Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete de vanzare...

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete de vanzare...

    Scot la vanzare urmatoarele fete :

    - fata Tenergy 05 neagra 146 x 152 stare 7 din 10 pret 50 ron
    - fata Tenergy 64 rosie 145 x 150 stare 7 din 10 pret 50 ron
    - fata Ritc 804 antispin neagra 151 x 160 stare 9,5 din 10 pret 30 ron
    - fata Palio CK 1.0 rosie 151 x 160 stare 8,5 din 10 pret 20 ron
    Poze :

    http://s126.photobucket.com/user/bul...ow/poze%20fete

    PS Sunt acelasi user ca si bully ( cei cu care am mai facut schimburi ori cumparaturi stiu deja asta )...am doua identitati pentru ca nu pot posta atat de des pe cat mi-as dori pe forum. Multumesc si afaceri maxime in noul an !
    TRUST NO ONE !

  • #2
    Ma intereseaza ritch si palio dar te rog spune-mi ce fel de fata este palio. Am un lemn vechi si nu vreau sa il arunc(prima paleta). Lemnul este yaping 1star.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #3
      Ptr eres01 :
      http://www.tabletennisdb.com/pips/palio-ck531a.html

      - - - Actualizat - - -

      Multumesc administratorilor acestui forum pentru comasarea conturilor ( nu stiam de unde am atata reputatie ! )...un 2015 reusit !
      TRUST NO ONE !

      Comentariu


      • #4
        Fetele Palio si RiTC vor merge la userul sebastianbach100...celelalte fete raman spre vanzare !

        Cumpar Amultart in stare buna spre foarte buna ! Oferte pe PM ! Multumesc.
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • #5
          Rezolvat cu Amultart...cumpar Zhang Jike Super ZLC. Ofer pentru o proba de 10 minute cu ZJSZLC 100 ron. Multumesc.
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Frate..cum s-a ajuns in 2015 sa dai 1 mil sa probezi o cherestea ..pe care scrie super zlc
            Vreau cu mii de scuze sa mi dau cu parerea si zic astfel:
            Atu-ul cel mai de pret care pune n cur orice lemn super de super scandurica -- e munca la masa cu adversari divershi ca stil joc
            Dupa ani de joc cumulati nu vom mai astepta sa scoata astia pe piata nush ce super mega over ..lemn !!
            Dar nu cred ca i o noutate ce spun !!
            Eu n am nimic cu omu care cumpara ..dar sunt curios ce va fi dupa super zlc ..si ce va trebui sa vanda un jucator amator sa si ia una ! Praf in ochi ..nu se vor inventa niciodta lemne care sa inlocuiasca lipsa orelor de antrenament ...dar tot timpul vor exista jucatori care vor castiga trofee grele prin munca si perseverenta !! Spor la joc
            OVTCHAROV CARBOSPEED
            BLUEFIRE M1
            BLUEFIRE M1

            Comentariu


            • #7
              e pentru o colectie de lemne compozit, nu pentru joc...probez doar de fun ! am auzit pareri pro si contra despre acest lemn insa in proportie de 80 %, proprietarii zic ca e altceva fata de lemnele obisnuite ( simple sau compozite ). te pui cu gustul omului ?
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • #8
                Va rog sa ma intelegeti ca nu am zis nimic cu rautate ...haideti sa invatam sa privim marketingul ca atare
                OVTCHAROV CARBOSPEED
                BLUEFIRE M1
                BLUEFIRE M1

                Comentariu


                • #9
                  Prietene, nu ti-o ia nimeni in nume de rau...si cei care cumpara si mai ales, cei care vand astfel de lemne, stiu ca pretul e umflat cu pompa...
                  TRUST NO ONE !

                  Comentariu


                  • #10
                    VALABIL :

                    Cumpar Zhang Jike Super ZLC sau Jun Mizutani Super ZLC, Maze Passion, Kreanga Aeros...lemnele trebuie sa arate bine spre foarte bine si sa nu fi suferit modificari ! Astept oferte pe PM ! Multumesc !
                    TRUST NO ONE !

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de catalin mazy Vezi post
                      Frate..cum s-a ajuns in 2015 sa dai 1 mil sa probezi o cherestea ..pe care scrie super zlc
                      Vreau cu mii de scuze sa mi dau cu parerea si zic astfel:
                      Atu-ul cel mai de pret care pune n cur orice lemn super de super scandurica -- e munca la masa cu adversari divershi ca stil joc
                      Dupa ani de joc cumulati nu vom mai astepta sa scoata astia pe piata nush ce super mega over ..lemn !!
                      Dar nu cred ca i o noutate ce spun !!
                      Eu n am nimic cu omu care cumpara ..dar sunt curios ce va fi dupa super zlc ..si ce va trebui sa vanda un jucator amator sa si ia una ! Praf in ochi ..nu se vor inventa niciodta lemne care sa inlocuiasca lipsa orelor de antrenament ...dar tot timpul vor exista jucatori care vor castiga trofee grele prin munca si perseverenta !! Spor la joc
                      Probabil ca ai dreptate. Dar am auzit-o odata pe renumita doamna si fosta jucatoare Otilia Badescu comentand un meci la TV si spunand ca (nu am sa uit niciodata asta), la jucatori egali ca valoare, 90% inseamna paleta!
                      Concluzia o trage fiecare.

                      Comentariu


                      • #12
                        Maze Passion rezolvat.
                        CUMPAR Zhang Jike Super ZLC sau Jun Mizutani Super ZLC in stare buna spre foarte buna, fara modificari. Ofer 1000-1300 ron functie de starea lemnului. Multumesc
                        TRUST NO ONE !

                        Comentariu


                        • #13
                          Referitor la ZJ SZLC incearca la userul mimusrem.R.Cristian
                          LEMN:MAZE(Old Tag)
                          Fh:TEN. 05
                          Bh:,TEN. 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Multumesc de sugestie...am incercat la toti cei care aduc lemne adevarate de afara...trebuie sa astept la cotitura ! Un mare multumesc lui minusrem, Raimond, etc si celor ca ei care ne ajuta sa scapam de excesul din portofele...
                            TRUST NO ONE !

                            Comentariu


                            • #15
                              Valabil ! Caut lemnele mai sus mentionate...Super ZLC !
                              TRUST NO ONE !

                              Comentariu


                              • #16
                                Sa completam lista cu lemne pe care le doresc :
                                - Viscaria cu fluture negru
                                - Schlager Aramid Carbon
                                - Kreanga PowerKev Carbon
                                - M. Maze cu fluture negru
                                - Zhang Jike Super ZLC sau Jun Mizutani Super ZLC
                                - Kiso Hinoki V sau VII

                                Conditie : lemnele trebuie sa arate bine spre foarte bine si sa nu fi suferit modificari dimensionale. Preturile le discutam pe privat. Multumesc.

                                - - - Actualizat - - -

                                Zhang Jike Super ZLC rezolvat !

                                O sa postez un alt anunt separat cu lemnele pe care le caut...pana atunci, inchid acest topic.
                                TRUST NO ONE !

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X