Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Astia controleaza si "Media" )
    Mai au putin si pun mana si pe justitie si gata )

    Comentariu


    • #27
      Cei ce sunt interesati (organizatorii) de turneele Amatur pot cere modificari dată sau actualizare aici:

      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...066#post237066
      Ultima editare de FlorinBN; 29.dec.2014, 12:59.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #28
        http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Calendar_2015.php
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #29
          As dori sa modific data concursului de la Botoșani.
          Am reusit sa rezerv sala Polivalenta pentru data de 28 martie. Vad ca in aceeasi zi este un turneu la Targoviște respectiv Arad ceea ce nu cred ca ar deranja pe organizatorii celor doua locatii desfasurarea unui concurs si la Botoșani.
          Rog confirmarea datei.
          Multumesc.
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de sorin_client Vezi post
            Florin te rog sa modifici si data turneului de la Botoșani.
            Am perfectat inchirierea salii polivalente si ramane data certa data de 28 martie.
            Multumesc.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #31
              Se doreste organizarea unui turneu A in data de 27 iunie 2015 la Slatina. Conditiile de distanta se respecta fata de celelalte turnee! Va rog confirmarea in Calendar 2015!
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #32
                OK - Botoșani si Slatina

                http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cal...locs=Botoșani

                http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cal...p?locs=Slatina
                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • #33
                  Rog pe Adi Lazaroiu sa faca diligentele necesare pentru aprobarea turneului "Zilele Sf.Gheorghe" pentru data de 02.mai, in aceiasi zi cu Buzăul.

                  PS. Mai este si Oradea in aceiasi zi dar nu deranjeaza si se pot tine impreuna.
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #34
                    In sambata Floriilor intentionez sa fac un turneu B la Fălticeni,fac acest anunt din timp pentru a nu ma intersecta cu alti organizatori din zona.Stiu ca pentru participantii de religie catolica este Pastele dar nu am gasit alta data libera.Motivul este urmatorul : am intrat in posesia a vreo 15 calendare faine,distribuite de F.R.T.M.(ii multumesc dlui Nicolae Stelian pe aceasta cale).10 din ele vor fi distribuite gratis participantilor la acest turneu,prin tragere la sorti,restul vor intra in posesia castigatorilor
                    Incerc sa pun o imagine cu calendarul,sa vedem daca reusesc


                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • #35
                      Buna ziua ,in urma discutiilor cu Adi Lazaroiu si cu domnul Codreanu de la Buzău,am facut o rocada intre turnee ,astfel vom face pe 2 mai la Călărași(atunci e sala libera),iar la Buzău ramane pe 9 mai.Multumim pentru intelegere,se poate face modificarea in calendar!
                      Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                      Comentariu


                      • #36
                        Doresc sa organizez un turneu A in data de simbata 23 Mai, cu ocazia zilelor Piteștiului (se implinesc 627 ani de la prima atestare documentara). Mai sunt in aceeasi zi la Lugoj si la Focșani.
                        Daca nu se poate simbata, atunci duminica 24 Mai. Multumesc pentru un raspuns, ca sa pot rezerva sala.

                        Comentariu


                        • #37
                          Nu am nimic împotrivă.

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                            Nu am nimic împotrivă.
                            Multumesc.
                            Fata de Lugoj sunt la 384 Km, asa ca nu ar fi o problema pentru simbata 23 mai.
                            Florine, poti sa-l adaugi in calendar, te rog?

                            Comentariu


                            • #39
                              OK http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cal...015.php?luna=5
                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #40
                                Constanța nu mai poate organiza Turneul A din 13 Iunie 2015,sala ocupată,Federația a am?nat un Turneu de Juniori din 22-24 Mai pe 12-14 Iunie la Constanța

                                Comentariu


                                • #41
                                  Buna ziua,

                                  Tabara din Mangalia de la sfarsitul lui august se mai organizeaza? Am inteles ca a ramas o saptamana din doua.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Cristina Radu Vezi post
                                    Buna ziua,

                                    Tabara din Mangalia de la sfarsitul lui august se mai organizeaza? Am inteles ca a ramas o saptamana din doua.
                                    Da se mai organizeaza,mai ramane de stabilit exact perioada,dar din ultimele discutii avute cu Domnul Chiurtu perioada pentru care se negociaza acuma este 28 August 4(5) Septembrie.O sa anuntam pe postul Tabere si Stagii de pregatire de la sectiunea Locuri unde ne antrenam.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      In data de 23 mai se programeaza un turneu A la Dej (organizatori Pop Danut si Dezso Lorand), fata de celelalte 3 turnee sint distante de peste 300 km.
                                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        In urma discutiei cu reprezentantul zonal si prin amabilitatea domnului Fratea, am cazut de acord ca este mai bine sa reprogramam turneul de la Călărași pentru data de 13 iunie 2015.Am luat in calcul faptul ca multi amaturisti sunt plecati in week viitor,dar si cheltuielile de organizare..Multumesc pentru intelegere....
                                        Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Concursul A din 22 August de la Dumbravita se mai tine?
                                          Blade: Mizutani ZLC
                                          FH Nittaku Fastarc G1
                                          BH Xiom Sigma II Euro

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                                            Concursul A din 22 August de la Dumbravita se mai tine?
                                            Tocmai aseara am vorbit cu D-na Huszar in legatura cu sala Polivalenta si se pare ca exista o intarziere de executie si inca nu se poate inaugura pe data de 22 August si am hotarat impreuna amanarea Turneului A .O data ulterioara o sa comunicam in timp util in cazul gasim o sambata disponibila.

                                            Scuze de aceasta amanare dar multumim de intelegere.
                                            EMI

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Salutare, turneul de la Brașov din 15.08 se mai organizeaza?
                                              Blade: Victas Koji Matsushita
                                              FH: Xiom Omega Tour
                                              BH: TSP Curl P1R

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Am cazut de acord sa facem o rocada intre turnee,astfel:
                                                Baicoi-17oct.
                                                Călărași-24oct.
                                                Se poate face modificarea in calendar...
                                                Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                  Tocmai aseara am vorbit cu D-na Huszar in legatura cu sala Polivalenta si se pare ca exista o intarziere de executie si inca nu se poate inaugura pe data de 22 August si am hotarat impreuna amanarea Turneului A .O data ulterioara o sa comunicam in timp util in cazul gasim o sambata disponibila.

                                                  Scuze de aceasta amanare dar multumim de intelegere.
                                                  EMI
                                                  Pe data de 17 Octombrie dorim sa organizam un Turneu A la Dumbravita ,odata cu oficierea salii Polivalente de sport din localitate.
                                                  Multumesc anticipat EMI
                                                  Ultima editare de Zosim1; 30.sep.2015, 18:53.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Deoarece Serbarile Toamnei din Valenii de Munte au fost anuntate in perioada 30 oct - 1 nov 2015, cu acceptul lui Marcel Giosan va rog sa inversati datele celor doua turnee :
                                                    Valenii de Munte 31 octombrie
                                                    Brăila 7 noiembrie.
                                                    Distanta dintre Valenii de Munte si Mediaș fiind mai mica de 300 km, am primit si acceptul lui Dragos Temelie pentru disputarea simultana cu turneul de la Mediaș.
                                                    Multumesc

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X