Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TABĂRĂ TENIS DE MASĂ SIBIU 2-6 februarie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Sa traiesti Vasile, zise Vio!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #27
      Sa traiti si voi!!!si sa aveti spor la munca pe acolo si lasati-o mai subtire cu palincuta))))))

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de cule Vezi post
        Emi,Alex..sper sa ne tineti la curent cu ce se intampla,cu o poza,cu video ceva.. asta pt cei care va urmarim
        ...la care Gelu, prompt ca întotdeauna, sare cu poze de la pauza de masă ........... ............
        ...păi asta „se întâmplă” în tabăra de antrenament, domnilor?


        Gelu, nu te supăra te rog, am glumit...

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de adimucu Vezi post
          ...

          Gelu, nu te supăra te rog, am glumit...
          Chiar iti multumesc,...ca nu m-ai pus in situatia sa citesc "romanul" obisnuit!
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de vasile fodoran Vezi post
            Sa traiti si voi!!!si sa aveti spor la munca pe acolo si lasati-o mai subtire cu palincuta))))))
            Gelu,ceva palincuta a mai ramas pt maine?

            Comentariu


            • #31
              fain...

              https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                Gelu,ceva palincuta a mai ramas pt maine?
                Petrica stai linistit o sa fie pentru toate zilele!

                Comentariu


                • #33
                  ..si eu va urez mult spor(t) la masa baieti!!!!!
                  Grija mare sa nu rupeti maner(toart)ele!!) la pa(hare!)lete!mai ales la "Paleta veche" a lui Emi!!!(ha,ha)
                  Sultane,saluta-l pe prietenul nostru "dulgheru"!
                  Have fun,guys!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                    Petrica stai linistit o sa fie pentru toate zilele!
                    Nu-i dati sa bea ca daca-si inmoie incheietura de la mana bate tot! (la masa de joc)

                    Comentariu


                    • #35
                      O tabara de tenis foarte reusita ,toata echipa de la Aria Sport au facut tot posibilul ca noi sa ne simtim bine.
                      Am fost prima data la o tabara de tenis si am vazut cum se face un antrenament.Multumesc dl Emi si domnilor antrenori.
                      Daca sunt sanatos sper sa mai particip si la alta tabara.

                      Comentariu


                      • #36
                        O tabăra foarte reușită !!!
                        Mulțumiri tuturor si la mai multe !!!
                        As dori sa stiu daca se poate sa fie puse pe un site undeva toate materialele media care au fost făcute in aceasta tabăra.
                        Mersi si astept raspuns .

                        Comentariu


                        • #37
                          Inca o tabara minunata organizata de EMI intr-o locatie excelenta la sala ARIA din Sibiu unde m-am simtit foarte bine si am invatat multe lucruri noi despre tenisul de masa .
                          Multumiri si felicitari lui EMI , ALEX MURESANU , tuturor antrenorilor din tabara de la care am primit sfaturi pretioase care trebuie puse in practica in timpul jocului .
                          Astept cu nerabdare urmatoarele tabere !
                          Blade: XIOM Feel ZX3
                          Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                          Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                          Comentariu


                          • #38
                            In numele echipei din Agnita prezenta la aceasta tabara,multumesc :
                            -organizatorilor(Emi si Alex&Co) pentru grija parinteasca fata de copii si conditiile optime puse la dispozitia participantilor;
                            -antrenorilor(Claudia,Marius,dlor Sterea si Vaida) pentru profesionalismul,rabdarea si priceperea puse in slujba copiilor si a celorlalti participanti.
                            Andrei ii multumeste in mod deosebit lui Emi pentru ca i-a gasit telefonul pierdut la cabana!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • #39
                              Felicitari echipei Aria & CO (Alex, Emi, Ion M, Vio S). Multumesc lui Emi si Alex care nu s-au gandit la castiguri si au facut extra-bonus in acesta perioada. La cabana din Padure zis Capcana din Padure a fost super. Conteaza mult atentia fața de participanti, chiar si un tricou este un gest de apreciat.

                              Multumesc ADN-ului pentru transport. Eu m-am simtit bine in compania tuturor, chiar daca am fost avariat nu regret nimic.


                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • #40
                                [QUOTE=GeluBv;242344]Felicitari lui Emi si Alex .......la cabana "Capcana" din Padure a fost super!...
                                Multumita ADN-ului meu de "cascador" eu m-am simtit bine,chiar daca am fost avariat cinci zile....noroc cu prietenul meu "Dulgheru"!!!!!"

                                Parca suna mai bine asa,nu-i asa Sultane!!!!(sic!)
                                I love table tennis !

                                Comentariu


                                • #41
                                  A fost prima tabara de tenis la care am participat,cu siguranta nu va fi ultima.In primul rand vreau sa-i multumesc lui Emi,un om extraordinar,pentru ca ne-a dat noua,''nebunilor amaturisti'',posibilitatea de a participa la o tabara de tenis de masă cu antrenamente foarte captivante si de a vedea live cam ceea ce inseamna cu adevarat un antrenament de tenis de masă.In al doilea rand vreau sa le multumesc antrenorilor pentru sfaturile acordate in timpul antrenamentelor si echipei Aria Sport pentru gazduire si organizarea ireprosabila.

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Postat în original de GeluBv Vezi post

                                  Multumesc ADN-ului pentru transport.
                                  Macar atat am putut sa fac si eu pentru omul care a reusit sa binedispuna aproape pe toti participantii prezenti la aceasta tabara.
                                  FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                  BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                  BH:Stiga Energy Absorber

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Si eu apreciez ca tot ne-a luat cu masina si vreau sa cred ca este baiat de treaba. multumesc ce mai...))

                                    Vreau sa multumesc si lui Iacob din Blaj parca , ca si el ne-a tot dus cu masina la antrenamente si pe aceasta cale mi-am mai facut ceva prieteni ; Casian si Alex cei mici si altii.

                                    Toate bune si la mai multe stagii de pregatire

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Pai poate ne vedem la mangalia, sa mancam mamaliga )) , si tenis pe paine.
                                    Sanatate si bucurii.

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Niciodata nu e prea tarziu pentru a face lucruri buna si a da niste aprecieri,

                                    si as vrea sa multumesc tuturor organizatorilor care s-au implicat intr-un fel sau altul cat si `soldatilor ~ care au invatat sa tine bine armele in mana la masa de tenis.

                                    Bravo si ne mai vedem

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Cu riscul de a ma repeta (vezi turneu),reusita acestei tabere se datoreaza echipelor extraordinare cu care am avut placerea de a lucra,o echipa Aria Sport coordonata cu un inalt profesionalism de Suzana Rusu caruia tin sa-i multumesc pe aceasta cale de implicarea de care a dat dovada,o echipa EMI-TT dirijata fara cusur de Cosmin,si o echipa de Antrenori care au incercat de la cei mici si novici pana la cei mari si cu inalte performante ,sa raspunda cerintelor tuturor.

                                      Ca initiator si organizator pot afirma ca pentru aceasta tabara am investit pana acuma cele mai multe ore de munca de planificare ,care se pare ca mi-au fost "cu varf si indesat" rasplatite de reusita acestei actiuni.Plecand de la prima zi,continund cu analiza de joi si terminand cu ziua de vineri ,am simtim in privirile multora bine dispunere si o oarecare satisfactie personala ,ceea ce m-a facut sa numesc aceasta tabara o reusita.

                                      Ar fii multe de povestit ,dar a-si vrea sa inchei prin a multumi incaodata tuturor cei implicati si de o parte si de cealalta in aceasta tabara.

                                      MULTUMESC EMI


                                      P.S.Rog pe toti cei ce dispun de imagini si filmulete sa-le de-a posibilitatea si celorlalti sa intre in posesia lor.Tot materialul media ce se afla la mine urmeaza sa fiie prelucrat si cand o sa revin in tara o sa intrati toti in posesia lor.

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X