Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

buget 200 ROn - ce sa iau?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • buget 200 ROn - ce sa iau?

    Vreau sa-mi cumpar o paleta , buget in jur de 200 ron. Sunt incepator , nu am participat la concursuri , doar pe scoala. Stilul meu de joc este urmatorul: serve cu mult efect , joc mai bine pe FH si dau foarte mult efect in lovituri.
    Ce paleta imi recomandati? Stau in Arad si nu stiu niciun magazin de specialitate pe aici.
    M-am gandit la asta: http://shopix.ro/Palete-Butterfly-Werne ... 14846.html + o Fata Tibhar Rapid Soft. Doar 200 ron am deocamdata. Am jucat in jur de 2 sapt cu o paleta foarte buna , pe o fata era Tibhar Rapid Soft si pe cealalta ceva Coppa. Paleta nu era a mea asa ca am dat-o inapoi insa jucam incredibil de bine cu ea , mai ales cu Tibhar pe FH.

  • #2
    Re: Ajutor achizitionare paleta

    Paleta din site este o paleta varianta hobby,deci o mizerie...si la ce stie sa faca mai are si un pret...
    Cumpara lemnu si fetele separat

    Comentariu


    • #3
      Re: Ajutor achizitionare paleta

      Postat în original de teodorus29
      Paleta din site este o paleta varianta hobby,deci o mizerie...si la ce stie sa faca mai are si un pret...
      Cumpara lemnu si fetele separat
      Nu am lipici , nu am alte materiale necesare pentru a taia/lipi si nici nu stiu sa fac aceste lucruri. Si in afara de asta mi-a iesit undeva la 300 ron minim daca cumpar separat.

      Comentariu


      • #4
        Re: Ajutor achizitionare paleta

        salut...nu arunca cu bani aiurea
        am eu fete noi noute de paleta la 50 de lei bucata(mai putin de jumatate din pretul pietei)
        am si acele tibhar rapid soft de care spuneai...fii atent:
        iti pot recomanda eu mai multe feluri in functie de jocul tau..si iesi f bine...
        dami un pm si vb
        nobody's perfect...i'm nobody

        Butterfly Michael Maze Arylate Carbon OFF
        ANDRO PLASMA 470 MAX
        ANDRO PLASMA 470 MAX

        0761 642 672

        Comentariu


        • #5
          Re: Ajutor achizitionare paleta

          Atunci cumpara lemnul la mana a doua si fetele noi sau mai strangi bani si iei totul nou,nu o sa regreti e o diferentza f mare intre paleta aia Schlager Gold si orice alta combinatie varianta profi.Investesti acuma dar o sa iti prinda bine mai tarziu pt ca tot acolo o sa ajungi daca iti cumperi Goldul

          Comentariu


          • #6
            Re: Ajutor achizitionare paleta

            Salut, eu chiar nu te sfatuiesc sa iei paleta aia ( eu am luat tzeapa cu ea )
            A costat aproape cat paleta pe care o am acum dar diferenta e ca de la cer la pamant
            Sunt o gramada de oameni pe forum care ar vrea sa iti dea o mana de ajutor si care au fețe sau lemne bune si ieftine
            Wood : LKT Instinct +
            FH: LKT XT PRO 2.0
            BH: Butterfly Tackfire Drive 2.1/Armstrong Attack 8 1.5

            Comentariu


            • #7
              Re: Ajutor achizitionare paleta

              Postat în original de Sabin
              Salut, eu chiar nu te sfatuiesc sa iei paleta aia ( eu am luat tzeapa cu ea )
              A costat aproape cat paleta pe care o am acum dar diferenta e ca de la cer la pamant
              Sunt o gramada de oameni pe forum care ar vrea sa iti dea o mana de ajutor si care au fețe sau lemne bune si ieftine
              Am gasit fete de la tecus , mai lemn am nevoie.Nu are nimeni lemn mai ieftin? Cu lipitul cred ca am rezolvat , am gasit pe cineva de aici.

              Comentariu


              • #8
                Re: Ajutor achizitionare paleta

                Eu am luat de la valigti un ALL+: LKT instinct + 7 straturi
                Pentru un incepator este foarte bun si este si ieftin ( eu l-am luat cu 55 ron )
                Daca nu gasesti instinct cauta Tibhar Smash e bun si ala.
                Wood : LKT Instinct +
                FH: LKT XT PRO 2.0
                BH: Butterfly Tackfire Drive 2.1/Armstrong Attack 8 1.5

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X