Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar zhang jike super zlc

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar zhang jike super zlc

    Cumpar ZHANG JIKE SUPER ZLC in stare foarte buna. Ofer 1000 lei

  • #2
    Ai mare grija la clone. Nu vreau sa insinuez ca cineva ar vinde pe forum asa ceva, insa am vazut o clona luata cu 29$ de pe aliexpress care arata extrem de bine. Sincer, eu probabil as fi fost pacalit daca cineva imi inlocuia originalul cu una contrafacuta.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de mateidumitru Vezi post
      Cumpar ZHANG JIKE SUPER ZLC in stare foarte buna. Ofer 1000 lei
      Mare grija... Cu lemnul asta o sa faci MP de OPEN...��
      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

      Comentariu


      • #4
        Sunt curios, domnule matei, l-ati incercat? Sau l-a incercat cineva? Am inteles ca are mult control si are un sweet spot mare, dar sunt curios de parerea cuiva care chiar a pus mana pe el si a jucat.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de husarul Vezi post
          Sunt curios, domnule matei, l-ati incercat? Sau l-a incercat cineva? Am inteles ca are mult control si are un sweet spot mare, dar sunt curios de parerea cuiva care chiar a pus mana pe el si a jucat.
          Cu acest lemn joaca de ceva timp,IARU HORATIU de la CLUJ.Poate citeste aceste randuri si iti va satisface curiozitatea ta.
          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de mateidumitru Vezi post
            Cumpar ZHANG JIKE SUPER ZLC in stare foarte buna. Ofer 1000 lei
            Vrei sa treci la stilul smuls ,Nea Titi.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de husarul Vezi post
              Sunt curios, domnule matei, l-ati incercat? Sau l-a incercat cineva? Am inteles ca are mult control si are un sweet spot mare, dar sunt curios de parerea cuiva care chiar a pus mana pe el si a jucat.
              De Ando

              - - - Actualizat - - -

              Nu ai cuvinte dupa ce il manuiesti putin

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de husarul Vezi post
                Sunt curios, domnule matei, l-ati incercat? Sau l-a incercat cineva? Am inteles ca are mult control si are un sweet spot mare, dar sunt curios de parerea cuiva care chiar a pus mana pe el si a jucat.
                Din pacate, eu nu ma pricep ca Laky si Grasomega sa descriu caracteristicile lemnelor sau fetelor cu care am jucat. Eu caracterizez un setup dupa eficienta lui, in mina mea.
                Te las pe tine sa tragi concluziile din experienta mea : Am lipit fetele cu care jucam pina acum, pe un lemn ZHANG JIKE SUPER ZLC si am jucat trei zile impotriva acelorasi jucatori cu care joc mereu. Rezultatele obtinute au fost cu cel putin patru puncte mai bune decit inainte. Cel mai mult m-a satisfacut faptul ca am jucat cu un prieten care ma batea inainte la 2 sau 3 iar cu lemnul asta, toate seturile le-a cistigat greu si un set am cistigat eu, ceea ce pentru mine este extraordinar.
                Acum sunt derutat fiindca cineva mi-a promis ca-mi face rost de un MIZUTANI SUPER ZLC . Zice ca ar fi mai bun decit ZHANG JIKE si acum nu mai stiu ce sa aleg.

                - - - Actualizat - - -

                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                Vrei sa treci la stilul smuls ,Nea Titi.
                Da, cu stilul aruncat am ,, terminat'' multe lemne

                Comentariu


                • #9
                  Titi eu cred ca aia trei cu care ai jucat ti-au facut rost de un lemn

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de dantim Vezi post
                    Titi eu cred ca aia trei cu care ai jucat ti-au facut rost de un lemn
                    Pun eu laba pe tine si-ti arat cita dreptate am

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de mateidumitru Vezi post
                      Pun eu laba pe tine si-ti arat cita dreptate am
                      Si lemnul ala o sa se umfle de la lacrimile tale dupa ce o sa joci cu mine

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de mateidumitru Vezi post
                        Din pacate, eu nu ma pricep ca Laky si Grasomega sa descriu caracteristicile lemnelor sau fetelor cu care am jucat. Eu caracterizez un setup dupa eficienta lui, in mina mea.
                        Te las pe tine sa tragi concluziile din experienta mea : Am lipit fetele cu care jucam pina acum, pe un lemn ZHANG JIKE SUPER ZLC si am jucat trei zile impotriva acelorasi jucatori cu care joc mereu. Rezultatele obtinute au fost cu cel putin patru puncte mai bune decit inainte. Cel mai mult m-a satisfacut faptul ca am jucat cu un prieten care ma batea inainte la 2 sau 3 iar cu lemnul asta, toate seturile le-a cistigat greu si un set am cistigat eu, ceea ce pentru mine este extraordinar.
                        Acum sunt derutat fiindca cineva mi-a promis ca-mi face rost de un MIZUTANI SUPER ZLC . Zice ca ar fi mai bun decit ZHANG JIKE si acum nu mai stiu ce sa aleg.

                        - - - Actualizat - - -



                        Da, cu stilul aruncat am ,, terminat'' multe lemne
                        Stiti vorba aia: "Mai bine este dusmanul lui Bine"?
                        Eu zic sa-l luati pe ala pe care l-ati probat.
                        Blog de tenis de masă

                        Comentariu


                        • #13
                          ZHANG JIKE super zlc este cotat un lemn off simplu,cu mai mult control,pe cand MIZUTANI super zlc,face parte din lemnele off+,deci cu mai mic control.Trebuia sa insistati la persoana care v-a dat lemnul sa-l probati,sa vi-l vanda.Poate reusiti s-o convingeti sa vi-l vanda,chiar daca va costa ceva mai mult.Succes in acest sens.
                          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                          Comentariu


                          • #14
                            Sa-i dati prietenului care v-a lasat atatea zile ZJ Super ZLC-ul si un comision pentru marinimia lui...eu dorm cu lemne de 4 milioane sub cap de frica sa nu le pierd iar altcineva imprumuta lemn de 4 ori mai scump...vreau si eu prieteni dintr-astia !
                            TRUST NO ONE !

                            Comentariu


                            • #15
                              Am deschis net-ul si cand am vazut anuntul am zis ca e o gluma buna....urmatorul anunt va fi:cumpar iarba pentru Super ZLC???

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Gabriel Curut Vezi post
                                Am deschis net-ul si cand am vazut anuntul am zis ca e o gluma buna....urmatorul anunt va fi:cumpar iarba pentru Super ZLC???
                                Rizi tu rizi, HARAP ALB, dar esti primul pe lista celor pe care-i voi macelari cu lemnul ala

                                - - - Actualizat - - -

                                Postat în original de danmihai Vezi post
                                Sa-i dati prietenului care v-a lasat atatea zile ZJ Super ZLC-ul si un comision pentru marinimia lui...eu dorm cu lemne de 4 milioane sub cap de frica sa nu le pierd iar altcineva imprumuta lemn de 4 ori mai scump...vreau si eu prieteni dintr-astia !
                                Ai dreptate dar prietenul asta maninca in fiecare zi ciocolata de la mine
                                Oricum, eu i-am spus ca nu as avea curajul sa fac acelasi gest pentru el.
                                Pacat ca nu vrea sa-mi vinda lemnul.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dle Matei,daca v a placut ZJ szlc asa mult nu cred ca MJ szlc va va place la fel,eu am trecut de la ZJ la MJ si sunt singurul dintre cei carora le place mai mult Mizutani 'ul (eu fiind o ciuca cu acte,cei care au probat ambele lemne fiind antrenori sau superjucatori
                                  Zhang Jike Szlc=control imens,intr adevar pune mingea'cu mana' dar mai lent(fata de MJ),cu ceva vibratii,manerul e perfect(vorbesc de cel concav pe care l am avut)n am avut paleta sa stea asa bine in palma
                                  Mizutani Jun Szlc=viteza,rigid,mai bun de la distanta,control incredibil pt off+(dar cum spuneam,sub ZJ,diferenta e mica,dar e)

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Despre ZJ Super ZLC pot spune ca in momentul in care pui paleta in mana simti ca ai jucat dintotdeauna cu ea. Este super....
                                    blade: Zhang Jike Super ZLC
                                    fh: Butterfly Tenergy 05
                                    bh: Dr. Neubauer Killer

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de gruia_lu_novac Vezi post
                                      Mare grija... Cu lemnul asta o sa faci MP de OPEN...��
                                      Iesi mai ieftin daca cumperi meciurile... E doar o sugestie...
                                      P.S. Sper ca nu te-am suparat... Daca intrec masura cu bascalia, te rog sa imi atragi atentia...
                                      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Un sfat : probati lemnul INAINTE de a-l cumpara ! Eliminati sau nu ideea de original ori fake ( acum vreo 3 saptamani, vindea cineva din București unul cu vreo 800 ron pe un site de anunturi , in situatia in care pretul unui ZJ Super ZLC nu scade sub 1000 ron ) si aflati cu ocazia asta si daca merita banutzii !
                                        TRUST NO ONE !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de gruia_lu_novac Vezi post
                                          Iesi mai ieftin daca cumperi meciurile... E doar o sugestie...
                                          P.S. Sper ca nu te-am suparat... Daca intrec masura cu bascalia, te rog sa imi atragi atentia...
                                          Este mai ieftin dar nu ai aceeasi satisfactie.
                                          Intr-adevar, m-ai suparat foarte tare, asa incit trebuie sa-mi cumperi impacarea cu o bere

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                            Este mai ieftin dar nu ai aceeasi satisfactie.
                                            Intr-adevar, m-ai suparat foarte tare, asa incit trebuie sa-mi cumperi impacarea cu o bere
                                            De acord. La primul turneu la care suntem amandoi... Cu conditia, ori sa avem cazare, ori sofer...
                                            Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X