Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar paleta de viteza (dar cu un buget mai mic)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar paleta de viteza (dar cu un buget mai mic)

    Doresc sa achizitionez o paleta gata asamblata sau pe bucati. Bugetul este unul mai mic vreo 200 de lei. Astept oferte, sugestii, propuneri. Sunt la inceput de drum. Multumesc

  • #2
    Postat în original de chris_oprean Vezi post
    Doresc sa achizitionez o paleta gata asamblata sau pe bucati. Bugetul este unul mai mic vreo 200 de lei. Astept oferte, sugestii, propuneri. Sunt la inceput de drum. Multumesc
    buna seara va pot oferi eu in acest buget o paleta ! lemn btf primorac of- fata rosie donic blufire m1 fata neagra tibhar aurus fetele sunt in stare f buna la fel si lemnul transportul il suport eu dar rambursul dvs ! tel meu 0748352369
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de chris_oprean Vezi post
      Doresc sa achizitionez o paleta gata asamblata sau pe bucati. Bugetul este unul mai mic vreo 200 de lei. Astept oferte, sugestii, propuneri. Sunt la inceput de drum. Multumesc
      vezi anuntul meu, poate iti place
      salutari, adrian

      Comentariu


      • #4
        Ati putea pune niste poze cu paleta? Si daca puteti sa imi spuneti cate grame are maneru sau paleta cu fetele? Multumesc

        Comentariu


        • #5
          poti sa iei de la ttmall.ro un lemn yinhe n10 sau n11 cu fete focus snipe 3 - ajungi la un buget sub 200 si ai si viteza si spin si control

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua va ofer eu un lemn Donic Persson Carbotec off+ anatomic cu un rhyam negru de 48 si un sriver g3 la 180 de lei

            - - - Actualizat - - -



            - - - Actualizat - - -

            0747116316

            Comentariu


            • #7
              salut .pot sa-ti ofer o paleta formata din lemn LEVI este un ALL(control mare) si fete KOKUTAKU f.putin folosite la 200 lei transport inclus prin POSTA cu banii in cont.
              LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

              Comentariu


              • #8
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...o-729-tenergy)

                Recomand tibhar force pro+ tenergy 05 fh si un andro hexer power sponge pe bh... facem o combinatie daca va intereseaza
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • #9
                  Salut. Poti sa pui niste poze cu paleta?

                  Comentariu


                  • #10
                    va reduc paleta la 150 fara transport

                    Comentariu


                    • #11
                      Dane,
                      La urma urmei, setup-ul asta m-ar tenta si pe mine.
                      Poti pune cateva poze?

                      La Multi Ani!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de sinoboll Vezi post
                        Dane,
                        La urma urmei, setup-ul asta m-ar tenta si pe mine.
                        Poti pune cateva poze?

                        La Multi Ani!
                        da o sa pun si poze dar cred ca dupa revelion ca materialele le am la sala si pina vineri nu mai am cum sa ajung sa le fac poze daca totusi reusesc mai repede voi posta aici ! materialele sunt in stare buna la fel si lemnul ! fetele au mici ciupituri pe burete de la curatare dar fara sa afecteze calitatile fetelor !
                        lemnul este model vechi cu simt si saritura f bune ! toate acestea se vor revedea si in pozele pe care le voi posta cit mai curand !! multumesc si la multi ani
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          La multi ani la toata lumea si multumesc pentru sprijin si ajutor!!!

                          Comentariu


                          • #14
                            Tischtennis spune-mi si mie grosimea buretilor fetelor tale

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de busuioc bogdan Vezi post
                              Tischtennis spune-mi si mie grosimea buretilor fetelor tale
                              La ge ii de 2.1 si la rhyzm max

                              Comentariu


                              • #16
                                Un tigan avea un cal de vanzare care arata jalnic si se duse cu el in targ.
                                -De vanzare este calul?...sigur ca-i de vanzare,ia uite ce frimos si ce falos ii...,mancati-as..
                                -Pai dezleaga-l si da-i doua bice sa vedem cum alearga...!
                                Odata dezlegat si altoit zdravan calul o ia la fuga si se opreste direct in primul zid ce-i iese in cale...
                                -Apoi,bag seama... calul asta este si orb....
                                -Orb dara,...dar ai vazut cat i de curajos...

                                "...tot tiganul isi lauda ...calul!"
                                FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                  da o sa pun si poze dar cred ca dupa revelion ca materialele le am la sala si pina vineri nu mai am cum sa ajung sa le fac poze daca totusi reusesc mai repede voi posta aici ! materialele sunt in stare buna la fel si lemnul ! fetele au mici ciupituri pe burete de la curatare dar fara sa afecteze calitatile fetelor !
                                  lemnul este model vechi cu simt si saritura f bune ! toate acestea se vor revedea si in pozele pe care le voi posta cit mai curand !! multumesc si la multi ani
                                  eu retrag oferta succes la cumparaturi ! la multi ani !
                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    pai daca nu te poti hotari sa te incurcam putin cu alte oferte; paleta formata din lemn butterfly Timo BOLL forte cu fete DHS la 160 lei

                                    sau o paleta noua gata din fabrica (adica nu s-a dat cu ea nici 10 min.)de la STIGA pret 200 lei
                                    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Multumesc pentru ajutor... Am gasit ceva pentru inceput.... Multumesc la D.D.

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X