Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Top 10 Servers of Table Tennis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Top 10 Servers of Table Tennis

    The basis for this list was how much the players were creative in the time they played in and how well they serve compared to their playing level. For example, before Waldner made it to his first wttc final in 1987 there were many players including Kim taek soo who only served backhand serves before they saw how far Waldner made it with his forehand serves.



    Rozena - VISCARIA - Rozena

  • #2
    caut material video cu lecții pentru serviciu și alte lovituri esențiale...

    sau informații despre unde pot găsi așa ceva. mă interesează în special DVD sau CD

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de adimucu Vezi post
      caut material video cu lecții pentru serviciu și alte lovituri esențiale...

      sau informații despre unde pot găsi așa ceva. mă interesează în special DVD sau CD
      intreaba aici , dumnealui are dvd-Ping-Skills
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...vd-Ping-Skills
      Rozena - VISCARIA - Rozena

      Comentariu


      • #4
        La mine pe blog, in sectiunea dedicata serviciilor: http://cristi.cionoiu.ro/antrenament...ervicii-video/
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          le-am văzut.

          sunt ?valabile?


          dar vreau și altceva, cum am scris înainte, DVD sau CD, chiar originale nu contează
          vreau seria de lecții completă.
          poate nu m-am uitat eu bine, dar acolo pe blog sunt doar niște selecții

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de adimucu Vezi post
            le-am văzut.

            sunt „valabile”


            dar vreau și altceva, cum am scris înainte, DVD sau CD, chiar originale nu contează
            vreau seria de lecții completă.
            poate nu m-am uitat eu bine, dar acolo pe blog sunt doar niște selecții
            Cele mai importante mi se par cele din seria 9 Thought Processes.
            Cele cu tehnica loviturii sunt pe locul 2, insa as spune ca ascultand ce spun oamenii aia, mai repede decat vazand ce fac, vei putea sa cresti nivelul propriilor servicii.
            As zice ca e important sa stii ce vrei sa faci (dupa ce vezi filmele) si apoi sa exersezi pana te plictisesti.
            Blog de tenis de masă

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X