Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A+ ''Cupa AMATUR România '' Sibiu 07 Februarie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de GeluBv Vezi post
    PS. Rezultatele dvs vor fi transferate (istoricul) in prima pagina!
    Daca doriti sa revedeti...
    Filmul A+ului:

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...290#post242290
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Cand am incarcat mesele cu Emi, la urma, am vazut un prosop albatru dar nu am realizat ca e donic si mai ales ca era la tau, il luam eu dar ma gandesc ca l=a luat cineva de la curatenie a doua zi. toate bune si a fost un antrenament mai mult decat reusit....ai sa vezi. Eu nu am dat randamentul asteptat din cauza ca eram frant dar nu am vrut sa arat. Toate bune si la mai multe stagii...))

      Comentariu


      • Frumoasă prezentare a filmului, marca Pali ,a unui turneu cu adevărat reușit .Sunt printre noi oameni care ne iubesc .VA MULTUMESC.

        Comentariu


        • Postat în original de cule Vezi post
          Aline..urmareste forumul..daca te uiti cu cateva pagini in spate..(pag.24,post 350),ai sa vezi ca apare in primele poze postate de la turneu..
          dacă am văzut una e suficient. nu contează că mai erau și altele înainte. contează ideea...

          Comentariu


          • Respect si multumire ptr acest frumos Turneu organizat la dvstra acasa,Sibiu:07-02-2015!!Echipa din Oravita va multumim ptr tot!!!Succes tuturor si sa ne vd cu bine pe mai departe!!

            Comentariu


            • Daca doriti sa revedeti - part two...

              Filmul turneului si prin poze:

              (Multumiri lui Florin, - si cu toate ca la el modestia primeaza - care pentru multi dintre noi este si va ramane "primus inter pares" cum zice o vorba din antichitate, poate cel mai indragit dintre parintii AmaTurului...)

              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...310#post242310
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • 05 Viscaria 05

                Comentariu


                • Un turneu excelent, organizare impecabila, jucatori de valoare si de exceptie!!! Bravo SIBIU!!!

                  Comentariu


                  • Iata ca se poate!
                    Organizatorii de la Sibiu au pus accent pe calitate si nu pe cantitate asa cum a fost pana acum. Felicitari si pentru cum arata sala de joc,vorbesc de ARIA Complex, modificata in bine! Si da,a fost cel mai puternic turneu la care am participat in amatur.Jucatori de valoare,multe meciuri spectaculoase si surprize pe masura.
                    Succes in continuare si va doresc sa fiti exemplu si pentru ceilalti organizatori !
                    Liviu Petrescu

                    Comentariu


                    • Salutare draji "Nebuni Frumosi" ai tenisului de masa!
                      Va anunt pe aceasta cale ca toate obiectele pierdute atat in sala scolii generale nr.18 cat si in sala AriaSportTDM au fost adunate si depozitate la receptia AriaSportTDM.Puteti suna sa intrebati de ele in fiecare zi de luni pana vineri intre orele 16.00-22.00 la numarul de telefon 0269/227778(Rares sau Paul).Au fost destul de multe articole de imbracaminte uitate.
                      Cu respect,
                      AriaSportTDM

                      Comentariu


                      • ..Felicitari pentru jocul de exceptie prestat de d-l Matei Dumitru (care in grupele inferioare l-a batut pe castigatorul turneului cu un categoric 3-1 si a iesit pe locul 1!!!!!);...si pe care l-am avut ca adversar redutabil in grupele superioare unde a fost cap de serie..........Bravo nea Titi...!
                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                        Comentariu


                        • Postat în original de sofidoor Vezi post
                          ..Felicitari pentru jocul de exceptie prestat de d-l Matei Dumitru (care in grupele inferioare l-a batut pe castigatorul turneului cu un categoric 3-1 si a iesit pe locul 1!!!!!);...si pe care l-am avut ca adversar redutabil in grupele superioare unde a fost cap de serie..........Bravo nea Titi...!

                          a mai pierdut un meci in superioare la Florea Radu,care a 'venit' de pe locul 6 si a castigat grupa inferioara..felicitari celor 3 care au 'batut' castigatorul turneului (la amatori).
                          Ultima editare de cule; 09.feb.2015, 15:49.
                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                          Pe spate: Tenergy 80
                          Pe fata.: Tenergy 64

                          Comentariu


                          • dragi colegi cred ca sunteti in asentimentul meu ca locatia Sibiu este in centrul Țării, si a fost foarte usor pentru majoritatea dintre noi sa venim aici la Turneu, si cred ca ar fi super frumos ca si Turneul Final sa fie tot la Sibiu !!!

                            împreuna cu colegul meu Doru si Ghita am facut de la Arad la Deva asa usor 2 ore, si 2 ore pe autostradă pana la Sibiu = 4 ore
                            Ultima editare de leo33; 09.feb.2015, 14:54.

                            Comentariu


                            • Postat în original de cule Vezi post
                              felicitari celor 2 care au 'batut' castigatorul turneului (la amatori).
                              Cei 2 care au fost 3.Si eu am castigat cu 3-0 in inferioare

                              Comentariu


                              • Sal

                                nu stiu dacă Alin Oprișiu a stat în tribune, dar la sala la Amatori a fost prezent



                                felicitari celor 3 care au C?STIGAT în meciurile cu câștigătorul turneului

                                câștigat sună mai frumos


                                Aline toate la timpul lor
                                nu este usor sa organizezi un TF oriunde ar fi el
                                trebuie să ?i lasi pe organizatori să își dorească acest lucru pentru a ieși cum trebuie
                                Ultima editare de adof; 09.feb.2015, 17:37.

                                Comentariu


                                • Postat în original de sofidoor Vezi post
                                  ..Felicitari pentru jocul de exceptie prestat de d-l Matei Dumitru (care in grupele inferioare l-a batut pe castigatorul turneului cu un categoric 3-1 si a iesit pe locul 1!!!!!);...si pe care l-am avut ca adversar redutabil in grupele superioare unde a fost cap de serie..........Bravo nea Titi...!
                                  Multumesc pentru felicitari,mai ales pentru faptul ca vin de la un om care m-a batut, nelasindu-mi nici o speranta !

                                  Comentariu


                                  • Felicitari tuturor celor implicati in organizarea acestui turneu,m-am simtit super si promit sa revin.

                                    Comentariu


                                    • felicitări și mulțumiri lui Darian Decean pentru pozele de la 482. Mi se par foarte reușite.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de adimucu Vezi post
                                        felicitări și mulțumiri lui Darian Decean pentru pozele de la 482. Mi se par foarte reușite.
                                        Sa imi f...t una,ti sa stricat imprimanta
                                        Iti trimit eu una stai linistit

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de dantim Vezi post
                                          Sa imi f...t una,ti sa stricat imprimanta
                                          Iti trimit eu una stai linistit
                                          n-am înțeles nimic... probabil nici nu trebuia

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de adimucu Vezi post
                                            n-am înțeles nimic... probabil nici nu trebuia
                                            Hai ca iti traduc,ai scris prea putin capisi sau nu te pisi

                                            Comentariu


                                            • Un turneu excelent, organizare buna -cum ne asteptam din partea unor organizatori care au deja o rutina in asa ceva- totul a mers "la ceas". Felicitari si lor si castigatorilor.
                                              Postat în original de adof Vezi post
                                              ...nu este usor sa organizezi un TF oriunde ar fi el trebuie să ?i lasi pe organizatori să își dorească acest lucru pentru a ieși cum trebuie
                                              O mica completare (at)adof - mai trebuie sa ai si logistica cu sali corespunzatoare si tot dichisul si cred eu -ce este mai important- sa existe o sincronizare perfecta intre membri echipei de organizatori. Deoarece si echipa de la Sf. Gheorghe a fost foarte entuziasta, dar se pare ca nu a existat o sincronizare suficienta intre ei. Si vin in intampinarea celor care vor spune ca la Sf. Gheorghe au fost 300 de jucatori la acelasi numar de mese - spunand ca sunt convins ca si acuma daca erau la fel de multi jucatori, se termina tot in timp util, cum ne-au dovedit-o Gelu, Florin si compania, la Turneul Final de la Brașov din anul precedent.
                                              Si (vin si cu un mic off topic) referitor la locatia Turneului Final, ar trebui sa se ia la modul serios in considerare de catre cei care decid -lasand la o parte orgoliile- ca incepand de anul viitor locatia lui permanenta sa fie in centrul tarii la Sibiu, sau la Brașov. Ipotetic vorbind, daca in urmatorul an TF-ul s-ar desfasura la Arad, sau Oradea, cati jucatori din Focșani (600km), București, Constanța sau Iași ar mai putea veni.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de dantim Vezi post
                                                Hai ca iti traduc,ai scris prea putin capisi sau nu te pisi
                                                Daca tot n-a inteles,astept imprimanta,poti sa mi-l trimiti mie prin colegi din Brașov!
                                                Ca doar no fi degeaba!!!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de alandala Vezi post
                                                  O mica completare (at)adof - mai trebuie sa ai si logistica cu sali corespunzatoare si tot dichisul
                                                  din păcate nu mai este Nea Caisă, că l-am ?mpușcat... ne-ar fi pus el să construim „tot dichisul”

                                                  acum sunt foarte greu de procurat „logistica” și ”sălile corespunzătoare”, dacă nu chiar imposibil.

                                                  suntem la m?na statului, pe care-l interesează foarte puțin sau deloc ce fac oamenii în timpul lor liber, când nu muncesc ca hăituiți ca să plătească impozite.

                                                  poate avem noroc de niște patroni de la fotbal. se pare că fotbalul a devenit cam „scump” la noi în țară. cine știe, poate vreo 2-3 investitori care renunță la fotbal să vină către tenis de masă.

                                                  Comentariu


                                                  • Cat timp nu-ti asezi cuvintele in sectiunea potrivita primesti unlike.
                                                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...623#post242623
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X