tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 41 din 42 PrimulPrimul ... 3139404142 UltimulUltimul
Rezultate 601 la 615 din 618

Subiect: ORADEA: În fiecare Vineri - Turneu "Foresta" King Pong

  1. #601
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri FORESTA#235 - on 2019. 08. 16. at 23:04:17

    1. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
    2. Parus Lilian, Oradea, 638 - 40,5 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 12 - 38,77 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
    5. Bondar Octavian, Oradea, 944 - 33,4 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
    7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 966 - 31,55 - O
    8. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
    10. Maxim Alexandru, Oradea, 1079 - 17,65 - A
    11. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
    12. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
    13. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
    14. Toma Cristian, Oradea, 2732 - 15,1 - A
    15. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
    16. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
    17. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
    18. Roatis Gheorghe, Oradea, 1347 - 12,3 - A
    19. Ratiu Adrian, Oradea, 1361 - 9,6 - I
    20. Presecan Doru, Oradea, 1338 - 9,05 - I
    21. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
    22. Dinescu Dan, Oradea, 1564 - 6,6 - I
    23. Seica Gheorghe, Oradea, 1351 - 6,35 - I
    24. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
    25. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
    26. Antal Cornel, Oradea, 1450 - 0 - A
    27. Horvath Tibor, Oradea, 2832 - 0 - E
    28. Horvath Csaba, Oradea, 5003 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#235

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    1-2
    3
    4
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    5 SAS TIBOR ORADEA
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    3
    3
    6 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    7 HORVATH CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    5
    2
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    4
    5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 HORVATH TIBOR ORADEA
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    6
    1
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    6 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 TOMA CRISTIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4

    Grupe superioare FORESTA#235

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 HORVATH TIBOR ORADEA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 TOMA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2

    Eliminatorii FORESTA#235
    1. Horvath Tibor
    -------------------- Horvath Tibor 3-1
    8. Jurje Alex Doru
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    4. Parus Lilian
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
    3. Vaida Sorin
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    6. Gergely Anton
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
    7. Catuneanu George
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    2. Savu Cristian

    Finala mica - FORESTA#235

    Horvath Tibor
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    Gergely Anton

    Clasament FORESTA#235

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Balogh Attila - Oradea
    3 -- 4
    Gergely Anton - Oradea
    Horvath Tibor - Oradea
    5 -- 8
    Catuneanu George - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Codau Vlad - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Toma Cristian - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    17 -- 18 3v gr.inf.
    Bondar Octavian - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    19 -- 21 2v gr.inf.
    Sabadas Dinu - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Horvath Csaba - Oradea

    FINALA LIVE:


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 17.08.2019 la 00:50.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. #602
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#236 - on 2019. 08. 23. at 22:06:42

    1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 12 - 38,77 - E
    4. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
    5. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
    7. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
    8. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
    9. Szalay Liviu, Oradea, 85 - 29,52 - O
    10. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
    11. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25,22 - OW
    12. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24,73 - OW
    13. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
    14. Halasz Peter, Oradea, 581 - 19,6 - A
    15. Varkonyi Amalia, Oradea, 1340 - 17 - AF
    16. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
    17. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
    18. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
    19. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
    20. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
    21. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
    22. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
    23. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
    24. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
    25. Rus Nicolae, Oradea, 1335 - 6,4 - I
    26. Vlaicu Daniel, Marghita, 2994 - 5,7 - I
    27. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
    28. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
    29. Andre Andrea, Oradea, 1760 - 0 - F
    30. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
    31. Cazan Catalin, Oradea, 5001 - 0
    32. Torje Sorin, Oradea, 5004 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#236

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    2
    4 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    2
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 RUS NICOLAE ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    6 CAZAN CATALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    5 TORJE SORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    4
    5 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    6 VLAICU DANIEL MARGHITA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0

    Grupe superioare FORESTA#236

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 LUP SILVIU ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii FORESTA#236
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    9. Simu Marius
    -------------------- Simu Marius 3-0
    8. Szalay Liviu
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-2
    12. Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
    13. Merai Janos
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    4. Savu Cristian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

    3. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    14. Tailbot Francois
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
    11. Halasz Peter
    -------------------- Halasz Peter 3-2
    6. Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
    7. Sabadas Dinu
    -------------------- Lup Silviu 3-2
    10. Lup Silviu
    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
    15. Sabau Liviu
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    2. Tic Ioan


    Finala mica - FORESTA#236

    Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-2
    Balogh Attila

    Clasament FORESTA#236

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tic Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    5 -- 8
    Simu Marius - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    9 -- 16
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Andre Andrea - Oradea
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Onofrei Dan - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    27 -- 32 0v gr.inf.
    Guias Cristian - Oradea
    Vlaicu Daniel - Marghita
    Boitos Rodica - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Cazan Catalin - Oradea
    Torje Sorin - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 24.08.2019 la 00:22.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  3. #603
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#237 - on 2019. 08. 30. at 21:43:17

    1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
    3. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
    5. Bondar Octavian, Oradea, 944 - 33,4 - E
    6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 966 - 31,55 - O
    7. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
    8. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
    9. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
    10. Totos Ludovic, Marghita, 889 - 28,05 - O
    11. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24,73 - OW
    12. Cavasdan Doru, Oradea, 974 - 23,5 - O
    13. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
    14. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
    15. Costea Constantin, Oradea, 1200 - 16,25 - A
    16. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
    17. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
    18. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
    19. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
    20. Presecan Doru, Oradea, 1338 - 9,05 - I
    21. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
    22. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
    23. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
    24. Tutos Csaba, Oradea, 2368 - 0 - I
    25. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
    26. Horvath Tibor, Oradea, 2832 - 0 - E
    27. Blaga Mircea, Oradea, 2865 - 0
    28. Varadi Mark, Oradea, 5005 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#237

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    0-2
    4
    3
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    1-2
    0-2
    3
    4
    5 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    1
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1
    7 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    1-2
    2-0
    3
    4
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    5 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    3
    6 VARADI MARK ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    7 BLAGA MIRCEA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    4
    3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    4 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    7 HORVATH TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    6
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    4 CAVASDAN DORU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 TUTOS CSABA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    1-2
    2
    6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    7 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2

    Grupe superioare FORESTA#237

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3 HORVATH TIBOR ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    2
    2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    4 CODAU VLAD ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1

    Eliminatorii FORESTA#237
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    8. Sabadas Dinu
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    5. Merai Janos
    -------------------- Codau Vlad 3-1
    4. Codau Vlad
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    3. Balogh Attila
    -------------------- Horvath Tibor 3-1
    6. Horvath Tibor
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    7. Tailbot Francois
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    2. Jurje Alex Doru

    Finala mica - FORESTA#237

    Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    Horvath Tibor

    Clasament FORESTA#237

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    3 -- 4
    Codau Vlad - Oradea
    Horvath Tibor - Oradea
    5 -- 8
    Sabadas Dinu - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    9 -- 2v gr.sup.
    Tic Ioan - Oradea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Totos Ludovic - Marghita
    Curpas Ioan - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Cavasdan Doru - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    17 -- 22 2v gr.inf.
    Bondar Octavian - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Tutos Csaba - Oradea
    Varadi Mark - Oradea
    23 -- 25 1v gr.inf.
    Pop Gabriel - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    26 -- 28 0v gr.inf.
    Sabau Liviu - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Blaga Mircea - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 31.08.2019 la 00:28.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. #604
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#238 - on 2019. 09. 06. at 20:56:08

    1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
    3. Craciun Calin, Oradea, 221 - 37,98 - E
    4. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
    5. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
    6. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
    7. Cotca Dacian, Oradea, 457 - 30,08 - O
    8. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
    9. Szalay Liviu, Oradea, 85 - 29,52 - O
    10. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
    11. Fabian Wilhelm, Oradea, 869 - 25,65 - OW
    12. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25,22 - OW
    13. Kornya Tamas, Salonta, 1795 - 23,7 - O
    14. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
    15. Cavasdan Doru, Oradea, 974 - 23,5 - O
    16. Tanc Florin, Oradea, 328 - 22,76 - O
    17. Kornya Adam, Salonta, 2001 - 18 - A
    18. Maxim Alexandru, Oradea, 1079 - 17,65 - A
    19. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
    20. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
    21. Costea Constantin, Oradea, 1200 - 16,25 - A
    22. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
    23. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
    24. Papp Attila, Salonta, 2136 - 14,1 - A
    25. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
    26. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
    27. Roatis Gheorghe, Oradea, 1347 - 12,3 - A
    28. Darie Gabriel, Comanesti, 608 - 11,24 - A
    29. Presecan Doru, Oradea, 1338 - 9,05 - I
    30. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
    31. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
    32. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
    33. Moldovan Andrei, Oradea, 1536 - 6 - I
    34. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
    35. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
    36. Antal Cornel, Oradea, 1450 - 0 - A
    37. Andre Andrea, Oradea, 1760 - 0 - F
    38. Tutos Csaba, Oradea, 2368 - 0 - I
    39. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
    40. Varadi Mark, Oradea, 5005 - 0
    41. Gal Tiberiu, Oradea, 5006 - 0
    42. Popa Bogdan, Oradea, 5007 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#238

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CAVASDAN DORU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    3
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    4 VARADI MARK ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    5 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    2
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 FABIAN WILHELM ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    0-2
    2
    4
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2
    2
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 PAPP ATTILA SALONTA
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-1
    3
    3
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    4 KORNYA TAMAS SALONTA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    5 GAL TIBERIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    1
    4
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2
    3
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 KORNYA ADAM SALONTA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    4
    5 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    0-2
    2
    3
    6 DARIE GABRIEL COMANESTI
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 TUTOS CSABA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 POPA BOGDAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6

    Grupe superioare FORESTA#238

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 VARADI MARK ORADEA
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 PAPP ATTILA SALONTA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 KORNYA TAMAS SALONTA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 KORNYA ADAM SALONTA
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 ONOFREI DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 TUTOS CSABA ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 SABAU LIVIU ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIMU MARIUS ORADEA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#238
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Sas Tibor
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
    9. Sabau Liviu
    -------------------- Merai Janos 3-0
    8. Merai Janos
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    5. Cotca Dacian
    -------------------- Tailbot Francois 3-2
    12. Tailbot Francois
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
    13. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-2
    4. Vaida Sorin

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

    3. Costea Constantin
    -------------------- Simu Marius 3-1
    14. Simu Marius
    ---------------------------------------- Kornya Tamas 3-2
    11. Kornya Tamas
    -------------------- Kornya Tamas 3-1
    6. Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
    7. Szalay Liviu
    -------------------- Szalay Liviu 3-0
    10. Kornya Adam
    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
    15. Tanc Florin
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    2. Tic Ioan


    Finala mica - FORESTA#238

    Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    Kornya Tamas

    Clasament FORESTA#238

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tic Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Kornya Tamas - Salonta
    5 -- 8
    Merai Janos - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    9 -- 16
    Sas Tibor - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Kornya Adam - Salonta
    Vaida Sorin - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    17 -- 3v gr.sup.
    Codau Vlad - Oradea
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Tutos Csaba - Oradea
    Varadi Mark - Oradea
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Papp Attila - Salonta
    33 -- 2v gr.inf.
    Pop Gabriel - Oradea
    34 -- 36 1v gr.inf.
    Maxim Alexandru - Oradea
    Darie Gabriel - Comanesti
    Presecan Doru - Oradea
    37 -- 42 0v gr.inf.
    Guias Cristian - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Andre Andrea - Oradea
    Gal Tiberiu - Oradea
    Popa Bogdan - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 07.09.2019 la 01:10.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  5. #605
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri FORESTA#239 I+A - on 2019. 09. 13. at 23:39:18

    1. Maxim Alexandru, Oradea, 966 - 17,65 - A
    2. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
    3. Onofrei Dan, Oradea, 1924 - 16 - AW
    4. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
    5. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
    6. Presecan Doru, Oradea, 1335 - 9,05 - I
    7. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
    8. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
    9. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
    10. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
    11. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
    12. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
    13. Andre Andrea, Oradea, 1769 - 0 - F
    14. Tutos Csaba, Oradea, 2334 - 0 - I
    15. Gal Tiberiu, Oradea, 5001 - 0
    16. Popa Bogdan, Oradea, 5002 - 0
    17. Parus Stefan, Oradea, 5003 - 0

    Inscrieri FORESTA#239 O+E - on 2019. 09. 13. at 23:39:28

    1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
    3. Parus Lilian, Oradea, 757 - 40,5 - E
    4. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
    5. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
    6. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
    7. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
    8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
    9. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
    10. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
    11. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
    12. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
    13. Totos Ludovic, Marghita, 892 - 28,05 - O
    14. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27,57 - OW
    15. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
    16. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
    17. Cavasdan Doru, Oradea, 968 - 23,5 - O
    18. Tanc Florin, Oradea, 334 - 22,76 - O
    19. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
    20. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
    21. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
    22. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
    23. Prundaru Horia, Arad, 4117 - 0 - E
    24. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0
    25. Vonhaz Julia, Oradea, 5002 - 0
    26. Vonhaz Stefan, Oradea, 5003 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#239 I+A

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 PRESECAN DORU ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    3 KOVACS LEVENTE ORADEA
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VARKONYI AMALIA ORADEA
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 RATIU ADRIAN ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 GAL TIBERIU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    6 PARUS STEFAN ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ONOFREI DAN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    2 POP GABRIEL ORADEA
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    3
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    2
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5 TUTOS CSABA ORADEA
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 POPA BOGDAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Grupe inferioare FORESTA#239 O+E

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    6
    1
    3 CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    4
    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6 VARADI MARK ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    3
    7 VONHAZ JULIA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    5
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    4
    3 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    3
    4 LUP SILVIU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    5 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 PRUNDARU HORIA ARAD
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    7 VONHAZ STEFAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4 NAGY IOSIF ARAD
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    5 HALASZ PETER ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    6 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    3
    5 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0

    Grupe superioare FORESTA#239 I+A

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIMU MARIUS ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 POP GABRIEL ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ANTAL CORNEL ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 ONOFREI DAN ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TUTOS CSABA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 GAL TIBERIU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    2 VARKONYI AMALIA ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 ANDRE ANDREA ORADEA
    3-0
    1-3
    1
    2
    4

    Grupe superioare FORESTA#239 O+E

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 NAGY IOSIF ARAD
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    4 SZALAY LIVIU ORADEA
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PRUNDARU HORIA ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CODAU VLAD ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 VARADI MARK ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 14.09.2019 la 00:41.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. #606
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006


    Clasament FORESTA#239 I+A

    1. Simu Marius - Oradea
    2. Andre Andrea - Oradea
    3 -- 4
    Pop Gabriel - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    5 -- 8
    Onofrei Dan - Oradea
    Tutos Csaba - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Kovacs Levente - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Gal Tiberiu - Oradea
    13 -- 2v gr.inf.
    Ratiu Adrian - Oradea
    14 -- 1v gr.inf.
    Moldovan Andrei - Oradea
    15 -- 17 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Popa Bogdan - Oradea
    Parus Stefan - Oradea



    Clasament FORESTA#239 O+E

    1. Prundaru Horia - Arad
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    5 -- 8
    Szalay Liviu - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Parus Lilian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Nagy Iosif - Arad
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Totos Ludovic - Marghita
    Sas Tibor - Oradea
    Varadi Mark - Oradea
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Lup Silviu - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    19 -- 23 1v gr.inf.
    Merai Janos - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    24 -- 26 0v gr.inf.
    Costea Constantin - Oradea
    Vonhaz Julia - Oradea
    Vonhaz Stefan - Oradea
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 15.09.2019 la 13:09.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  7. #607
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri FORESTA#240 - on 2019. 09. 19. at 21:31:49

    1. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
    3. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
    5. Bondar Octavian, Oradea, 865 - 33,4 - E
    6. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 33,15 - E
    7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
    8. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
    10. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
    11. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
    12. Cavasdan Doru, Oradea, 968 - 23,5 - O
    13. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
    14. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
    15. Cheregi Nelu, Oradea, 993 - 16,65 - A
    16. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
    17. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
    18. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
    19. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
    20. Roatis Gheorghe, Oradea, 1344 - 12,3 - A
    21. Maghiar Alin, Oradea, 1434 - 10,5 - A
    22. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
    23. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
    24. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
    25. Dinescu Dan, Oradea, 1588 - 6,6 - I
    26. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6,4 - I
    27. Seica Gheorghe, Oradea, 1390 - 6,35 - I
    28. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
    29. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
    30. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
    31. Andre Andrea, Oradea, 1769 - 0 - F
    32. Pop Florin, Oradea, 2743 - 0
    33. Cazan Catalin, Oradea, 5004 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#240

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    5 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    5 MAGHIAR ALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 CAZAN CATALIN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 POP GABRIEL ORADEA
    2-0
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 RUS NICOLAE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Grupe superioare FORESTA#240

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CAVASDAN DORU ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 HALASZ PETER ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii FORESTA#240
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Pop Gabriel
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Sabadas Dinu
    -------------------- Sabadas Dinu 3-1
    8. Birtalan Laszlo
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    5. Grigore Alexandru
    -------------------- Grigore Alexandru 3-1
    12. Merai Janos
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
    13. Codau Vlad
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    4. Savu Cristian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    14. Costea Constantin
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    11. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    6. Bondar Octavian
    ------------------------------------------------------------ Jurje Alex Doru 3-0
    7. Halasz Peter
    -------------------- Sabau Liviu 3-1
    10. Sabau Liviu
    ---------------------------------------- Sabau Liviu 3-2
    15. Simu Marius
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    2. Tic Ioan


    Finala mica - FORESTA#240

    Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    Sabau Liviu

    Clasament FORESTA#240

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Sabadas Dinu - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Grigore Alexandru - Campina
    Tic Ioan - Oradea
    9 -- 16
    Pop Gabriel - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Cavasdan Doru - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Kovacs Levente - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Cazan Catalin - Oradea
    28 -- 33 0v gr.inf.
    Maghiar Alin - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Andre Andrea - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 20.09.2019 la 00:38.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. Îmi place gabi.pop le-a plăcut acest mesaj
  9. #608
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Clasament sezon #5 by KING PONG

    Dupa Etapa #37 (#237) - 30.08.2019

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:118/289


    #Sezon 5 AUG Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 SEPT #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 5
    Patricipari Sez5 max 37
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    0
    1
    1
    Gergely Anton
    1027
    32
    19/7/2
    2
    0
    2
    6
    Tic Ioan
    835
    34
    1/4/11
    3
    0
    3
    2
    Balogh Attila
    760
    32
    2/1/8
    4
    0
    4
    3
    Savu Cristian
    686
    22
    8/7/3
    5
    0
    5
    8
    Tailbot Francois
    583
    28
    1/5/1
    6
    0
    6
    4
    Vaida Sorin
    544
    35
    0/1/2
    7
    0
    7
    5
    Parus Lilian
    484
    19
    3/5/2
    8
    0
    8
    9
    Cotca Dacian
    420
    24
    0/2/0
    10
    1
    9
    12
    Codau Vlad
    388
    24
    0/0/0
    9
    -1
    10
    18
    Sabadas Dinu
    372
    36
    1/1/2
    12
    1
    11
    21
    Simu Marius
    292
    28
    0/0/0
    11
    -1
    12
    20
    Szalay Liviu
    289
    24
    0/0/0
    14
    1
    13
    33
    Halasz Peter
    285
    29
    0/0/0
    13
    -1
    14
    10
    Birtalan Laszlo
    268
    28
    0/0/1
    17
    2
    15
    11
    Tanc Florin
    235
    18
    0/1/1
    15
    -1
    16
    19
    Antal Cornel
    233
    26
    0/0/1
    22
    5
    17
    13
    Jurje Alex
    227
    12
    0/0/1
    16
    -2
    18
    35
    Costea Constantin
    226
    30
    1/1/0
    18
    -1
    19
    36
    Lup Silviu
    205
    22
    0/1/1
    23
    3
    20
    23
    Merai Janos
    193
    25
    0/2/0
    21
    0
    21
    17
    Curpas Ioan
    191
    24
    0/0/0
    19
    -3
    22
    7
    Tascianu Cristi
    189
    11
    1/0/0
    20
    -3
    23
    32
    Bondar Octavian
    185
    17
    0/0/0
    25
    1
    24
    46
    Sabau Liviu
    172
    30
    0/1/0
    26
    1
    25
    26
    Culda Andrei
    172
    32
    0/0/0
    28
    2
    26
    34
    Catuneanu George
    168
    33
    0/0/0
    24
    -3
    27
    44
    Cavasdan Doru
    165
    21
    0/0/0
    29
    1
    28
    41
    Pop Gabriel
    156
    34
    0/0/1
    27
    -2
    29
    16
    Craciun Calin
    151
    11
    0/0/2
    30
    0
    30
    28
    Cheregi Nelu
    148
    32
    1/0/0
    31
    0
    31
    45
    Maxim Alexandru
    134
    21
    1/0/0
    32
    0
    32
    27
    Sas Tibor
    125
    22
    0/0/0
    35
    2
    33
    55
    Ratiu Adrian
    103
    25
    0/0/0
    33
    -1
    34
    14
    Popa Octavian
    97
    8
    0/0/0
    34
    -1
    35
    54
    Tütös Csaba
    94
    16
    0/1/0
    36
    0
    36
    57
    Sabau Catalin
    72
    10
    0/0/0
    37
    0
    37
    63
    Roatis Gheorghe
    70
    16
    0/0/0
    38
    0
    38
    69
    Guias Cristian
    68
    35
    0/0/0
    73
    34
    39
    38
    Horvath Tibor
    58
    3
    0/0/0
    40
    0
    40
    50
    Presecan Doru
    58
    25
    0/0/0
    41
    0
    41
    61
    Moldovan Andrei
    57
    28
    0/0/0
    39
    -3
    42
    79
    Kornya Tamas
    55
    5
    0/0/0
    46
    3
    43
    76
    Cioflan Nelutu
    54
    8
    0/0/0
    42
    -2
    44
    24
    Kalman Suha
    53
    5
    0/0/0
    50
    5
    45
    72
    André Andrea
    53
    14
    0/0/0
    43
    -3
    46
    56
    Seica Gheorghe
    53
    29
    0/0/0
    45
    -2
    47
    67
    Varadi Mark
    48
    6
    0/0/0
    44
    -4
    48
    80
    Maghiar Alin
    47
    25
    0/0/0
    47
    -2
    49
    66
    Boitos Rodica
    47
    28
    0/0/0
    48
    -2
    50
    22
    Birtalan Robert
    46
    4
    0/0/0
    61
    10
    51
    90
    Kovacs Levente
    41
    14
    0/0/0
    53
    1
    52
    37
    Varkonyi Amalia
    41
    15
    1/0/0
    49
    -4
    53
    91
    Lahtinen Jorma
    38
    1
    0/0/0
    56
    2
    54
    59
    Pop Florin
    37
    21
    0/0/0
    51
    -4
    55
    60
    Pop Alexandru
    36
    7
    0/0/0
    52
    -4
    56
    25
    Fabian Wilhelm
    36
    10
    0/0/0
    58
    1
    57
    70
    Dinescu Dan
    34
    23
    0/0/1
    54
    -4
    58
    97
    Zifcsak Ludovik
    33
    2
    0/0/0
    55
    -4
    59
    58
    Kadar Jozsef
    33
    4
    0/1/0
    60
    0
    60
    64
    Totos Ludovic
    32
    6
    0/0/1
    57
    -4
    61
    83
    Palfy Zsolt
    32
    8
    0/0/0
    59
    -3
    62
    15
    Mandru Bogdan
    29
    1
    0/0/0
    63
    0
    63
    75
    Rus Nicolae
    20
    9
    0/0/0
    62
    -2
    64
    62
    Cotrau Calin
    19
    6
    1/0/0
    80
    15
    65
    42
    Onofrei Dan
    17
    7
    0/0/0
    67
    1
    66
    29
    Barlea Radu
    16
    5
    0/0/0
    64
    -3
    67
    110
    Blaga Mircea
    16
    7
    0/0/0
    65
    -3
    68
    119
    Papp Attila
    13
    5
    0/0/0
    66
    -3
    69
    47
    Tana Marius
    13
    9
    0/0/0
    71
    1
    70
    120
    Pop Gheorghe
    12
    4
    0/0/0
    68
    -3
    71
    30
    Bondar Leontin
    11
    3
    0/0/0
    69
    -3
    72
    126
    Kornya Adam
    11
    5
    0/0/0
    72
    -1
    73
    128
    De Long
    11
    7
    0/0/0
    70
    -4
    74
    85
    Cevei Petre
    10
    3
    0/0/0
    81
    6
    75
    53
    Toma Cristian
    9
    2
    0/0/0
    74
    -2
    76
    68
    Dan Daniel
    8
    2
    0/0/0
    75
    -2
    77
    92
    Vurst Laszlo
    7
    2
    0/0/0
    76
    -2
    78
    141
    Csőrsz Zoltan
    6
    1
    0/0/0
    78
    -1
    79
    103
    Torje Sorin
    6
    2
    0/0/0
    77
    -3
    80
    78
    Pop George
    6
    5
    0/0/0
    83
    2
    81
    135
    Cazan Catalin
    6
    6
    0/0/0
    78
    -4
    82
    146
    Marc Ioan
    5
    1
    0/0/0
    79
    -4
    83
    134
    Torje Alin
    5
    2
    0/0/0
    81
    -3
    84
    150
    Moka Iuliu
    4
    1
    0/0/0
    81
    -3
    84
    150
    Nicu Andras
    4
    1
    0/0/0
    82
    -3
    85
    149
    Barna Ciprian
    4
    3
    0/0/0
    84
    -2
    86
    154
    Erdelyi Mark
    3
    1
    0/0/0
    85
    -2
    87
    155
    Vlaicu Daniel
    3
    2
    0/0/0
    85
    -3
    88
    88
    Cotca Rares
    2
    1
    0/0/0
    85
    -3
    88
    89
    Micle Dan
    2
    1
    0/0/0
    85
    -3
    88
    157
    Dobrai Balazs
    2
    1
    0/0/0
    85
    -3
    88
    157
    Salagean Sergiu
    2
    1
    0/0/0
    85
    -3
    88
    157
    Szel Akos
    2
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    65
    Vaida Octav
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    77
    Ilies Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    96
    Cotca Diana
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    100
    Szilagyi Zsolt
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    108
    Imre Flaviu
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    122
    Troie Calin
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    155
    Cotrau Andrei
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    155
    Varadi Geza
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    158
    Macavei Sergiu
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    158
    Nechita Victor
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Balazshazi Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    86
    15
    71
    159
    Ilea Calin
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Ionescu Laura
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Matyi Laszlo
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Mirze Sergiu
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Monem Samar
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Pantea Ovidiu
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Puscas Ciprian
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Roponcea Gabriel
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Shakey Gumaa
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Szekeres Laszlo
    1
    1
    0/0/0
    86
    -3
    89
    159
    Terme Lucian
    1
    1
    0/0/0
    NEW
    89
    159
    Barabancea Lili
    1
    1
    //
    NEW
    89
    159
    Gurgu Ieremia
    1
    1
    //
    NEW
    89
    159
    Horvath Csaba
    1
    1
    //
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  10. #609
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri FORESTA#241 - on 2019. 09. 27. at 21:49:38

    1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
    3. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
    5. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
    6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
    7. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
    8. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
    9. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
    10. Totos Ludovic, Marghita, 892 - 28,05 - O
    11. Fabian Wilhelm, Oradea, 961 - 26,5 - OW
    12. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25,09 - OW
    13. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
    14. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
    15. Maxim Alexandru, Oradea, 966 - 17,65 - A
    16. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
    17. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
    18. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
    19. Onofrei Dan, Oradea, 1924 - 16 - AW
    20. Pop Gheorghe, Marghita, 1946 - 14,8 - A
    21. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
    22. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
    23. Boros Mihaly, Crasna, 1441 - 13 - A
    24. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
    25. Dimeny Alex, Crasna, 1635 - 10,5 - A
    26. Barabancea Lili, Iasi, 662 - 9,83 - IF
    27. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
    28. Presecan Doru, Oradea, 1335 - 9,05 - I
    29. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
    30. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
    31. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
    32. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6,4 - I
    33. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
    34. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
    35. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
    36. Seres Szaby, Crasna, 1535 - 0
    37. Kiss Attila, Crasna, 2525 - 0
    38. Pop Florin, Oradea, 2743 - 0
    39. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0
    40. Olar Olimpiu, Oradea, 5005 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#241

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    6 DIMENY ALEX CRASNA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    4
    7 BARABANCEA LILI IASI
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    0-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    4
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 VARADI MARK ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    6 BOROS MIHALY CRASNA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    4 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    0-2
    2
    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    6 OLAR OLIMPIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1
    7 SERES SZABY CRASNA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-1
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    6
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    3
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    6 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    7 KISS ATTILA CRASNA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    1-2
    2-1
    4
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    2-0
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-1
    0-2
    3
    4
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0
    6 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    7 RUS NICOLAE ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    0-2
    2
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-1
    0-2
    1-2
    2-1
    3
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    3
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    0
    4 POP GABRIEL ORADEA
    2-0
    1-2
    2-1
    0-2
    1-2
    2
    4
    5 FABIAN WILHELM ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    6 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    3

    Eliminatorii FORESTA#241
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    16. Varadi Mark
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Simu Marius
    -------------------- Simu Marius 3-2
    8. Szalay Liviu
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    12. Sabadas Dinu
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    13. Totos Ludovic
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    4. Tailbot Francois

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

    3. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    14. Culda Andrei
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
    11. Lup Silviu
    -------------------- Tic Ioan 3-0
    6. Tic Ioan
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila 3-0
    7. Merai Janos
    -------------------- Halasz Peter 3-1
    10. Halasz Peter
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    15. Costea Constantin
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    2. Jurje Alex Doru


    Finala mica - FORESTA#241

    Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    Jurje Alex Doru

    Clasament FORESTA#241

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Balogh Attila - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    5 -- 8
    Simu Marius - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    9 -- 16
    Varadi Mark - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    Costea Constantin - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    17 -- 1v gr.sup.
    Sas Tibor - Oradea
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Curpas Ioan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Dimeny Alex - Crasna
    Antal Cornel - Oradea
    Seres Szaby - Crasna
    25 -- 5v gr.inf.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    26 -- 3v gr.inf.
    Onofrei Dan - Oradea
    27 -- 30 2v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    31 -- 35 1v gr.inf.
    Pop Gheorghe - Marghita
    Boros Mihaly - Crasna
    Barabancea Lili - Iasi
    Kovacs Levente - Oradea
    Olar Olimpiu - Oradea
    36 -- 40 0v gr.inf.
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Kiss Attila - Crasna
    Pop Florin - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 28.09.2019 la 01:09.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  11. #610
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Clasament sezon #5 by KING PONG

    Dupa Etapa #41 (#241) - 27.09.2019

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:132/301


    #Sezon 5 SEPT Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 OCT #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 5
    Patricipari Sez5 max 41
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    0
    1
    1
    Gergely Anton
    1167
    36
    22/8/2
    2
    0
    2
    6
    Tic Ioan
    936
    38
    1/5/11
    3
    0
    3
    2
    Balogh Attila
    829
    35
    2/2/8
    4
    0
    4
    3
    Savu Cristian
    741
    24
    8/7/5
    5
    0
    5
    8
    Tailbot Francois
    674
    31
    1/5/3
    6
    0
    6
    4
    Vaida Sorin
    588
    38
    0/1/2
    7
    0
    7
    5
    Parus Lilian
    489
    20
    3/5/2
    8
    0
    8
    9
    Cotca Dacian
    431
    25
    0/2/0
    10
    1
    9
    18
    Sabadas Dinu
    415
    40
    0/0/0
    9
    -1
    10
    12
    Codau Vlad
    408
    27
    1/1/2
    11
    0
    11
    21
    Simu Marius
    359
    32
    1/0/0
    12
    0
    12
    20
    Szalay Liviu
    333
    27
    0/0/0
    13
    0
    13
    33
    Halasz Peter
    316
    32
    0/0/1
    17
    3
    14
    13
    Jurje Alex
    300
    15
    0/2/1
    14
    -1
    15
    10
    Birtalan Laszlo
    284
    31
    0/0/0
    18
    2
    16
    35
    Costea Constantin
    257
    34
    0/1/1
    16
    -1
    17
    19
    Antal Cornel
    255
    30
    1/1/0
    15
    -3
    18
    11
    Tanc Florin
    248
    20
    0/0/1
    20
    1
    19
    23
    Merai Janos
    235
    29
    0/0/0
    19
    -1
    20
    36
    Lup Silviu
    223
    25
    1/0/0
    24
    3
    21
    46
    Sabau Liviu
    221
    34
    0/0/0
    21
    -1
    22
    17
    Curpas Ioan
    197
    25
    0/0/0
    23
    0
    23
    32
    Bondar Octavian
    194
    18
    0/2/0
    25
    1
    24
    26
    Culda Andrei
    191
    35
    0/1/0
    22
    -3
    25
    7
    Tascianu Cristi
    189
    11
    0/0/1
    28
    2
    26
    41
    Pop Gabriel
    189
    38
    0/0/1
    26
    -1
    27
    34
    Catuneanu George
    177
    36
    0/0/0
    27
    0
    27
    44
    Cavasdan Doru
    175
    24
    0/0/2
    29
    1
    28
    16
    Craciun Calin
    172
    12
    0/0/1
    30
    1
    29
    28
    Cheregi Nelu
    156
    34
    1/0/0
    31
    1
    30
    45
    Maxim Alexandru
    151
    24
    1/0/0
    32
    1
    31
    27
    Sas Tibor
    150
    26
    0/0/0
    33
    1
    32
    55
    Ratiu Adrian
    110
    28
    0/0/0
    35
    2
    33
    54
    Tütös Csaba
    108
    18
    0/0/0
    34
    0
    34
    14
    Popa Octavian
    97
    8
    0/1/0
    42
    7
    35
    79
    Kornya Tamas
    94
    6
    0/0/0
    37
    1
    36
    63
    Roatis Gheorghe
    77
    18
    0/0/0
    38
    1
    37
    69
    Guias Cristian
    77
    39
    0/0/0
    36
    -2
    38
    57
    Sabau Catalin
    72
    10
    0/0/0
    45
    6
    39
    72
    André Andrea
    71
    17
    0/1/0
    47
    7
    40
    67
    Varadi Mark
    67
    9
    0/0/0
    41
    0
    41
    61
    Moldovan Andrei
    66
    32
    0/0/0
    40
    -2
    42
    50
    Presecan Doru
    62
    28
    0/0/0
    39
    -4
    43
    38
    Horvath Tibor
    58
    3
    0/0/0
    52
    8
    44
    37
    Varkonyi Amalia
    58
    17
    0/0/0
    43
    -2
    45
    76
    Cioflan Nelutu
    54
    8
    0/0/0
    51
    5
    46
    90
    Kovacs Levente
    54
    18
    0/0/0
    46
    -1
    47
    56
    Seica Gheorghe
    54
    30
    0/0/0
    44
    -4
    48
    24
    Kalman Suha
    53
    5
    0/0/0
    48
    -1
    49
    80
    Maghiar Alin
    48
    26
    0/0/0
    49
    -1
    50
    66
    Boitos Rodica
    48
    29
    0/0/0
    50
    -1
    51
    22
    Birtalan Robert
    46
    4
    0/0/0
    60
    8
    52
    64
    Totos Ludovic
    46
    8
    0/0/1
    56
    3
    53
    25
    Fabian Wilhelm
    45
    12
    0/0/0
    54
    0
    54
    59
    Pop Florin
    44
    24
    0/0/0
    53
    -2
    55
    91
    Lahtinen Jorma
    38
    1
    1/0/0
    55
    -1
    56
    60
    Pop Alexandru
    36
    7
    0/1/0
    57
    0
    57
    70
    Dinescu Dan
    35
    24
    0/0/0
    65
    7
    58
    42
    Onofrei Dan
    34
    10
    0/0/0
    58
    -1
    59
    97
    Zifcsak Ludovik
    33
    2
    0/0/1
    59
    -1
    60
    58
    Kadar Jozsef
    33
    4
    0/0/0
    61
    0
    61
    83
    Palfy Zsolt
    32
    8
    0/0/0
    62
    0
    62
    15
    Mandru Bogdan
    29
    1
    1/0/0
    0
    -63
    63
    94
    Prundaru Horia
    26
    1
    1/0/0
    63
    -1
    64
    75
    Rus Nicolae
    24
    11
    0/0/0
    72
    7
    65
    126
    Kornya Adam
    22
    6
    0/0/0
    64
    -2
    66
    62
    Cotrau Calin
    19
    6
    0/0/0
    66
    -1
    67
    105
    Grigore Alexandru
    17
    1
    0/0/0
    68
    0
    68
    119
    Papp Attila
    17
    6
    0/0/0
    66
    -3
    69
    29
    Barlea Radu
    16
    5
    0/0/0
    67
    -3
    70
    110
    Blaga Mircea
    16
    7
    0/0/0
    70
    -1
    71
    120
    Pop Gheorghe
    14
    5
    0/0/0
    69
    -3
    72
    47
    Tana Marius
    13
    9
    0/0/0
    71
    -2
    73
    30
    Bondar Leontin
    11
    3
    0/0/0
    73
    -1
    74
    128
    De Long
    11
    7
    0/0/0
    74
    -1
    75
    85
    Cevei Petre
    10
    3
    0/0/0
    75
    -1
    76
    53
    Toma Cristian
    9
    2
    0/0/0
    76
    -1
    77
    68
    Dan Daniel
    8
    2
    0/0/0
    81
    3
    78
    135
    Cazan Catalin
    8
    7
    0/0/0
    77
    -2
    79
    92
    Vurst Laszlo
    7
    2
    0/0/0
    78
    -2
    80
    141
    Csőrsz Zoltan
    6
    1
    0/0/0
    67
    -13
    80
    106
    Seres Szabolcs
    6
    1
    0/0/0
    68
    -12
    80
    107
    Dimeny Sandor
    6
    1
    0/0/0
    79
    -2
    81
    103
    Torje Sorin
    6
    2
    0/0/0
    80
    -2
    82
    78
    Pop George
    6
    5
    0/0/0
    82
    -1
    83
    146
    Marc Ioan
    5
    1
    0/0/0
    65
    -18
    83
    104
    Nagy Iosif
    5
    1
    0/0/0
    83
    -1
    84
    134
    Torje Alin
    5
    2
    0/0/0
    60
    -24
    84
    99
    Gal Tiberiu
    5
    2
    0/0/0
    84
    -1
    85
    150
    Moka Iuliu
    4
    1
    0/0/0
    84
    -1
    85
    150
    Nicu Andras
    4
    1
    0/0/0
    85
    -1
    86
    149
    Barna Ciprian
    4
    3
    0/0/0
    86
    -1
    87
    154
    Erdelyi Mark
    3
    1
    0/0/0
    89
    1
    88
    159
    Barabancea Lili
    3
    2
    0/0/0
    87
    -1
    88
    155
    Vlaicu Daniel
    3
    2
    0/0/0
    88
    -1
    89
    88
    Cotca Rares
    2
    1
    0/0/0
    88
    -1
    89
    89
    Micle Dan
    2
    1
    0/0/0
    0
    -89
    89
    123
    Olar Olimpiu
    2
    1
    0/0/0
    88
    -1
    89
    157
    Dobrai Balazs
    2
    1
    0/0/0
    88
    -1
    89
    157
    Salagean Sergiu
    2
    1
    0/0/0
    88
    -1
    89
    157
    Szel Akos
    2
    1
    0/0/0
    61
    -28
    89
    100
    Darie Gabriel
    2
    1
    0/0/0
    NEW
    89
    108
    Boros Mihaly
    2
    1
    0/0/0
    59
    -31
    90
    98
    Popa Bogdan
    2
    2
    0/0/0
    89
    -2
    91
    65
    Vaida Octav
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    77
    Ilies Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    96
    Cotca Diana
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    100
    Szilagyi Zsolt
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    108
    Imre Flaviu
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    122
    Troie Calin
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    155
    Cotrau Andrei
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    155
    Varadi Geza
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    158
    Macavei Sergiu
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    158
    Nechita Victor
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Balazshazi Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Gurgu Ieremia
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Horvath Csaba
    1
    1
    0/0/0
    71
    0
    71
    159
    Ilea Calin
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Ionescu Laura
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Matyi Laszlo
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Mirze Sergiu
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Monem Samar
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Pantea Ovidiu
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Puscas Ciprian
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Roponcea Gabriel
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Shakey Gumaa
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Szekeres Laszlo
    1
    1
    0/0/0
    89
    -2
    91
    159
    Terme Lucian
    1
    1
    0/0/0
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  12. #611
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#242 - on 2019. 10. 04. at 21:32:51

    1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
    3. Parus Lilian, Oradea, 757 - 40,5 - E
    4. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
    5. Craciun Calin, Oradea, 283 - 38,2 - E
    6. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
    7. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
    8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
    9. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
    10. Cotca Dacian, Oradea, 456 - 30,08 - O
    11. Popa Octavian, Oradea, 713 - 29,85 - O
    12. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
    13. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
    14. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
    15. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25,09 - OW
    16. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
    17. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
    18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
    19. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
    20. Cheregi Nelu, Oradea, 993 - 16,65 - A
    21. Onofrei Dan, Oradea, 1924 - 16 - AW
    22. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
    23. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
    24. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
    25. Barabancea Lili, Iasi, 662 - 9,83 - IF
    26. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
    27. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
    28. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
    29. Dinescu Dan, Oradea, 1588 - 6,6 - I
    30. Seica Gheorghe, Oradea, 1390 - 6,35 - I
    31. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
    32. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
    33. Ghile Ioan, Oradea, 4358 - 0 - A
    34. Moka Iuliu, Marghita, 4391 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#242

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2
    4
    3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    6 GHILE IOAN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    3
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    4 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 MOKA IULIU MARGHITA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BARABANCEA LILI IASI
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    4
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    6 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1

    Grupe superioare FORESTA#242

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    3 COTCA DACIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 SAS TIBOR ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CURPAS IOAN ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 HALASZ PETER ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii FORESTA#242
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Cotca Dacian
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    9. Culda Andrei
    -------------------- Codau Vlad 3-1
    8. Codau Vlad
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Jurje Alex Doru
    -------------------- Curpas Ioan 3-2
    12. Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    13. Popa Octavian
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    4. Tailbot Francois

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

    3. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    14. Merai Janos
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
    11. Pop Gabriel
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    6. Parus Lilian
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-2
    7. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    10. Vaida Sorin
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    15. Sabadas Dinu
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    2. Balogh Attila


    Finala mica - FORESTA#242

    Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-2
    Balogh Attila

    Clasament FORESTA#242

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Savu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    5 -- 8
    Codau Vlad - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    9 -- 16
    Cotca Dacian - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Vaida Sorin - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Szalay Liviu - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Barabancea Lili - Iasi
    Ratiu Adrian - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    Moka Iuliu - Marghita
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea



    FINALA LIVE:




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 05.10.2019 la 00:48.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  13. #612
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#243 - on 2019. 10. 10. at 22:14:20

    1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
    2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
    4. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
    5. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
    7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
    8. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
    10. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
    11. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
    12. Totos Ludovic, Marghita, 892 - 28,05 - O
    13. Fabian Wilhelm, Oradea, 961 - 26,5 - OW
    14. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
    15. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
    16. Pop Alexandru, Oradea, 656 - 17,26 - A
    17. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
    18. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
    19. Cheregi Nelu, Oradea, 993 - 16,65 - A
    20. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
    21. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
    22. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
    23. Presecan Doru, Oradea, 1335 - 9,05 - I
    24. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
    25. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
    26. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
    27. Dinescu Dan, Oradea, 1588 - 6,6 - I
    28. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
    29. Boitos Rodica, Oradea, 2080 - 4,5 - IF
    30. Andre Andrea, Oradea, 1769 - 0 - F
    31. Pop Florin, Oradea, 2743 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#243

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    2 HALASZ PETER ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    1-2
    3
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    1
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1
    4
    4 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 POP FLORIN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    3
    5 POP ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    4
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Grupe superioare FORESTA#243

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 FABIAN WILHELM ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 SABAU LIVIU ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 POP ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZALAY LIVIU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    3 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 KOVACS LEVENTE ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii FORESTA#243
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    16. Merai Janos
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    9. Jurje Alex Doru
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    8. Savu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    5. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    12. Halasz Peter
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
    13. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    4. Birtalan Laszlo

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

    3. Totos Ludovic
    -------------------- Pop Gabriel 3-2
    14. Pop Gabriel
    ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-0
    11. Szalay Liviu
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    6. Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Codau Vlad 3-2
    7. Sabadas Dinu
    -------------------- Sabadas Dinu 3-0
    10. Culda Andrei
    ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
    15. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-1
    2. Sabau Liviu


    Finala mica - FORESTA#243

    Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    Vaida Sorin

    Clasament FORESTA#243

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Codau Vlad - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Savu Cristian - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    9 -- 16
    Merai Janos - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Culda Andrei - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Tic Ioan - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Pop Alexandru - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    25 -- 1v gr.inf.
    Catuneanu George - Oradea
    26 -- 31 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Andre Andrea - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 11.10.2019 la 00:26.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  14. #613
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri 18.10.2019 - on 2019. 10. 18. at 22:06:02

    1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
    2. Parus Lilian, Oradea, 768 - 40,5 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
    4. Craciun Calin, Oradea, 212 - 38,62 - E
    5. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 302 - 38,08 - E
    6. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
    7. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
    8. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
    9. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
    10. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,08 - O
    11. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
    12. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
    13. Curpas Ioan, Oradea, 175 - 25,11 - OW
    14. Lup Silviu, Oradea, 922 - 23,5 - O
    15. Cavasdan Doru, Oradea, 932 - 23,5 - O
    16. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
    17. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
    18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1257 - 17 - AF
    19. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
    20. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
    21. Costea Constantin, Oradea, 1192 - 16,25 - A
    22. Onofrei Dan, Oradea, 1621 - 16 - AW
    23. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
    24. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
    25. Roatis Gheorghe, Oradea, 1354 - 12,3 - A
    26. Ratiu Adrian, Oradea, 1374 - 9,6 - I
    27. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
    28. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
    29. Seica Gheorghe, Oradea, 1401 - 6,35 - I
    30. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
    31. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
    32. Pop Florin, Oradea, 2742 - 0
    33. Blaga Mircea, Oradea, 2822 - 0
    34. Ghile Ioan, Oradea, 4399 - 0 - A
    35. Florescu Mirela, Oradea, 6003 - 0
    36. Florescu Titus, Oradea, 6004 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    4
    2
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    3
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    0-2
    2
    4
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    6 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    2-1
    4
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-1
    2
    4
    4 RATIU ADRIAN ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    1
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    1-2
    3
    3
    6 TANC FLORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    4
    2 HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 FLORESCU TITUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 FLORESCU MIRELA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    3
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    0
    6 GHILE IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 ONOFREI DAN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BLAGA MIRCEA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1

    Gr.superioara nr. 1 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HALASZ PETER ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-2
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 6 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 LUP SILVIU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - 18.10.2019
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii 18.10.2019

    1. Saceleanu Bogdan
    -------------------- Saceleanu Bogdan 3-0
    16. Catuneanu George
    ----------------------------------- Vaida Sorin 3-1
    9. Balogh Attila
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    8. Vaida Sorin
    -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2
    5. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    12. Cavasdan Doru
    ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
    13. Lup Silviu
    -------------------- Lup Silviu 3-2
    4. Tailbot Francois

    ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

    3. Halasz Peter
    -------------------- Szalay Liviu 3-0
    14. Szalay Liviu
    ----------------------------------- Parus Lilian 3-1
    11. Craciun Calin
    -------------------- Parus Lilian 3-1
    6. Parus Lilian
    -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-0
    7. Sabadas Dinu
    -------------------- Sabadas Dinu 3-1
    10. Costea Constantin
    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    15. Curpas Ioan
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    2. Jurje Alex Doru

    Clasament 18.10.2019

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Parus Lilian - Oradea
    3 -- 4
    Vaida Sorin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    5 -- 8
    Lup Silviu - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Sabadas Dinu - Oradea
    9 -- 16
    Cavasdan Doru - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Savu Cristian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    25 -- 2v gr.inf.
    Tanc Florin - Oradea
    26 -- 31 1v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Blaga Mircea - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Onofrei Dan - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Florescu Mirela - Oradea
    Florescu Titus - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 19.10.2019 la 00:54.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  15. #614
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 31.10.2019 la 22:50.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  16. #615
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri #246 - on 2019. 10. 31. at 21:51:11

    1. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
    2. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
    4. Bondar Octavian, Oradea, 870 - 33,4 - E
    5. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
    6. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
    7. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
    8. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
    9. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
    10. Bondar Leontin, Oradea, 1187 - 22,4 - O
    11. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
    12. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
    13. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
    14. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
    15. Kovacs Levente, Oradea, 1559 - 8,7 - I
    16. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
    17. Dinescu Dan, Oradea, 1598 - 6,6 - I
    18. Seica Gheorghe, Oradea, 1401 - 6,35 - I
    19. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
    20. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
    21. Simu Marius, Oradea, 1443 - 0
    22. Andre Andrea, Oradea, 1651 - 0 - F

    Gr.inferioara nr. 1 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 HALASZ PETER ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 POP GABRIEL ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    4
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    3

    Gr.superioara nr. 1 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 SABAU LIVIU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 VAIDA SORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4 - #246
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0

    Eliminatorii #246

    1. Savu Cristian
    -------------------- Halasz Peter 3-2
    8. Halasz Peter
    ----------------------------------- Tic Ioan 3-1
    5. Tic Ioan
    -------------------- Tic Ioan 3-0
    4. Bondar Octavian
    -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    3. Balogh Attila
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    6. Gergely Anton
    ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
    7. Tanc Florin
    -------------------- Tanc Florin 3-0
    2. Codau Vlad

    Finala mica - #246

    Halasz Peter
    -------------------- Tanc Florin 3-2
    Tanc Florin

    Clasament #246

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tic Ioan - Oradea
    3. Tanc Florin - Oradea
    4. Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Balogh Attila - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Bondar Leontin - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Merai Janos - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    19 -- 22 0v gr.inf.
    Guias Cristian - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Andre Andrea - Oradea


    FINALA LIVE:

    Gergely Anton vs. Tic Ioan



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 01.11.2019 la 00:45.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  17. Îmi place Kralizec, gabi.pop le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. ORADEA: În fiecare Miercuri - Turneu "Dublu" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 76
    Ultimul post: 20.11.2019, 22:27
  2. Turneu "B" - FORESTA X-MAS - 18.12.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 19.12.2015, 00:45
  3. Turneu "B" - FORESTA - 14.08.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 15.08.2015, 00:05
  4. Turneu "B" - FORESTA - 26.06.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 27.06.2015, 00:45
  5. Turneu "B" - FORESTA Reload - 10.04.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 10.04.2015, 23:48

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •