Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lupta dorine suntem alaturi de tine

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lupta dorine suntem alaturi de tine

    Imi cer scuze daca am gresit cu privinta la postarea acestui topic, dar am considerat ca oricui i se poate intampla. Am primit un telefon a unui coleg din Oradea, si mi-a spus ca Turcu Dorin un coleg veteran in circuitul Amatur este in coma la spital, iar medicii sunt rezervati in privinta starii de sanatate
    Am tinut sa deschid acest anunt pt a aduce un sprijin moral familiei, si sa speram ca Dumnezeu il mai lasa printre noi.
    PS. nu stiu cauza problemei, poate colegii din Satu Mare ne tin la curent
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  • #2
    Intr-adevar, in data de 27.12, sambata dimineata la ora 8.30, Dorin a facut un infarct, a fost dus la reanimare in Baia Mare, dar din pacate de atunci este in coma. Medicii sunt rezervati in privinta refacerii lui fiindca creierul i-a fost privat de oxigen o perioada prea lunga de timp. Ironia face ca in sambata respectiva l-am asteptat cu totii la sala fiindca era petrecerea pingpongistica a sfarsitului de an si el era intotdeauna sufletul petrecerii.

    Lupta Turcule ! Amatorii Vointa Satu Mare au nevoie de tine !

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Turcu Dorin.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	52,7 KB 
ID:	771865
    Yasaka Rakza 7 soft max / Innerforce ZLF / Yasaka Rakza 7 soft max

    Comentariu


    • #3
      Imi pare rau, sper sa isi revina cit de repede, colegi din Baia Mare iti sint alaturi
      Lupta Turcule

      Comentariu


      • #4
        se mai stie ceva de stare colegului nostru ?

        eu acum imi dau seama ca la concursul de la baia mare din 2014 din oct cred am jucat cu Dorin in gr sup si am avut placerEa sa il cunosc am facut schimb de pareri despre lemnele mele si ale dlui Levi am jucat si amical si acum vad acest post imi e rusine ca nu m-am uitat mai devreme la aceasta sectiune ! daca cineva cunoaste starea dlui TURCU VA ROG SA NE INFORMATI SI PE NOI !
        DACA PUTEM AJUTA CU CEVA FONDURI DAT-INE UN CONT UNDE SA DEPUNEM BANII PT A AJUTA LA REVENIREA COLEGLULUI TURCU !! VA MULTUMESC SI DOAMNE TINE-L PRINTRE NOI!! TEL MEU ESTE 0748352369 DANUT POP DEJ !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Insanatosire cat mai grabnica,poate vreun coleg sa ne trasmita cum evolueaza?

          Comentariu


          • #6
            Acu 10 zile m-am intalnit cu baietii de la Satu Mare cand am avut etapa div B si mi-au zis ca starea de sanatate a dlui Turcu e foarte grava, doctorii ii dau sanse minime de insanatosire
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Exista sperante !
              Turcu si-a revenit din coma, are momente cand e constient, intelege ce i se spune si incearca sa comunice. Era clar ca nu se preda asa usor
              Lupta Turcule !
              Yasaka Rakza 7 soft max / Innerforce ZLF / Yasaka Rakza 7 soft max

              Comentariu


              • #8
                Oare nu s-ar putea organiza cateva turnee prin zona din care sa se adune fonduri pentru tratement,medicamente,etc,in vederea ajutari familiei !
                Pana cand nu e prea tarziu!
                Eventual cate o cutiuta pentru donati,cel putin in zonele cunoscute unde a frecventat.

                Comentariu


                • #9
                  Scuze nea.deni am vrut sa dau like dar am gresit
                  Doamne ajuta sa pot sa joc din nou cu colegul. Dorin
                  Multa sanatate.!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Dan Universal Vezi post
                    Scuze nea.deni am vrut sa dau like dar am gresit
                    Doamne ajuta sa pot sa joc din nou cu colegul. Dorin
                    Multa sanatate.!
                    Multa atentie la degete,Dane!
                    Sa nu-ti ramana lipit de tastatura!

                    Comentariu


                    • #11
                      ceva noutati privind starea de sanatate a dlui DORIN? STIE CINEVA CEVA ? daca se stie ceva informati-ne si pe noi !!

                      sanatate !! si noroc !!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        Momentan este internat in Satu Mare, in data de 16.03 va fi transferat la Baile Felix la recuperare.
                        Yasaka Rakza 7 soft max / Innerforce ZLF / Yasaka Rakza 7 soft max

                        Comentariu


                        • #13
                          +asta inseamna ca merge spre bine ! doamne ajuta sa il vedem din nou pe la concursuri !!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X