Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

feedback cumparari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • feedback cumparari

    Domnilor, propun realizarea unei sectiuni pentru post-ul reactiilor,favorabile sau nu, la oricare din cei care vand ceva pe forum, cu denumirea explicita a celui "inculpat".
    In speta, propun pentru inceput(in cazul meu) doua topicuri:
    1. Valigti...personal am cumparat o pereche de incaltari care mi-au fost livrate in cele mai bune conditii si in termenele stabilite de comun acord. Am fost tratat elegant si respectuos din toate punctele de vedereersonal,profesional,etc.. Mentionez ca nu am avut placerea sa ne cunoastem si nici macar la telefon nu ne-am auzit(am discutat exclusiv prin mesaje).Il recomand cu incredere pentru oricine si ii multumesc pentru ajutor.
    2. Visco... de la acest domn am comandat un lemn si doua fete si am primit o paleta facuta "la mare arta" cu tot ceea ce-i trebuie(inclusiv banda de cant), cu finisare de exceptie. Ce mai, un setup impecabil. In plus de asta, am primit si o multime de sfaturi, foarte bine intentionate, plus sugestii de cunoscator iar ca sa nu uit si un pret corect(mai ales ca eu am iesit in avantaj). Cu domnia sa am discutat doar prin mesaje,fara a ne auzi la telefon sau a ne cunoaste personal. Am fost tratat impecabil,corect si elegant. Il recomand cu incredere pentru oricine doreste sa achizitioneze ceva de la domnia sa.
    Multumesc pentru sprijin,sfaturi si produse.
    Consider oportuna aparitia unei asemenea sectiuni, intrucat nu avem nici un element "de siguranta" atunci cand dorim sa achizitionam ceva. Personal, imi doream sa citesc asemenea posturi intrucat mi-ar mai fi "linistit inima" inainte de a comanda si primi ceva. Ar ajuta de asemenea si in selectia intre "buni" si "rai".
    Daca se considera eficient, rog moderatorii sau admin-ul sa "procedeze in consecinta".
    Best regards,

  • #2
    Re: feedback cumparari

    Multumesc pentru aprecieri , sarbatori fericite sa ai !
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: feedback cumparari

      Interesanta idee! Acest sistem de user trading este functional pe orice forum/site de vinzari online care faciliteaza vanzarea directa intre persoane a diferite bunuri pentru a preveni "tepele" repetate. Pe acest forum nu a fost necesara aparitia unui astfel de thread, datorita calitatii cetatenilor romani pasionati de tenis de masă . Nu am auzit ca cineva sa fie "rau". Poti cumpara linistit, toti de aici sunt "buni".
      Stiga Hybrid Wood ST
      Andro Hexer HD, Tibhar Super Defence 40

      Comentariu


      • #4
        Re: feedback cumparari

        Eu astept inapoi 280 de euro de la Dandoy pe care nu mi i-au returnet de la o comanda neonorata de prin august.

        Comentariu


        • #5
          Re: feedback cumparari

          deci fac si de-astea?
          Blade-Darker speed 90
          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
          Bh- Testing

          Comentariu


          • #6
            Re: feedback cumparari

            Totul este posibil!
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              Re: feedback cumparari

              Blade-Darker speed 90
              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
              Bh- Testing

              Comentariu


              • #8
                Re: feedback cumparari

                Am avut in ultimele trei luni doua comenzi la dandoy, ambele onorate, una in zece zile, cea dea doua in 14 zile(pe motiv ca nu au avut pe moment in stoc modelul de pantofi solicitat) Trebuie sa fie o incurcatura in sistemul lor de procesare a comenzilor, si nicidecum neseriozitate sau reavointa.... Sau eu inca n-am patit-o?
                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                Comentariu


                • #9
                  Re: feedback cumparari

                  Chestii cu luat banii fara onorarea produselor nu cred ca fac ei. Pana la urma Filo o sa-si recupereze banii. Dar neseriozitate exista din plin, eu m-am lovit de tot felul de probleme cu ei si totusi continui sa fac comenzi datorita preturilor bune.
                  Lemn- Bty Viscaria
                  FH - TENERGY 05
                  BH - TENERGY 80

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: feedback cumparari

                    Postat în original de walker
                    Domnilor, propun realizarea unei sectiuni pentru post-ul reactiilor,favorabile sau nu, la oricare din cei care vand ceva pe forum, cu denumirea explicita a celui "inculpat".
                    In speta, propun pentru inceput(in cazul meu) doua topicuri:
                    1. Valigti...personal am cumparat o pereche de incaltari care mi-au fost livrate in cele mai bune conditii si in termenele stabilite de comun acord. Am fost tratat elegant si respectuos din toate punctele de vedereersonal,profesional,etc.. Mentionez ca nu am avut placerea sa ne cunoastem si nici macar la telefon nu ne-am auzit(am discutat exclusiv prin mesaje).Il recomand cu incredere pentru oricine si ii multumesc pentru ajutor.
                    2. Visco... de la acest domn am comandat un lemn si doua fete si am primit o paleta facuta "la mare arta" cu tot ceea ce-i trebuie(inclusiv banda de cant), cu finisare de exceptie. Ce mai, un setup impecabil. In plus de asta, am primit si o multime de sfaturi, foarte bine intentionate, plus sugestii de cunoscator iar ca sa nu uit si un pret corect(mai ales ca eu am iesit in avantaj). Cu domnia sa am discutat doar prin mesaje,fara a ne auzi la telefon sau a ne cunoaste personal. Am fost tratat impecabil,corect si elegant. Il recomand cu incredere pentru oricine doreste sa achizitioneze ceva de la domnia sa.
                    Multumesc pentru sprijin,sfaturi si produse.
                    Consider oportuna aparitia unei asemenea sectiuni, intrucat nu avem nici un element "de siguranta" atunci cand dorim sa achizitionam ceva. Personal, imi doream sa citesc asemenea posturi intrucat mi-ar mai fi "linistit inima" inainte de a comanda si primi ceva. Ar ajuta de asemenea si in selectia intre "buni" si "rai".
                    Daca se considera eficient, rog moderatorii sau admin-ul sa "procedeze in consecinta".
                    Best regards,
                    Subscriu petru Valigti, mi am cumparat o paleta de la el, care a fost facuta exceptional, din pacate nu am avut ocazia sa colaborez cu Visco, dar sunt sigur ca este un om de exceptie dupa tot ce am citit pe acest forum
                    Blade : Donic Waldner Diablo Senso
                    Fh : Joola Mambo C
                    Bh : Yasaka Mark V GPS

                    Comentariu


                    • #11
                      Sincere Multumiri Valigti

                      Mii de multumiri de la Bacău domnule Mircea Valentin, pentru profesionalismul dumneavoastra.
                      Sunt foarte multumit avand in vedere faptul ca este si prima colaborare si paleta este super ok.
                      Recunosc cu sinceritate ca la inceput am stat cu inima stransa referitor la plata in avans dar dupa ultimele discutii telefonice si dupa ce am urmarit recomandarile dumneavoastra de pe forum mi-am revenit.
                      Va rog sa ma iertati daca am parut prea insistent, eram doar nerabdator sa ajunga paleta la mine. Inca odata:
                      Multumesc si sa auzim numai de bine, si cine stie poate vreodata o sa ne intalnim si personal.
                      PS: Pentru doritori apelati cu foarte mare incredere la Valigti, recomand din inima!
                      Timo Boll Forte
                      Tenergy 05 2.1 black
                      Tenergy 64 1.9 red

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X