Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Top 10 "Lipan Masters" 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Nu numai că le-am văzut pe toate (desi e mult spus, pentru ca e greu sa te uiti la trei meciuri in acelasi timp) dar am mai si testat din setup-urile concurentilor - Florin Spelbus ajutandu-ma in acest sens - iar in pauza dintre runde am incercat cu David Madalina, care ne-a ajutat la arbitrat, sa facem si noi niste rally-uri de retopspin, care - culmea - ne-au reusit mai mult decat in alte dati, după ce am vizionat in direct atata tenis de calitate. Dar le revad acum, când incerc sa selectez - si aici ma puteti ajuta - cateva dintre cele mai frumoase mingi jucate in turneu.
    Am admirat reverul in forta a lui Manole, tehnica de filigran a lui Seni, puterea de lupta a lui Alin, stiinta jocului si forma fizica a veteranului Lori, jocul de picioare al tanarului Bogdan Postudor si in general bagajul tehnic al tuturor jucatorilor care ne-au oferit un week-end de milioane.
    Ne revedem la urmatoarele etape.
    Seni cu Postoaca-meci de meci. Urmeaza sa il vizionez si pe Manole(ieri nu am avut timp).
    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

    Comentariu


    • Super frumoase meciurile. Putem invata cate ceva doar privind la baietii astia cat de corect si frumos joaca. Multumim dl Giosan pt inregistrari, aveti toata stima mea!
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X