Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar paleta /fete / lemn SH buget 300 lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar paleta /fete / lemn SH buget 300 lei

    Salutare ! Doresc o paleta SH ,sau macar 2 fete care merg pe lemnul meu, buget 300 lei. Preferabil oferte din București si sa o pot proba. Acum joc cu lemn Donic Waldner Allplay, o fata donic slice si una donic liga, imi place sa joc cu mult efect dar si sa atac. Vreau putin mai multa viteza dar si control mare.Doresc fete cu urmatoarele caracteristici : viteza 6 sau 7 , control 10 spin 10. Astept oferte !
    Ultima editare de petre1981; 21.dec.2014, 15:43. Motiv: hotarat sa cumpar sh

  • #2
    Salut, te intereseaza o paleta formata din lemn Killerspin Daimond TX fara atingeri sau alte defecte ( ca nou ) cu fata neagra TSP Ventus Spin 2.0 mm si fata rosie TSP Ventus Spin max , fetele sunt in stare foarte buna . cu respect Cristi
    BH:TSP Ventus Spin max
    LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
    FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Buna seara

      Daca tot veniti maine la IDM,magazinul nostru este la 5 min,in curte la Sema Parc.Acolo veti primi paleta la recomandarile noastre.Ne putem incadra in bugetul dvs.
      Multumesc
      0728747067
      www.tenismasa.ro

      Comentariu


      • #4
        Astept oferte

        - - - Actualizat - - -

        Ce caracteristici au ?

        Comentariu


        • #5
          Buna Petre,
          Iti recomand user-ul DDMIT, un tip super serios care are diferite fete, toate patrate, la preturi super (unele la aproape jumatate din cele ale magazinelor de profil).
          Am cumparat de mai multe ori de la el si il recomand cu mult respect.
          Uite link:
          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ighlight=ddmit

          CRACIUN FERICIT!

          Comentariu


          • #6
            Merci , i-am lasat acum un mesaj. SARBATORI FERICITE !

            Comentariu


            • #7
              Userul Catalin mazy vinde un michael maze bty.cu vega pro negru si andro hexer roșu, super oferta, in jur de 300 ron
              Butterfly Timo Boll ZLC
              Tibhar 5Q+
              sex, money, table tennis!

              Comentariu


              • #8
                va ofer eu un lemn andro blax st cu cu un xiom omega Iv asia de 2.0 (patrat) si un x plode rosu folosit la-250 de lei
                0747116316
                Ultima editare de Tischtennis; 29.dec.2014, 16:35.

                Comentariu


                • #9
                  poti sa alegi din cele trei palete ,banuiesc ca pozele sunt destul de clare.

                  sper sa nu te incurce pre tare nr. lor preturi in ordine 200;250;200(noua)si 160 lei banii in cont .cele bune!
                  LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                  Comentariu


                  • #10
                    Am o paleta fm din lemn levi off+ cu tenergy 05 si tibhar vari spin pret 200 de lei

                    Comentariu


                    • #11
                      Inca astept oferte, maine (05.01.2015) merg la Top Arena sa probez o plaleta , deci cine are paleta de vanzare si e disponibil maine il rog sa lase mesaj si sa specifice intervalul orar cand poate sa vina

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Tischtennis Vezi post
                        va ofer eu un lemn andro blax st cu cu un xiom omega Iv asia de 2.0 (patrat) si un x plode rosu folosit la-250 de lei
                        0747116316
                        Retrag fetele puse mai sus si va ofer doua tenergy 05 de 2.1 impecabile la 110 lei + lemnul andro blax st off la 90 lei= 200 paleta completa fara transport

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X