Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne vechi si fete noi BUTTERFLY !!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne vechi si fete noi BUTTERFLY !!

    Din nu stiu ce motiv psihic, se scot la vanzare urmatoarele :

    - lemn Butterfly CRESAIL, fluture negru, fara serie, 100 gr, cumparat de la dl Gelu Popescu ( tenismasa.ro )...pret 10 mil.
    - lemn Butterfly TIMO BOLL SPIRIT, fluture negru, fara serie, 85 gr, cumparat de la userul Johnny Erasure...pret 6 mil.
    - lemn Butterfly KUMPURU, fluture negru, cu serie, 86 gr, obtinut in urma unui schimb cu userul Criss...pret 4 mil.
    Lemnele arata de la nou la foarte bine, au maner flared, au un simt aparte si am mentionat de unde au fost achizitionate ca sa se poata obtine detalii suplimentare direct de la sursa.

    - fata Butterfly Tenergy 05 neagra 149 x 154 8,5/10
    - fata Butterfly Tenergy 80fx rosie 149 x 155 8,5/10
    - fata Butterfly Tenergy 05fx neagra 150 x 155 8,5/10
    - fata Butterfly Tenergy 05fx rosie 150 x 151 8,5/10
    Toate fetele au 2,1 grosime si au acelasi pret ( indiferent de alegere )...125 ron. Nu mentionez de la ce user le-am luat ( sa nu fie asaltat inutil de cereri ). Multumesc pentru intelegere.

    Fotografii nu trimit decat persoanelor interesate prin posta privata. Am observat o tendinta rautacioasa la unii useri de a comenta pe marginea pozelor postate in anunturi si pentru a nu polua inutil forumul, prefer varianta mea. Preturile nu sunt negociabile decat daca se cumpara cantitativ ( mai multe articole din cele postate mai sus ). Multumesc.

    UPDATE POST : deocamdata sunt retrase de la vanzare insa daca se initiaza discutii despre cumparare, raspund cu placere.
    Ultima editare de danmihai; 09.dec.2014, 21:56.
    TRUST NO ONE !
Who has read this thread:
Procesare...
X