preturi bune.

                  Varianta cu Andro:

                  Andro Super Core Cell Off- cu fata Tibhar Nimbus Soft si Joola Energy Extra

                  Fetele sunt la noi 140 + 130=270, ar ramane lemnul in 60 ron. Ori lemnul valoreaza cel putin 150 ron, caz in care fetele sunt calculate la aprox 65 ron bucata, ca ma mai costa curierul etc.

                  - - - Actualizat - - -

                  Preturi actualizare in primul post!
                  Ultima editare de husarul; 21.dec.2014, 09:22.

                  Comentariu


                  • #10
                    Oferta actualizata in prima postare!

                    Comentariu


                    • #11
                      Doua palete s-au vandut, au mai ramas doua! Oferta actualizata in primul post.

                      - - - Actualizat - - -

                      Adaugat inca o paleta in prima postare si preturile reduse si mai mult.

                      - - - Actualizat - - -

                      Au mai ramas doar doua palete din 5, toate fetele s-au vandut.

                      - - - Actualizat - - -

                      Au mai ramas doar doua palete din 5, toate fetele s-au vandut.

                      Comentariu


                      • #12
                        valabil

                        Anunt valabil pentru fetele Tenergy si Xiom/ lemn Primorac off- Japan si Nittaku Violin.

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna ziua
                          Primorac este fl.?dacă se vinde separat și pret?
                          Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Da, pot sa va dau lemnul separat, dar costa 300 lei si vi-l trimit gratuit prin curier. Manerul este FL, dupa cum se vede si din poza. Atat m-a costat pe mine in SUA. Este varianta Japoneza. Cred ca este mai avantajos sa fie luat ca paleta intreg, am pus pe el doua fete noi Tenergy (05 si 64 fx), pe care am dat 522 ron (de la Butterfly Romania). Dupa cum vedeti, paleta am pus-o la 650 ron, ceea ce inseamna ca ar iesi un pret de 175 ron pe fata noua Tenergy.

                            Comentariu


                            • #15
                              250ron cu ramburs și transportul plătesc eu?
                              Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #16
                                Ar veni 280 ron, pentru ca transportul si rambursul costa 30 ron. Totusi prefer sa trimit eu pentru ca daca nu ridicati este mai avantajos pentru mine decat daca trimit cu ramburs si plata la dvs si nu ridicati. Deci, e ok cu 280 ron si platesc eu transportul. Altfel nu trimit si nici mai jos nu las.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Update de pret in primul post.

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Adaugat imagini cu Violin-ul si cu fetele Tenergy dezlipite.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    A ajuns primorac-ul la Oradea. Totul este ok.
                                    Recomand.
                                    Stima
                                    Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Multumesc (at)tmroradea

                                      Update pentru postare: Deocamdata nu mai am nimic de vanzare!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Vand Tenergy 25, cumparata de cateva zile, taiata si probata doar, 157x150. Pret 190 ron
                                        Vand Tenergy 05, cumparata de cateva zile, taiata si probata doar, 158x150. Pret 190 ron

                                        Ambele fete au fost achizitionate de la Butterfly cu factura si dau dovada platii.

                                        tel 0741272O94
                                        transport inclus

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Grosimea si culoarea fetelor?
                                          Schimbul este o optiune?
                                          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Multumesc de atentionare (at)adishorul si de intrebare. Uitasem sa specific grosimile. Tenergy 25 are grosime 1.9, cel 05 de 2.1. As schimba cu Vega Pro noua, grosime 2.0, dar cred ca e putin probabil sa gasesc pe cineva care sa aiba sau cu alte fete Tenergy dar noi, sunt foarte obsedat de cum arata paleta si vreau neaparat sa tai eu fetele cand le pun, sa fiu sigur ca paleta va arata intr-un mod absolut perfect . Insa orice propunere de schimb este binevenita sa o pot evalua.

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Update cu inca 2 fete si lemn Timo Boll ZLF, Tenergy 05 s-a vandut.

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Anuntul actual in prima postare.

                                            - - - Actualizat - - -



                                            - - - Actualizat - - -

                                            Tenergy 64 fx s-a dat, mai raman Tenergy 80 si Tenergy 25, precum si lemnul Timo Boll ZLF. Lemnul si fetele, impreuna, le dau cu 750 ron!!!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Preturi reduse in primul post.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Valabil.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  cate grame are ZLF-ul ?

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X